Jump to content

Информация за срещата с ManowarИграта по З-рок


67 replies to this topic

#41 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 30 November 2007 - 13:54 PM

View PostJavor, on Nov 30 2007, 13:19, said:

В темата за онлайн магазина, Сатир написа следното:
Предполагам това означава, че едва ли ще го продават на 1ви Декември в BlackBox.
ей сега мернах коментари в официалния форум че от утре щяло да го има по магазините, ама не знам откъде им е информацията

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#42 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 30 November 2007 - 14:33 PM

View PostJavor, on Nov 30 2007, 13:19, said:

В темата за онлайн магазина, Сатир написа следното:

Quote

ДВД-то се очаква малко по-късно от 1 декември
Предполагам това означава, че едва ли ще го продават на 1ви Декември в BlackBox.
Да, но там ставаше въпрос единствено и само за нашия онлайн магазин. Там понякога местните издания се появяват с малко закъснение. Кога ще бъде по магазините и дали ще се продава на промоцията не знам...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#43 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 30 November 2007 - 19:15 PM

Да се оплача и аз от организаторската идиотия...
Значи дойдох в тоя Шибан град, отидох в шибания офис на шибаното радио и там изведнъж се оказа, че тоя Ивайло Иванов дето печелил покана не съм бил аз ми бил някакъв друг с други презиме :D съответно след моята молба все пак да погледнат отново, едно усмихнато девойче провери как стоят нещата и се оказа, че наистина фащам дедовия :D
Обяснението беше, че понеже се изписвали в списъка единствено името и фамилията явно съм се объркал. Между другото не съм чак толкова изненадан, защото очаквах нещо подобно да се случи. Ебаси селянията. Поне някакъв мейл да се искаше да ти пратят потвърждение или нещо от сорта :wub:
Супер простотия е това с такава организация. Не знам дали съм единствения такъв заблуден персонаж обаче това беше егати тъпотията. Общо взето ми прави впечатление, че това радио с каквато и организация да се захване все стават някакви сакатлъци, смени, промени и прочие.

Е като не можете за чий хуй се хващате въобще с такива неща :lol: :lol:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#44 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 30 November 2007 - 19:33 PM

Неприятно :lol: Все пак не бързай да си тръгваш от шибания град към на майната си :D Утре ще направим една вътрекръчмарска сбирка предконцертно, след това ще се замъкнем към шибаната зала, пък ще видим там дали ще пуснеш дедовия или ще продължиш да си го стискаш :lol: Предполагам, не всеки е успял да си вземе поканата, а и клубът събира доста повече от 500, та може да пускат и без пУкани. Но на входа ще трЕбва да оставиш дедовия, нЕма как :wub:

А аз не мога да се оплача от усмихнатото девойче - връчи ми поканата, усмихнах й се (още по-широко) и хванах... не дедовия, а пътя!

#45 GARVAN

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 26 posts

Posted 30 November 2007 - 19:36 PM

View PostJourneyman, on Nov 29 2007, 22:55, said:

Чичо, съвпадение ече имам подобно инфо.
Среща на практика няма да има.Хорицата ще промотират двд -то по незнаен начин ,най-вероятно ще дръпнат по един лаф в техен си стил, ще покажат няколко кадъра и това ще е .Всички обещания за сесии с автографи, дружески разговори на чашка и тем подобни благини ще отидат на кино.Просто присъстващите юнаци ще бъдат използвани за фон на клипа на братушките, които ще филмират новата си песновка в клуба и това е.Единствената привилегия е, че ще можеш да внесеш фотоапарата си.Товаа е. Все пак нашите представители от мястото на събитието ще разкажат как е било.Търси Гуги и Жалков. :wub:
Хич да не ме търси мене а да пита Жалков - аз като му давах пропуск вчера не искаше.
Иначе предполагам че утре няма да дойдат всички които са спечелили и ще се наложи да си попълнят бройката за клипа и сигурно ще пуснат и хора без покани.

