Jump to content

Търся си блек група


5 replies to this topic

#1 Paganist

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 30 ноември 2010 - 00:34

Здравейте аз съм от Пловдив на 28 години и си търся блек, блек / дет група мога да пея блек и дет вокали (Hot и Fire) Трябват ми сериозни музиканти и също така мога да свиря на барабани в зависимост какви хора ще се намерят. Имам си 1 мое проектче казва се Atranium качил съм в YouTube 2 клипа имам и нови песни по албума но не са качени само, всичките ми техтове са авторски просто не обичам да имитирам някои, винаги има какво да се измисли и сътвори. Сам да правиш и твориш нещо е доста досадно и да правиш всичко сам не чи ми пречи но е няма тръпката в щялото нещо ето и Skype ми - daksiii пишете ми за повече информация :rolleyes:

#2 Paganist

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 07 декември 2010 - 22:14

Баси никой не пише за това Блека и Дета не са извествестни в страната ни обявата още важи.

#3 FallenArt

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 5 posts
  • Gender:Male
  • Location:Little Norway

Posted 12 декември 2010 - 06:58

Ами ето пиша :) Премести се в Благоевград и желанието ти ще бъде осъществено, както и нашето: най-накрая да си намерим барабанист :)

#4 Paganist

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 13 декември 2010 - 20:54

Оххх, няма как пич в Пловдив си работя и родом съм от там. Какъв стил свирите? Ако имате път към филибето пиши, дано си намерите барабанист успех в търсенето :rabbi:

Edited by Paganist, 13 декември 2010 - 20:58 .


#5 FlurvianSea

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 декември 2010 - 14:19

Eto nameri se - Az sum Asen ot Primitive Angel Gospoden , tui 4e ako iska6 se vkliu4vai kum nas - nai - dobre da se 4uem eto ti gsm - a mi zvuni mi po vsqko vreme 0896/809937.
Pozdravi!

#6 Paganist

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 18 декември 2010 - 23:03

Моля модераторите да закрият темата





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users