Jump to content

Thrash MetalАмерика или Европа?


231 replies to this topic

#101 REYAV

    Вездесъщо Неприсъщ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 288 posts

Posted 31 July 2007 - 16:24 PM

Не съм много сигурен,ама според мен по-праволинеен траш от Содом нема.Нещо като Ац Дц на траша.
То и това омръзва.Сега тука ще наскачат сто маймуни и ще ми заврат главата в ..... :nyam:
Еб ендалгс и етиннилтсеч исрубмок
ахялрат ес и ахавцервс в етилп
месвъс инсалко ахяб кут етипрущ
и амто ахавтаспавар исрусарп
.

#102 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 16:31 PM

Quote

Отностно концертите... Смех, то се видя коя публика е по-щура и кой издаде ДВД с 2/3 концерт от София. Спора е безсмислен!
Това е заради концерта от 1991-а. След като на една от великите немски траш групи най-посетеният концерт в историята й е в България - да си правим изводите :nyam:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#103 Muncho

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 16:32 PM

View PostREYAV, on Jul 31 2007, 05:24 PM, said:

Не съм много сигурен,ама според мен по-праволинеен траш от Содом нема.Нещо като Ац Дц на траша.
То и това омръзва.Сега тука ще наскачат сто маймуни и ще ми заврат главата в ..... :nyam:
Че то това му е хубавото на траша - че е праволинеен ;) . Иначе Содом ме изпълват от Better Off Dead нататък. За 89' и 87' албумите имам по-особено мнение ама го спестявам щото и на мен ще ми наскачат ;) .

#104 Mekong Delta

    Стара жица

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 308 posts
  • Location:Thrash Metal Universe

Posted 31 July 2007 - 16:33 PM

Quote

Не съм много сигурен,ама според мен по-праволинеен траш от Содом нема.

Има,има, само дето не толкова дълголетен...

Quote

Нещо като Ац Дц на траша.

подписвам се ;)

Quote

То и това омръзва.

Ако слушаш само тая група и нищо друго-несъмнено ще ти омръзне,но аз дори и след години ,пак изпитвам невероятен кеф като си пусна Уичингметааааааал......

Quote

Сега тука ще наскачат сто маймуни и ще ми заврат главата в

чакай да дойдат овцете.... :nyam:
...But grey is still black...

#105 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 16:35 PM

View PostMekong Delta, on Jul 31 2007, 03:55 PM, said:

Нямам нищо против,да ми "дърварят" едно и също нещо 20 години,стига то да продължава да разчувства моята трашарска душа..а не да ми пръкват някакви противоречиви албуми,с идеята да "опитат и нещо друго",така че от това "другото" да не погледна тая група повече.
Напълно съм съгласен с теб! Sodom не изневериха на нас феновете и продължават да ни радват с "дървени" албуми!!! Кreator са ми много любима банда, но и те кривнаха малко в страни по едно време, по вина на Мille :nyam:

#106 Mekong Delta

    Стара жица

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 308 posts
  • Location:Thrash Metal Universe

Posted 31 July 2007 - 16:43 PM

View PostM16, on Jul 31 2007, 05:35 PM, said:

Кreator са ми много любима банда, но и те кривнаха малко в страни по едно време, по вина на Мille :nyam:
Зависи от резултатът на промяната...
Криейтър прекалено късно се усетиха,че имат капацитета не само да променят,но и да поДОБРЯТ звученето си..
Макар и постигната до известна степен-музикалната им еволюция спечели моето още по-голямо уважение към тази група....
Вини си Мille,но аз предпочитам да му се възхищавам.
...But grey is still black...

#107 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 16:44 PM

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 05:31 PM, said:

Това е заради концерта от 1991-а. След като на една от великите немски траш групи най-посетеният концерт в историята й е в България - да си правим изводите ;)
Много си наястно с нещата... :nyam: Пак смЕх Баце... ;) Sodom пристигнаха "разцепени", на следващия ден едвам им се гледаше, та представи си какви планове са крояли да издадът този концерт. Айде стига си дрънкал глупости! Концерта беше толкова спонтанен, те просто останаха очаровани от втория топъл прием на БГ феновете. Том сам след концерта е пожелал да го издадът, но не и преди това! Вярно е имали са идея да включат кадри от София (нещо нормално след като предстоеше издаването на първото им DVD).
P.S.То се вижда, че не ти допадат като група, ама поне не си съчинявай романчета, да заблуждаваш хората!
Направи си извода и ти, че живееш в тази страната! Нотка на подигравка ли има от Ваша страна админе, А?

Edited by M16, 31 July 2007 - 16:52 PM.


