Jump to content

Европейски клубни турнири


127 replies to this topic

#41 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 28 юли 2009 - 21:57

Изключително слаб мач.Не може отбор с такива големи претенции като Левски да играе по този начин.Браво на Баку.За разлика от първите,не излязоха с огромно самочуствие,като при спечелен мач,а наистина се постараха,личеше си,че са се подготвяли за мача.Спокойно мога да кажа,че в повечето аспекти на играта,Левски бяха надиграни,от доста скромен отбор(въпреки старанието му).Еднотипни отигравания,никаква изненада,постоянно нервничене при по-сериозни ответни атаки...Добре,че Петков пак си беше на мястото,че щяхме да станем свидетели на поредния провал.
Въпреки това,за мен войната е почти свършила.Ако развоя на събитията в реванша е същия,мисля си,Левски няма да могат да се измъкнат така лесно...

#42 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 29 юли 2009 - 09:26

View Postcliffburton, on Jul 28 2009, 22:48, said:

но само един - Левски най-силен футболен тим. :worship:
Доста смехотворно изказване, на фона на последните няколко мача на подуянския тим... :metal: Поредната евро-мъка. Наистина не разбирам защо Левски се спичат в мачовете си за УЕФА, ШЛ и т.н. с привидно по-слаби от тях отбори? Тва е Азербайджан бе, алооо, а после евентуално в "лигата", кво праим? Познавам доста die-hard фенове на Левски, които адски се срамуват от играта на отбора и грубите интриги в клуба, тва не е нормално... Пожелавам им успех в реванша все пак, искрено. :metal:

Черно Море играха 100 пъти по красиво в евромачовете си до момента. Утре ще им стискам палци със страшна сила, а ЦСКА мисля даже да ги гледам наживо. :D
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#43 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 29 юли 2009 - 10:16

View PostYanni, on Jul 29 2009, 10:26, said:

а ЦСКА мисля даже да ги гледам наживо. :metal:

Утре предвиждам страшна мъка и на нашия мач, въобще тази година трагедията ще бъде повсеместна... :worship:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#44 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 29 юли 2009 - 14:09

Слаби, много слаби! Срам, много безмислено играят Левски, много! Няма смисъл да им се гледат мачовете! Най-лошото е, че преди мача има винаги много голями очаквания и винаги след мача има голями разочарования :metal:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#45 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 29 юли 2009 - 20:15

С този "треньор" Достанич ще вървим все по-надолу. Защо трябваше да махат Кокала и Боримиров? И то в най-неподходящия момент. :metal: Голяма мъка ще е на реванша, не мога да ги гледам как играят. Чуда се дали въобще да хода. :)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#46 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 30 юли 2009 - 11:06

Трагичен мач ... И не са виновни само Достанич, а основната вина за тази игра на отбора е точно на Кокала и Боримирката /първият е изключително некадърен треньор, нищо че сърцето му милее за Левски, вторият, също като първият, е толкова болезнено тъп, че нищо не зависеше от него, а най-смешното е, че смяната на Боримирката е с още по-тъп човек от него, което в интерес на истината, е доста идиотско от страна на Борат/. Защото е трудно да се намери по-тъп от Боримирката, но Гонзиньо е уникално тъп и смяната е невероятна! Винаги съм се чудел на собствениците на футболни отбори у нас /освен на Гриша Ганчев/ - защо постоянно закопават отборите си, а не ги развиват - примери - Лупи и ЦСКА, Борат и Левски, Венци и Славия, Гигов и Локото, Христолов и Ботев, да не изброявам и останалите. Не мога да си отговоря на този въпрос със "само защото всичко е бизнес" ...

#47 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 30 юли 2009 - 13:03

Велев може да не е кой знае какъв спец, ама да го бяха махнали след края на есенния полусезон, примерно.
А като разбрах, че Гонзо ще става технически директор, ми стана лошо. Направо е трагикомично....
То в България(Абсурдистан) всичко е под всякаква критика, пък ние чакаме нещо от фуболистите.... :harhar:

Edited by cliffburton, 30 юли 2009 - 13:06 .

Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#48 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 30 юли 2009 - 22:30

View Postmarillion, on Jul 29 2009, 11:16, said:

Утре предвиждам страшна мъка и на нашия мач, въобще тази година трагедията ще бъде повсеместна... :angel:

