Jump to content

Nile, Grave и Belphegor в София07.09.2008г. - клуб "Blue Box"


34 replies to this topic

#21 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 02 September 2008 - 16:52 PM

View PostAzrel, on Sep 2 2008, 17:39, said:

Абе колко човека побира Blue Box някой знае ли?


Незнам с точност, но доста, все пак е кино салон.

А билети сме си взели отдавна, чакаме деня да дойде :shok: и подгряваме!
Rock n' Roll

#22 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 02 September 2008 - 20:57 PM

Киносалон, ама малък. На Pro-Pain беше пълно, но едва ли имаше повече от 700 души.
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#23 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 03 September 2008 - 00:15 AM

View Postwolfy, on Sep 2 2008, 21:57, said:

Киносалон, ама малък. На Pro-Pain беше пълно, но едва ли имаше повече от 700 души.


Че колко хора искате да има? За мен е по-добре тъпаците ще са по малко :lol:.
Rock n' Roll

#24 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 03 September 2008 - 12:45 PM

View Postwolfy, on Sep 2 2008, 14:06, said:

Явно няма много фенове във форума. И аз днес смятам да се разходя до ОЧЗ за билет.
Днес, като работещ човек, в 9:30 бях пред ОЧЗ да си взема билетче, обаче се оказа, че тези мързели отварят в... 11:00! Ще трябва пак да ходя довечера...
А къде е този blue box?
... Through dreams I influence mankind...

#25 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 03 September 2008 - 13:55 PM

View PostЗмей Горянин, on Sep 3 2008, 13:45, said:

Днес, като работещ човек, в 9:30 бях пред ОЧЗ да си взема билетче, обаче се оказа, че тези мързели отварят в... 11:00! Ще трябва пак да ходя довечера...
А къде е този blue box?
как може да не си ходил на Pro-Pain :lol: :) :D
ето ти линк

и малко обяснения слизаш на Централна гара и тръгваш пеша към надлеза надежда, по десния тротоар, след болницата вече ще видиш нещо което преди беше кино-театър Освобождение, сега май дом на транспортно синдикалните дейци, те там е предполагам че няма да отидеш прекалено рано и ще има пияници преди теб

а за съжаление няма да мога да посетя това мероприятие, поради лични ангажименти но ви пожелавам разбиване
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#26 satanicart

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts

Posted 03 September 2008 - 16:03 PM

И аз сега ще ходя до ОЧЗ за билет. Не очаквам повече от 500 човека, но все тая. Голямото дърво е, че за този концерт въпреки че съм от София ще трябва да пропътувам към 1000 километра, но какво да правя като явно съм карък... когато има концерт в Каварна аз съм си в София и трябва да пътувам, а когато има концерт в София съм в командировка на морето и пак трябва да пътувам :lol: :) :D

#27 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 03 September 2008 - 16:13 PM

View PostAbadon, on Sep 3 2008, 14:55, said:

как може да не си ходил на Pro-Pain :lol: :) :D
ето ти линк

и малко обяснения слизаш на Централна гара и тръгваш пеша към надлеза надежда, по десния тротоар, след болницата вече ще видиш нещо което преди беше кино-театър Освобождение, сега май дом на транспортно синдикалните дейци, те там е предполагам че няма да отидеш прекалено рано и ще има пияници преди теб

а за съжаление няма да мога да посетя това мероприятие, поради лични ангажименти но ви пожелавам разбиване
Pro-pain не ги слушам и затова не съм ходил. Линкът, който ми даде в БГ мапс сочи към Цариградско Шосе, но аз се ориентирах горе долу къде е тази синя кутия... ;)
... Through dreams I influence mankind...

#28 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 05 September 2008 - 17:54 PM

Мисля че се очаква зверска вечер, AMON DIN ми направиха добро впечатление от предния път като бяха тук - ще се радвам пак да ги видя :) REVENGE PROJECT не знам как са в последно време, не съм ги гледал откакто вокалиста се подстрига (но не поради тази причина) :angry3: А от другите знам какво да очаквам :metal:
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#29 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 07 September 2008 - 11:25 AM

Това сетче на NILE от март месец, предполагам горе-долу това може да очакваме

1. what can be safely written
2. sacrifice unto sebek
3. papyrus containing the spell to preserve its possessor...
4. ithyphallic
5. cast down the heretic
6. eat of the dead
7. the essential salts
8. lashed to the slave stick
9. ramses, bringer of war
10. annihilation of the wicked
11. black seeds of vengeance
12. unas, slayer of the gods

много ще се израдвам ако чуя sacrifice unto sebek :drinks: Убийствена соло китара!
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#30 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 07 September 2008 - 23:26 PM

Беше невероятна вечер.......