#108 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 16:49 PM

View PostMekong Delta, on Jul 31 2007, 05:43 PM, said:

Зависи от резултатът на промяната...
Криейтър прекалено късно се усетиха,че имат капацитета не само да променят,но и да поДОБРЯТ звученето си..
Макар и постигната до известна степен-музикалната им еволюция спечели моето още по-голямо уважение към тази група....
Вини си Мille,но аз предпочитам да му се възхищавам.
Имах предвид, че кривнаха от стила си. Иначе албумите Renewal & Endorama са страхотни, Но не бих казал, че са ми от любимите творби на Кreator. Друго си е:
Time to raise your flag of hate,
destroy the world is our only aim
To strike them down is the only way
to make 'em dead and make 'em pay
:nyam: ;) ;)

#109 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 16:50 PM

View PostM16, on Jul 31 2007, 05:44 PM, said:

Много си наястно с нещата... :nyam: Пак смЕх Баце... ;) Sodom пристигнаха "разцепени", на следващия ден едвам им се гледаше, та представи си какви планове са крояли да издадът този концерт. Айде стига си дрънкал глупости! Концерта беше толкова спонтанен, те просто останаха очаровани от втория топъл прием на БГ феновете. Том сам след концерта е пожелал да го издадът, но не и преди това! Вярно е имали са идея да включат кадри от София (нещо нормално след като предстоеше издаването на първото им DVD).
P.S.То се вижда, че не ти допадат като група, ама поне не си съчинявай романчета, да заблуждаваш хората!
Оп, ето първият, който ще бъде предупреден. И защо?
Новина от Pro-Rock.net от 9 февруари 2004 г. - 19 дни преди концерта в София:
http://www.pro-rock....4/02/040217.htm

Quote

...Паралелно с това, немско операторско дуо, пристигащо у нас като част от антуража на SODOM, ще увековечи концерта за предстоящото ретроспективно DVD на траш ветераните, чиято поява се очаква тази пролет.
Аз ли не съм наясно, а? ;)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#110 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 17:04 PM

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 05:50 PM, said:

Оп, ето първият, който ще бъде предупреден. И защо?
Новина от Pro-Rock.net от 9 февруари 2004 г. - 19 дни преди концерта в София:
http://www.pro-rock....4/02/040217.htm

Аз ли не съм наясно, а? :nyam:
Че не си наясно е повече от прозрачно. Ти си админ, ти решаваш. Аз от думите си не се измятам! Не лижа задници (нищо лично, лафа е такъв)! Писах, че са имали намерение да включат кадри, но не и да им бъде 2/3 от материала. Сега стана ли ти ясно?!?!
P.S. Всеки който не мисли като теб и е наказан. Е браво. Ще просперира форума, мда определено...

#111 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 17:08 PM

View PostM16, on Jul 31 2007, 06:04 PM, said:

Че не си наясно е повече от прозрачно. Ти си админ, ти решаваш. Аз от думите си не се измятам! Не лижа задници (нищо лично, лафа е такъв)! Писах, че са имали намерение да включат кадри, но не и да им бъде 2/3 от материала. Сега стана ли ти ясно?!?!

P.S. Всеки който не мисли като теб и е наказан. Е браво. Ще просперира форума, мда определено...
Ти свети ли им, че знаеш, колко точно да издадат са имали намерение преди и след концерта?

Предупреждението ти е за непристойно поведение, тук не ти е махленската кръчма да ми говориш на "баце". И форумът ще просперира именно защото не се допуска просташко поведение :nyam:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#112 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 17:14 PM

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 06:08 PM, said:

Ти свети ли им, че знаеш, колко точно да издадат са имали намерение преди и след концерта?

Предупреждението ти е за непристойно поведение, тук не ти е махленската кръчма да ми говориш на "баце". И форумът ще просперира именно защото не се допуска просташко поведение :nyam:
Липсата на чуство за хумор води до наказание и демонстриране на сила пред другите... Ама къде във форума. Ако искаш да намекнеш, че съм те обидил (отново не си светнат). По-скоро ти май искаш да ми намекнеш нещо с това изказване. Защото май ме обиждаш на простак?!?! Това, че си админ нищо не означава. Освен че може да се "перчиш тук".
P.S. Извинявам се за спама!

#113 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 17:24 PM

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 06:08 PM, said:

Ти свети ли им, че знаеш, колко точно да издадат са имали намерение преди и след концерта?
Отностно информацията с която разполагам, само ще те светна че 6 снимки от книжката в DVD-то са лично мои. Дали от къде имам инфо и съм запознат :nyam: ... Май не е само от Про рок ;)

#114 REYAV

    Вездесъщо Неприсъщ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 288 posts

Posted 31 July 2007 - 17:38 PM

View PostMuncho, on Jul 31 2007, 05:32 PM, said:

Че то това му е хубавото на траша - че е праволинеен ;) . Иначе Содом ме изпълват от Better Off Dead нататък. За 89' и 87' албумите имам по-особено мнение ама го спестявам щото и на мен ще ми наскачат :nyam: .
Не знам,аз ги слушах до Tapping the Vein,по- нататък изобщо не съм ги следил.Просто ми омръзна.
Еб ендалгс и етиннилтсеч исрубмок
ахялрат ес и ахавцервс в етилп
месвъс инсалко ахяб кут етипрущ
и амто ахавтаспавар исрусарп
.