#46 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 30 November 2007 - 19:40 PM

View PostДжуджето_GIMLY, on Nov 30 2007, 19:15, said:

Ей тва е :wub: ...съжалявам за тази издънка, братле...ама дано се намери начин да се набуташ вътре.
А ако някой се пита "тоз що пак коментира, ква му е работата", ами коментирам...щото съм сигурен че не съм единствения дето страда от така наречения феномен "български организатори, промоутъри и друга паплач" и ми писва тотално да ни правят на луди и да се гаврят с нас феновете и меломаните дето понякога правим големи жертви за любимата си музика, група и т.н. а насреща получаваме...дедовия...

З-рок май трябваше да ги впиша на първо място в издънките в анкетата за тази година...ама така или иначе занапред все повече трябва да ни светва червена лампичка пред очите, чуем ли името им, мда...

(пристрастно мнение ли? ами да, пристрастно е...на всички ни са такива мненията защото не сме безразлични когато ни прецакват по един или друг начин, нали?)

Edited by Geddy, 30 November 2007 - 19:43 PM.

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#47 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 30 November 2007 - 21:00 PM

View PostMartinOwaR, on Nov 30 2007, 19:33, said:

Неприятно :D Все пак не бързай да си тръгваш от шибания град към на майната си :lol: Утре ще направим една вътрекръчмарска сбирка предконцертно, след това ще се замъкнем към шибаната зала, пък ще видим там дали ще пуснеш дедовия или ще продължиш да си го стискаш :D Предполагам, не всеки е успял да си вземе поканата, а и клубът събира доста повече от 500, та може да пускат и без пУкани. Но на входа ще трЕбва да оставиш дедовия, нЕма как :lol:

А аз не мога да се оплача от усмихнатото девойче - връчи ми поканата, усмихнах й се (още по-широко) и хванах... не дедовия, а пътя!
Аз към усмихнатото девойче нямам забележки ама към мегамалоумно шибания педераст дето е решил, че така именно трябва да се проведе състезанието имам забележки и то не една и две.
Утре ще се чуем с тебе и ще се уговорим за виждане преди това ама надали ще се пробвам да се навирам вътре в тоя клуб.
Шибана работа общо взето. Още от пърпълските тъпотии реших, че ще си имам едно на ум като трябва да се сблъсквам с този организатор и ето, че за трети път ми се потвърждава това решение :wub:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#48 Dew

    кюре

  • Отлъчени
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 01 December 2007 - 00:01 AM

View PostGARVAN, on Nov 30 2007, 19:36, said:

Иначе предполагам че утре няма да дойдат всички които са спечелили и ще се наложи да си попълнят бройката за клипа и сигурно ще пуснат и хора без покани.

Ми щом ще ме снимат за клип - да се барна тогава в секси тоалета си от снощи (бях на Планета Пайнер 6 години Фест) :D

Днес ми звъни един приятел от германия и вика - не се обличай предизвикателно и си пази задника, че от тоя стар мераклия де майо много мои приятелки са пропищели.

та мили девойки - пазете си дупЕтата утре :lol: :wub:

#49 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 01 December 2007 - 10:03 AM

Само дупетата ли? Тоз само на анален секс ли налите? :wub:

#50 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 01 December 2007 - 10:10 AM

Изпълненията с уста ги е оставил на Ерик Адамс :lol:

Но тази нова информация ще накара Гимли да размисли за шшшшшоуто :wub:

#51 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 01 December 2007 - 10:47 AM

Ако се появи информация за пристигането им пишете тук :wub:
\m/

#52 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 01 December 2007 - 11:08 AM

То ясно че аз няма да идвам, ама в очакване на ДВДто от Каварна, снощи подгрях с Earthshaker-а...лудницаааааааа!!! :wub:
Препоръчвам за подгрявка!
Велико!
(то било хубаво да ти се скапе компютъра вкъщи :lol: ...остава ти време да погледаш някое хубаво ДВД, вместо да човъркаш многобройните проекти дето ти висят на главата :D )

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#53 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 01 December 2007 - 22:33 PM

Поне на мен, никой не ми поиска поканата

Ето малко видео за тези които неможаха да дойдат:

http://vbox7.com/play:823b1e06
http://vbox7.com/play:3c76b441

Edited by spiritt1974, 01 December 2007 - 22:58 PM.


