Jump to content

W.A.S.P. в София27.10.2010г. - зала "Фестивална"


91 replies to this topic

#41 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 27 October 2010 - 13:41 PM

Допълнихме новината и с официалния график. Вратите отварят в 18:00, начало на концерта в 20:00, W.A.S.P. излизат в 21:00 ч.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#42 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2010 - 13:46 PM

View PostSatyr, on Oct 27 2010, 14:41, said:

Допълнихме новината и с официалния график. Вратите отварят в 18:00, начало на концерта в 20:00, W.A.S.P. излизат в 21:00 ч.

Супер и благодаря за уточнението! :unsure: Весело изкарване на всички, дано не четем подобни коментари като тези в темата за Скорпионс :blink:

#43 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 27 October 2010 - 13:54 PM

Коментарите са ясни: "Защо в тая зала?", "Звукът беше скапан", "Сетлистът беше къс", "Нямаше балади", "Имаше много балади", "Сцената беше ниска" и т. н. :unsure:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#44 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 27 October 2010 - 15:13 PM

E не всички правим само такива коментари, просто понякога нещата наистина не са толкова добри колкото е можело :unsure:
Благодаря за разписанието, аз все пак смятам че по стара традиция няма да почнат да пускат преди 18:30-19:00 и ще отида направо към 19 да не се чудя после що съм седял на дъжда да чакам да ми отворят.

#45 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2010 - 23:49 PM

Ей го и репортажа.
И нека плюенето започне... сега! :D

#46 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 27 October 2010 - 23:59 PM

аз каквото имах да кажа си го казах онзи ден .. или май беше вчера
преди малко прочетох репортажа - браво на вас, че сте си заслужили пълният бис .. а не само 2 парчета .. :D
ама нормално сигурно сте били поне 10 пъти повече хора ... пък и БГ публиката си е БГ публика :D
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#47 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 07:54 AM

View Poststormbringer, on Oct 28 2010, 00:59, said:

ама нормално сигурно сте били поне 10 пъти повече хора
В тази връзка - колко хора имаше на твоя концерт?
I don't know how I managed it...

#48 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 08:13 AM

Е Ози аз май те видях, не преброи ли :D
Иначе на мен ми хареса, учудващо нямаше опашки пред входа и бяха отворили навреме. Само табелите че е забранено пушенето бяха напълно пренебрегнати. Особено се дразня по време на концерта докато хората се кефят да седи някой като пън в тълпата и да пуши. Групата ми хареса, звука - горе-долу(то още отвън като чуеш дрънченето на Фестивална ти е ясно...).
Снимка:
Posted Image

#49 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2010 - 08:25 AM

Като за начало ще направя уговорката, че гледах WASP за първи път. Нуфри забиха супер приятно, нещо което очаквах след като ги гледах на Сонисфиър. За съжаление обаче публиката не ги отрази по никакъв начин...

Изключително много ми харесаха и се накефих на Блеки и компания максимално, и вярвате или не този концерт ми се нарежда сред фаворитите за тази година! Най-хубавото беше, че виждах всичко през цялото време, нещо което рядко се случва и звука ми беше последната мисъл добър ли е или не, според мен си беше ок, поне на седалките...

Отидох, влязох като "у дома" си, изслушах ги и си тръгнах, ето така обичам да ходя на концерти аз. Противно на предположенията на Ози за 45 мин. измъкване, ми отне точно 5 мин. да изляза от залата и още толкова да измъкнем колата. :D

Единственото негативно, което мога да се сетя е, че сетлиста можеше да е по-дълъг, но не съм гледала извън БГ колко са свирили.

Прекрасен концерт! :D

#50 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 08:31 AM

View PostDepositus Cordis, on Oct 28 2010, 09:13, said:

Е Ози аз май те видях, не преброи ли :D
Аз говоря за този концерт :D
И що не се обади? :D

View PostBeerMe, on Oct 28 2010, 09:25, said:

Противно на предположенията на Ози за 45 мин. измъкване, ми отне точно 5 мин. да изляза от залата и още толкова да измъкнем колата. :D
Да. И аз така :D Но пък в момента, в който се чу последният звук от "Blind In Texas" си набих камшика :D
I don't know how I managed it...

