Jump to content

Какви са очакванията ви за 2008г.?


48 replies to this topic

#41 MeTaL RlzZ

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 3 posts

Posted 07 March 2008 - 16:23 PM

Ми,очакванията ми са насочени към Disturbed.Надявам се да направят нов албум, който да продължи серията от албумите в новото хилядолетие на моята любима група.

#42 KamelotBulgaria

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts
  • Interests:flex

Posted 07 March 2008 - 20:08 PM

View PostMeTaL RlzZ, on Mar 7 2008, 16:23, said:

Ми,очакванията ми са насочени към Disturbed.Надявам се да направят нов албум, който да продължи серията от албумите в новото хилядолетие на моята любима група.
Ем те ще издават албум тази година :metal: Може да видиш myspace-a им.Сложили са някфи 10 секунди от нова песен :metal:

#43 Nwarth

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 46 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Southernmost

Posted 08 March 2008 - 10:57 AM

Годината вече почна.. големи очаквания...
Moonspell, Katatonia, Anathema, Deathstars, Draconian, Evergrey, леле толкова много любими банди ще издават албуми тази година, че просто не мога да се сетя за всички и да ги изредя... Май само My Dying Bride ще останат назад.
Иначе силно се надявам да видя Moonspell в BG, ама това май ще се случи чак догодина, ако въобще се случи... Европейското им турне за Централна Европа почва декември, тъй че кой знае... нали уж имало преговори.
И силно се надявам тази година българската сцена да се раздвижи повече, искам разни хубави BG блек, фолк и най-сетне някакво готик албумче... ама това май няма да го бъде ; р.

#44 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 08 March 2008 - 13:42 PM

View PostMeTaL RlzZ, on Mar 7 2008, 16:23, said:

Ми,очакванията ми са насочени към Disturbed.Надявам се да направят нов албум, който да продължи серията от албумите в новото хилядолетие на моята любима група.

http://www.katehizis...ct.php?nid=6734
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#45 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 09 March 2008 - 01:33 AM

View Postmarillion, on Dec 19 2007, 14:05, said:

3. Отново Marillion, но този път на концертния подиум. Най-после съм близо до мечтата си да видя групата на сцена в София и мисля, че този път това ще се случи...


View PostOzzy, on Dec 19 2007, 15:37, said:

Очакванията ми са свързани със случването на следните концерти на територията на България:
Police
Aerosmith

От вашата клавиатура в ушите на Фънки!!! А дано!!! :metal: :metal: А ако стане чудо и Флойд обявят турне, пък дори и само един концерт, ще вдигна тридневни празненства...Ама около месец след събитието, че да мога да се освестя...

Edited by foreigner, 09 March 2008 - 01:33 AM.

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#46 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 09 March 2008 - 10:51 AM

чакам концерт на Megadeth... :metal:
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#47 bewitched

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 100 posts
  • Location:Hangar 18

Posted 09 March 2008 - 20:47 PM

View PostKristin, on Mar 9 2008, 10:51, said:

чакам концерт на Megadeth... :metal:
Хах...значи не съм била само аз... :metal:

А иначе за албуми чакам Evergrey, Iced Earth, Charon, Poisonblack, Royal Hunt, Deathstars - поне засега за тези групи знам, че ще вадят. :metal:
Don't ask what you can do for your country,
ask what your country can do for you!

#48 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 11 March 2008 - 17:42 PM

И аз се присъединявам към тези,които чакат Megadeth! Колкото до албуми,вече не очаквам нищо! След Killing Season-a просто всичко друго ще е недостойно за моите уши! :yes: :D :worship: B)

#49 King of a Shadow

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 184 posts

Posted 21 March 2008 - 09:09 AM

Досега нищо хубаво не чух :D
само Warbringer ме кефят истински...при това не повече от това да ги нареча много добър траш :)
Things are not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Cannot stand this hell I feel





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users