#54 Dew

    кюре

  • Отлъчени
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 01 December 2007 - 23:34 PM

Да кажа на всички, които по някакви причини не успяха да присъстват - нищо не изпуснахте.

Не знам какво очаквах от Ерик и Джоуи, но беше повече от 5-минутката, която направиха.

Иначе ДВД-то изглежда УБИЕЦ!!!! Много добър звук, много професионално миксирано, а публиката - поклон :metal:

#55 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 02 December 2007 - 17:15 PM

Аз все пак се намъкнах вътре благодарение на поканата на Артър Дент :yes:
Та така и аз да си кажа...
Ерик и Джоуи ги пропуснахме, щото в тая шибана дупка се влизаше супер бавно. Охраната беше велика. Аз чак пред клуба се сетих, че съм си оставил джобното ножче в мен и си го внесох понеже никойне ме пребърка. Другия ще пробвам с с една М-16-ка
ДВД-ито изглежда страхотно и предполагам, че сега като преведат заплатите ще се обзаведа с него. Руснаците обаче не ми харесаха. не ми харесаха и в каварна, а сега изглеждаха още по-смотано. Не знам защо Джоуи си ги е взел тях за протежета при положение, че в Русия има банди като Легион или Holy Dragons ама той явно си ги харесва.
Както и да е. Благодарен съм на Артъра :huh: , че ми помогна да вляза и съм леко ядосан поради поредната организаторска простотия. Ебаси като има хора за влизане за чий фуй са пуснали Ерик и Джоуи да бъбрят? :fool:
Иначе общо взето както си го представях така и протече така, че определено не съм недоволен от събитието. :yes:
п.п. Снощи си говорихме с една форумка, че след последните 3 събития, в които участват Z-rock стигнах до извода, че вече видя ли ги да имат нещо общо с някоя организация поне 3 пъти ще премисля преди да си взема предварително билет или да участвам в някоя викторина ;)
Хубаво е да има такова в ефира обаче като организатори не ги бива и това си е ;)
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#56 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 02 December 2007 - 18:50 PM

View PostДжуджето_GIMLY, on Dec 2 2007, 17:15, said:

Ерик и Джоуи ги пропуснахме, щото в тая шибана дупка се влизаше супер бавно.

Пропуснахме ги, защото сте ПИЯНКИ :huh: Но не съжалявам, де. Кадрите от ДВД-то ме наекектризираха, това си струваше да се види, сред пеещите фенове в Black box :yes:

#57 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 02 December 2007 - 18:57 PM

Кой пиянка ве скинар такъв :yes:
Аз пих след мероприятието :huh:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#58 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 02 December 2007 - 19:21 PM

Все не сте, бееее. А не мога да ви измъкна от кръчмата :huh: Трябваше да ви изкажа на Джоуи, да дойде и да ви рита задниците от Адамс до клуба :yes:

А руснаците дали си направиха клипа? Беше ми неудобно, че сме толкова умрели. Но не успях да се насиля да покажа емоция, още в Каварна им сложих черна точка, сега вече имат черен кръст.

#59 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 02 December 2007 - 19:36 PM

View PostMartinOwaR, on Dec 2 2007, 19:21, said:

сега вече имат черен кръст.
Кога махна косата, кога взе да боравиш с тия термини? :р

#60 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 02 December 2007 - 19:58 PM

Ти си следващият, от снощи имаш черна точка :huh: И ако ми изгори пилето на фурна, моменталически получаваш кръст с неговия цвят :yes:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users