#31 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 08 September 2008 - 12:18 PM

View Postspiritt1974, on Sep 8 2008, 00:26, said:

Беше невероятна вечер.......
Така, по отношение на организацията, мисля, че всички са наясно какъв ужас беше това изживяване. Първо - закъснение от около 2 часа, второ - в залата температурата беше 40°C някъде, кислород - под 2%, концентрация на димни газове, която би изправила косата на всеки пожарникар или инспектор на ХЕИ.
По отношение на звука обаче, останах очарован. Бях до пулта, бях и отстрани и беше супер. На Nile ми беше по-силен, отколкото трябва, де.
Като изпълнение концертът беше чудесен. Амон дин свириха много стегнато и ми харесаха. Grave ми бяха скучни, просто никога не съм харесвал особено тази група. Разпознах 1 песен от своите младини - You'll never see и толкова:drinks: Иначе свириха добре. Nile се представиха чудесно, предполагам, че феновете им са останали доволни. Аз, лично, отидох заради Belphegor и въпреки, според мен, скъсения сет съм доволен. Чух най-добрите парчета от новия албум - bondage goat zombie, stigma diabolicum, justine soaked in blood. Изкефих се достатъчно, като за дет метъл концерт и за пореден път се убедих, че дета звучи по-добре Live от блека... Все пак, като за блек фен - 30 лева за една група ми се виждат много :D
ПП: TRP ги пропуснах, за което моля да бъда извинен :D
... Through dreams I influence mankind...

#32 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 08 September 2008 - 13:09 PM

Напълно съм съгласен с написаното.
Amon Din много ми харесаха. Влязох малко след началото на изпълнението им и ги изгледах до края. На Grave и Belphegor обаче прекарах половината от времето пред залата до един отворен прозорец, защото не се дишаше. И двете групи ми бяха напълно непознати и не съм имал никакви очаквания, така че не беше трудно те да бъдат надхвърлени. :D
Nile са единствената група, която макар и малко бях слушал, което не ми помогна да разпозная нито една песен. :drinks: Това обаче няма особено значение, тъй като забиха страшно добре и мисля, че единствено натрупаната умора в публиката е причината размазването пред сцената да не бъде пълно.
Относно организация - подобно закъснение не е прецедент в Синята Кутия, което ме кара да се замисля дали хората не са измислили някакъв свръхидиотски начин да си продават бирата. :D
Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#33 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 September 2008 - 19:34 PM

Доволен съм от концерта. Закъснението, не ме изненада. За мен, щеше да е изненада ако беше започнал навреме. Залата е голяма и удобна, но на тази висока температура и недостиг на въздух не се живее. Исках да се сцепя, но след литър вода и 4 л. бира, върнати обратно чрез обилно потене не ми оставаха сили. Затова и хората не се раздадоха както трябваше за Nile. Усещаше се умората и изпаренията от движещите се тела. Като цяло това ми развали част от удоволствието и съм сигурен, че ще стане същото с Benediction. Липсата на всякаква вентилация е предпоставка за големи бели. Трябва да се помисли, защото така не бива. Дано организаторите на следващия концерт там, да се усетят и да променят мястото или да измислят начин за вентилация, защото ще има повече хора от снощи!
Rock n' Roll

#34 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 08 September 2008 - 20:38 PM

Amon Din Tour raport pt 3 -Belgrade, Bucarest and SOFIA !!!

Сякаш са останали доволни :ninja:

#35 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 09 September 2008 - 01:33 AM

Много съм доволен от концерта. Влязох за началото на Amon Din и не останах разочарован. Харесаха ми и четирите банди, като NILE направо разгромиха всичко живо. Доволен съм, че успях да чуя почти всичките си любими техни песни. Накрая успях да се докопам и до автографче от Карл. :ninja:
За съжаление ужасяващата температура и задух в залата ме караха нееднократно да излизам за малко във фоайето до прозореца, защото иначе мислех, че ще пукна!
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users