Jump to content

Приказката "Каварна"свърши...Цонко Цонев загуби изборите още на първи тур.


27 replies to this topic

#21 Ilith

    Pale Enchantress

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:sadness and hate

Posted 31 October 2007 - 17:07 PM

Бе, преди един ден чета, че е спечелил от първия тур и сега опа.
Не е хубаво да стресирате така невинни деца като мен :metal:
Иначе да, честито на Цонко, още много години да кмет-ства и да ни радва.. ^^

#22 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 31 October 2007 - 17:12 PM

На фона на мненията ти по темата за 4 годишния отчет за дейността на Цонко си правя някои изводи. В момента ги затърждаваш. Не знам какво толкова ти пречи Каварна и кметът и, че си така негативно настроен. Истината е, че той съживи концертния живот у нас. Всичко останало за мен лично, като НЕ гражданин на Каварна е без значение. Но като виждам процента, с който се е наложил той още на първи тур, мога да заключа, че и гражданите на Каварна са доволни от него. Ти се впускаш в някакви сложни материи доказващи, че това което той свършил като кмет не било негово задължение по закон. Ако повече хора имаше като него у нас, нещата щяха да вървят далеч по-добре. Ама повечето казваме: това не е лично мое задължение, няма да го върша.

Quote

Всъщност, все забравям да те питам, защо приемаш толкова лично всяко мое мнение?

Абе да те питам и аз. Ти във Форум Рок в олл.бг, само заради мен ли дойде? За едно единствено мнение имащо за цел точно отговор на нещо написано от мен? Май ти имаш нещо лично. Или поне така бих си помислил, ако не те виждах, че с всички си така, на контра и на всяка манджа мерудия.
Чувството ми за хумор не го закачай, тези които ме познават, знаят, че имам в излишък от него.

Quote

Да се напия от радост или да набия жената?

Личния ти живот изобщо не ме засяга. Можеш и от мъка да се напиеш, но тук няколко десетки души поне се радваме на изборната победа на Цонко, така че спести си саркастичните забележки по негов адрес.

#23 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 October 2007 - 17:34 PM

View PostSvil, on Oct 31 2007, 17:12, said:

На фона на мненията ти по темата за 4 годишния отчет за дейността на Цонко си правя някои изводи. В момента ги затърждаваш. Не знам какво толкова ти пречи Каварна и кметът и, че си така негативно настроен. Истината е, че той съживи концертния живот у нас. Всичко останало за мен лично, като НЕ гражданин на Каварна е без значение. Но като виждам процента, с който се е наложил той още на първи тур, мога да заключа, че и гражданите на Каварна са доволни от него. Ти се впускаш в някакви сложни материи доказващи, че това което той свършил като кмет не било негово задължение по закон. Ако повече хора имаше като него у нас, нещата щяха да вървят далеч по-добре. Ама повечето казваме: това не е лично мое задължение, няма да го върша.

Да ти кажа, оставам с впечатление, че нищо не си разбрал от писанията ми в онази тема за 4 годишния отчет от дейността на Цонко. Жалко... :wacko:

Иначе, Каварна е мястото с най-висок интензитет на романтизъм от моите тийн спомени. Три години по ред съм прекарвал летата там. Имам и приятели от града. Просто Цонко, не е Каварна, но това е друга тема. Да приемем, че знам нещо, което ти не знаеш за него. Става ли? Не ме питай, няма да ти отговоря, какво е... :no:

View PostSvil, on Oct 31 2007, 17:12, said:

Абе да те питам и аз. Ти във Форум Рок в олл.бг, само заради мен ли дойде? За едно единствено мнение имащо за цел точно отговор на нещо написано от мен? Май ти имаш нещо лично.

Аз и там ти отговорих. Прочети. Член съм на форума от доста време. Не съм писал досега, не само там, но където и да е било по българските форуми. Иначе, много ми се искаше и там и тук да ти начеша самолюбието и да ти кажа, че само заради подобни разговори с теб пиша по тези места, но уви не е така. :metal:

View PostSvil, on Oct 31 2007, 17:12, said:

Личния ти живот изобщо не ме засяга. Можеш и от мъка да се напиеш, но тук няколко десетки души поне се радваме на изборната победа на Цонко, така че спести си саркастичните забележки по негов адрес.

Явно чувството ти за хумор се проявява само в определени дни. Днес май не е от тях, или бъркам? :no:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#24 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 31 October 2007 - 17:48 PM

Не нямам желание да те питам нищо. Успокой се.

Quote

Аз и там ти отговорих. Прочети. Член съм на форума от доста време. Не съм писал досега, не само там, но където и да е било по българските форуми. Иначе, много ми се искаше и там и тук да ти начеша самолюбието и да ти кажа, че само заради подобни разговори с теб пиша по тези места, но уви не е така.

Къде там видя себе си в написаното от мен, че се почувства длъжен да ми отговаряш? Знам кога си регистриран, знам и колко бързо изчезна от тогавашния форум на Про-рок. Но това е една друга тема. Никъде там не визирам теб! Включването ти беше напълно излишно.
Колкото до начесването на честолюбие, не се амбицирай твърде много. Не от вчера водя форумни битки и ти няма да си ми първия, нито последния.

Quote

Явно чувството ти за хумор се проявява само в определени дни.
Отново ти казвам, че това не е твоя грижа. Гледай си там работата, за която ти плащат и остави емоционалния ми статус на мене.

П.П. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Пиша ти го, защото съм сигурен, че няма да пропуснеш.

#25 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 October 2007 - 19:05 PM

View PostSvil, on Oct 31 2007, 17:48, said:

П.П. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Пиша ти го, защото съм сигурен, че няма да пропуснеш.

Прав си, постовете ти ме развеселяват все повече. На ръба си да употребиш и някоя обидна квалификация, нали? :metal:

Но, за да не се стига дотам, моля те, не си позволявай следващи подобни провокативни мнения след мои цитати, като това от което тръгна целият този офтопик. ОК?

П.П. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Пиша ти го, защото съм сигурен, че няма да пропуснеш. :wacko:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#26 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 31 October 2007 - 21:28 PM

Не ми отговори на въпроса! Къде в това, което написах в олл.бг видя, че визирам теб, та се намеси толкова директно?
Обидни квалификации няма да употребя въпреки, че поведението ти е провокативно. Държиш се точно като дете скрито зад гърба на баща си и плезещо се на другарчетата, защото знае, че не могат да го достигнат.

#27 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 October 2007 - 22:08 PM

Добре, Svil. Сега ще ти го кажа направо, без алегория, защото ти по друг начин явно не можеш да ме разбереш (нищо лично, да не се засегнеш :blush: ).

Ние с теб принадлежим на два различни свята. Толкова различни, че макар и да говорим на един език, пак не можем да се разберем. Аз много харесвам своя свят. Виждам, че и при теб нещата са подобни. Аз не искам да те променям. Надявам се и ти да мислиш същото по отношение на мен. И тъй като, аз не желая повече да говоря без отсреща някой да може да ме разбере, мисля да спра дотук комуникацията ни.

И така. Бъди здрав. Всичко добро.
Аз бях дотук.
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#28 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 31 October 2007 - 22:18 PM

Жив и здрав!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users