#51 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 28 October 2010 - 08:56 AM

View PostEnvy, on Oct 28 2010, 00:49, said:

Ей го и репортажа.
И нека плюенето започне... сега! :D
Отдъхвам си :D И тази година не успях да отида, но поне не ме е яд толкова. Все някога трябва да мога да ги гледам за трети път... Може би догодина :D
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#52 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 28 October 2010 - 09:22 AM

готин концерт се получи, мен ми хареса
W.A.S.P. малко като Хелоуйн, колкото пъти дойдат толкова пъти ще напълнат зала от 3-4-5 хиляди и вечно ще има недоволни от звука, залата, опашките за бира/тоалетна, пак ли тия и тн. но и пак ще има хора които ще се заричат че тоА път няма да ги изпуснат и/или че това е бил концерта на годината за тях
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#53 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 28 October 2010 - 10:32 AM

Лично за мен много здрав концерт.Публиката беше отново на ниво и се получи страхотен заряд.Бях отпред на оградата и звукът беше сравнително добър.Нямам оплакване по това отношение.Самите W.A.S.P. забиха доста стегнато и без излишно губене на време.Може наистина да са били уморени,но въпреки всичко отново показаха голямата си класа и взривиха залата.Единственият недостатък за мен е орязването на сета.Само те си знаят поради каква причина.Жалко,но факт.И все пак... това беше страхотен концерт. :D
Определено си заслужаваха парите,много повече от Scorpions.

#54 eXasis

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 10:44 AM

И аз се накефих. Само звукът можеше да е една идея по-чист, но чак пък "ужасен" не беше, чувал съм много по-трагични. Относно сетлиста няма какво повече да очакваме, в настоящото турне си изпълняват по 11-12 песни, а по-важното е, че изпълнението им беше перфектно.

#55 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 11:37 AM

View PostOzzy, on Oct 28 2010, 07:54, said:

В тази връзка - колко хора имаше на твоя концерт?
нямам точна представа, но едва ли бяхме повече от 400-500 души ... залата не можеше да побере повече според мен

Quote

Определено си заслужаваха парите,много повече от Scorpions
живот и здраве след месец ще мога да изкажа мнение и по този въпрос .. макар че не обичам да сравнявам концери .. особено на различни групи .. всеки си има своето очарование
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#56 maiden

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts

Posted 28 October 2010 - 12:21 PM

View Poststormbringer, on Oct 28 2010, 12:37, said:

живот и здраве след месец ще мога да изкажа мнение и по този въпрос .. макар че не обичам да сравнявам концери .. особено на различни групи .. всеки си има своето очарование

И как ще го изкажеш след месец, след като тук се говори за концертите на W.A.S.P. и Scorpions в България?
На мен лично концерта ми хареса. Винаги може да се иска повече и да се мрънка за недостатъците, но момчетата си направиха стегнат концерт. Е малко ме издразни македонското знаме на сцената, но Дуда от къде да знае какво са му хвърлили?

#57 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 12:24 PM

View Postmaiden, on Oct 28 2010, 13:21, said:

И как ще го изкажеш след месец, след като тук се говори за концертите на W.A.S.P. и Scorpions в България?
Гледал е W.A.S.P. в Кьолн. Вероятно ще гледа Scorpions на 13-ти ноември пак там. И после ще може да прави сравнение между двете.
I don't know how I managed it...

#58 maiden

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts

Posted 28 October 2010 - 12:54 PM

View PostOzzy, on Oct 28 2010, 13:24, said:

Гледал е W.A.S.P. в Кьолн. Вероятно ще гледа Scorpions на 13-ти ноември пак там. И после ще може да прави сравнение между двете.

Това ми е пределно ясно, но тук говорим за концертите на тези групи в БЪЛГАРИЯ.
Гледах скорпионите в Германия преди 3 години и честно казано изпълнението там и това тук нямаха много общо.

#59 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 13:11 PM

View Postmaiden, on Oct 28 2010, 13:54, said:

Това ми е пределно ясно, но тук говорим за концертите на тези групи в БЪЛГАРИЯ.
Гледах скорпионите в Германия преди 3 години и честно казано изпълнението там и това тук нямаха много общо.
Аз също разбирам какво искаш да кажеш, но според мен ставаше въпрос за сравнение между концерти на групите W.A.S.P. и Scorpions, а не за сравнение на концерти на W.A.S.P. в чужбина и тук или на Scorpions в чужбина и тук. Поне така аз го разбрах.
I don't know how I managed it...

#60 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2010 - 13:48 PM

Я ка'йте нещо за Бастардо, бре, стига с тия Васп :D
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users