Jump to content

Crematory и Evergrey в София19.09.2009г. - зала "Христо Ботев"


42 replies to this topic

#41 Earl Of Black

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 202 posts

Posted 22 септември 2009 - 11:26

Не чакай до другия път... след дъжд качулка.
Ето избери си на кой да пишеш Mask Music
Трябва или да си подбират по добре малоумниците, с които работят или да ги инструктират.
I will win but never fight
That's the Art of War

#42 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 22 септември 2009 - 12:30

View PostEarl Of Black, on Sep 21 2009, 22:20, said:

Аз мисля вече, че е време да поспамим с майли по повод един много дразнещ факт. Тъпите мутри се научиха в последните години да прибират "падащите нещица" от сцената и да дразнят публиката с тях. Освен от организаторите да получат инструктаж да престанат, не виждам как ще спре тази простотия. :)
Няма да ти казвам мен колко ме дразни това...и после ги продават, мамицата им!
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#43 NEVERMORE

    Schecterist

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Carramba, Carajo e Wiskey \m/ \m/

Posted 22 септември 2009 - 14:11

View PostEarl Of Black, on Sep 20 2009, 15:28, said:

А най-якото беше, че Evergrey излязоха след Crematory.
:) много яко, няма що.
Първо отидох в 20 ч. с идеята че досадните подгрявки са минали. Уви наложе се да им изслушам гадният рап с жужащи китари.
После жабарите иди дойди. Не бяха пълна трагедия.
Но когато ми излязоха Крематори тотално увянах.
Така се надяхявах дебелака да е финал, че да си тръгна след Евъргрей. Но както можеше да се предположи сценарият се разви по най-гадния начин...
Като изключим изпълнението на Евергрей /които отново ми напълниха душата/ от всичко останало съм тотално разочарован.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users