#115 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 17:39 PM

View PostM16, on Jul 31 2007, 06:14 PM, said:

Липсата на чуство за хумор води до наказание и демонстриране на сила пред другите... Ама къде във форума. Ако искаш да намекнеш, че съм те обидил (отново не си светнат). По-скоро ти май искаш да ми намекнеш нещо с това изказване. Защото май ме обиждаш на простак?!?! Това, че си админ нищо не означава. Освен че може да се "перчиш тук".
P.S. Извинявам се за спама!
Продължаваш да не си взимаш бележка, а да се правиш на интересен. Това може да доведе единствено до вдигане на нивото на предупреждение. Ако искаш - продължавай още.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#116 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 17:46 PM

View PostM16, on Jul 31 2007, 06:24 PM, said:

Отностно информацията с която разполагам, само ще те светна че 6 снимки от книжката в DVD-то са лично мои. Дали от къде имам инфо и съм запознат :nyam: ... Май не е само от Про рок ;)
И откъде имаш инфо не разбрах?

Ето траклистът:

DVD 2 Live Depravity
01. Intro
02. Among the Weirdcong (mixclip)
03. Vice of Killing (Sofia)
04. Outbreak of Evil (Sofia)
05. Masquerade in Blood (Sofia)
06. On Tour Worldwide
07. The Saw Is the Law (mixclip)
08. Remember the Fallen (Wff)
09. Die Stumme Ursel (Wff)
10. M 16 (Rockhard)
11. Press Worldwide
12. Napalm in the Morning (mixclip)
13. Nuclear Winter (Sofia)
14. Tombstone (Sofia)
15. Sodomized (Sofia)
16. Eat Me (Sofia)
17. Sodom Worldwide
18. Code Red incl. Intro (Wacken)
19. Aber Bitte Mit Sahne (Wacken)
20. Wachturm (Wacken)
21. Agent Orange (Wacken)
22. Fans Worldwide
23. Sodomy and Lust (Sofia)
24. Witching Metal (Sofia)
25. Backstage (Sofia)
26. Ausgebombt (Sofia)
27. Ace of Spades (Sofia)
28. Backstage (Sofia)
29. Stalinhagel (mixclip)
30. Outro

От София са 13 от 30-те парчета. Дори не е и половината.
При второто си идване у нас, след велик първи концерт пред 12 000 зрители, Содом събраха по-малко от 2000 души. Организаторът, който ги покани, така и никога повече не направи втори такъв голям концерт, въпреки че имаше намерение. Това значи едно единствено нещо - приравним с нулата или отрицателен финансов резултат.
Освен това, аз пък разполагам и с точна информация колко бройки от това ДВД са продадени в България. Директно от вносителя. Тя е търговска тайна и не мога да я разкрия, но цифрата въобще не е впечатляваща и всичко това говори за едно - великите Содом въобще не са толкова велики.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#117 sodom

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts

Posted 31 July 2007 - 18:32 PM

Абе те, че SODOM са велики, велики са! Но защо обърнахте темата само на сравнения между SODOM и SALYER не мога да разбера!!!

P.S. Това, че MEGADETH са гениални не ги вади от всякакви категории!!!!

#118 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 31 July 2007 - 18:38 PM

Quote

Абе те, че SODOM са велики, велики са! Но защо обърнахте темата само на сравнения между SODOM и SALYER не мога да разбера!!!
Така се получи ;)
А, сега се сетих още нещо - зукият албум на Содом, едноименен ли беше, на доста места прилича на Слейър. А не се сещам те да са издали албум повлиян от Содом :nyam:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#119 lizardman

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 30 posts

Posted 31 July 2007 - 18:55 PM

View PostREYAV, on Jul 31 2007, 04:24 PM, said:

Не съм много сигурен,ама според мен по-праволинеен траш от Содом нема.Нещо като Ац Дц на траша.
хмм...еми каквото чуваш, това си мислиш, че слушаш. като не искаш да чуеш разнообразните им парчета-няма как да ги чуеш. то и аз да си седа и да слушам как някакъв чичко с дрезгав глас не секва да нарежда неразбираемо-ще ми писне, да. ама Содом са много повече от това. супер разнообразие във структурите на песните, барабаните отнасят, страхотни лирики, смяна на темпото, сола, ако щеш и във вокалите има не малко разнообразие. въпреки субективността на мнението ми, няма как да се отрече очевидното...

#120 M16

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts

Posted 31 July 2007 - 19:20 PM

View PostSatyr, on Jul 31 2007, 06:39 PM, said:

Продължаваш да не си взимаш бележка, а да се правиш на интересен. Това може да доведе единствено до вдигане на нивото на предупреждение. Ако искаш - продължавай още.
Спирам да те кoментирам. Мисля, че няма смисъл. Всички те видяха колко си предубен и слаб. Щом не ти изнася, веднага вдигаш процента...
P.S. Слушайте Slayer, че админа наказва...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users