Мисля,че вече спокойно мога да те опровергая.В течения на подготовката,след като видях новите попълнения,политиката на клуба и нвоите собственици бях сигурен,че клуба ще се промени за добре.Особено налагането на класни български футболисти ме очарова много.Още повече и тази вечер.
Отдавна не бях гледал наш футболен отбор да излезе с такова самочуствие(при това абсолютни дебютанти в големи турнири,а и в отбора като цяло),топката да се разиграва по такъв спокоен и интелигентен начин.Пласирането беше на ниво,движението по терена особено ме впечатли,след като от доста години след силни начални минути,отбора се уморяваше бързо и на финала силите свършиха.Новите момчета,и особено сливналии и Тимонов се представиха блестящо.Последния беше малко противоречив,но мисля,че има данни да се развива.Показа,че не е типичния техничар,а и умее да пази топката,да подава и има много добър поглед.Защитата няма какво да се коментира,нямаше много работа за нея,но въпреки това действаше точно при определени моменти.Халфовата линия ме очарова.Такава спойка имаше между Петров и моя личен фаворит Коста Янев,че все едно са дългогодишни съотборници.Разменяха си функциите и се разбираха много добре.Да спомена,че за мен именно Коста Янев е играч на мача.Беше винаги на мястото си,в центъра действаше с голяма сигурност,включваше се изключително успешно напред и свърши много черна работа,много топки отне.Имал съм честта да говоря с него на няколко пъти,и е изключително точен човек,както и сигурно забелязахте,с постоянна усмивка.Дано и занапред продължава така.Иван Стоянов показа какво може,постоянна заплаха по крилото,много добро овладяване.Волето за гола го направи като по учебник.видя се,че може да се разчита и на подавания от дълбочина,което си е предимство.
Способности отбора има и тепърва ще се развива.Силно съм обнадежден поне.Надявам се да не са поредните надежди и дано скорошна смяна на треньор и тотална разпродажба не промени това

П.С Голям дървен филосф съм знам.ама свиквайте,че по футболни теми съм така :D

#49 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 30 юли 2009 - 22:36

С теб явно сме гледали различен мач... ;)

Както и очаквах, тегав мач за сборния отбор на Ботев Пд и Сливен... :D

Надявам се на реванша нещата да си дойдат на мястото, защото все пак ЦСКА е по-добър отбор от Дери Сити, но следващия съперник със сигурност вече ще бъде непреодолим... :angel:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#50 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 30 юли 2009 - 22:56

View Postmarillion, on Jul 30 2009, 23:36, said:

С теб явно сме гледали различен мач... :P

Както и очаквах, тегав мач за сборния отбор на Ботев Пд и Сливен... :D

Надявам се на реванша нещата да си дойдат на мястото, защото все пак ЦСКА е по-добър отбор от Дери Сити, но следващия съперник със сигурност вече ще бъде непреодолим... :angel:

Май така излиза.. ;)
Впрочем аз такъв сборен отбор предпочитам,вместо сборния отбор на утайките,неуспели да се докажат в родните страни.
Може би съм такъв оптимист,защото последните години не бях виждал ЦСКА да връзва повече от 5-6 паса по цялата широчина на терена.Не казвам,че са направили неповторима игра,но,за разлика от друг път,имаше разнообразие.Мисля,че ще става и по-добре.Или поне се надявам... :D

#51 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 31 юли 2009 - 00:10

Davidian:
:angel: Kak само ми се искаше да гледам мача от твоя филм......Прекрасна история, богата и добре поднесена!Дано и продължението е в този дух....
www.etarfans.org

#52 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 31 юли 2009 - 00:23

View PostJourneyman, on Jul 31 2009, 01:10, said:

Davidian:
:angel: Kak само ми се искаше да гледам мача от твоя филм......Прекрасна история, богата и добре поднесена!Дано и продължението е в този дух....

Дано почустваната от мен ирония не е реалност... :D

#53 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 31 юли 2009 - 08:52

View PostDavidian, on Jul 30 2009, 23:56, said:

Май така излиза.. :D
Впрочем аз такъв сборен отбор предпочитам,вместо сборния отбор на утайките,неуспели да се докажат в родните страни.
Може би съм такъв оптимист,защото последните години не бях виждал ЦСКА да връзва повече от 5-6 паса по цялата широчина на терена.Не казвам,че са направили неповторима игра,но,за разлика от друг път,имаше разнообразие.Мисля,че ще става и по-добре.Или поне се надявам... ;)
Браво, браво! Ако започнат всички фенове да се радват на това което ти се радваш и ако имат твоя поглед над играта всичко ще е наред, иначе само разочарование можеш да видиш у повечето. Нека бъдем реалисти ида знаем какви са ни възможностите, така можем да оценим истинските подобрения :angel:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#54 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 31 юли 2009 - 12:59

View Postdidara, on Jul 31 2009, 09:52, said:

Браво, браво! Ако започнат всички фенове да се радват на това което ти се радваш и ако имат твоя поглед над играта всичко ще е наред, иначе само разочарование можеш да видиш у повечето. Нека бъдем реалисти ида знаем какви са ни възможностите, така можем да оценим истинските подобрения :angel:

Благодаря за разбирането.Добре го каза..То е ясно,че футбол от световна класа от родните отбори скоро няма да видим,па и не трябва да очакваме,поне близките години.Но прогрес определено има и трябва да се отбелязва.По-добре да си доволен от отбора си,отколкото да се тъпчеш с негативи. :D

#55 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 03 август 2009 - 10:53

Съгласен съм с Давидиан, че трябва да се гледа положително на показаното в мача. Според мен ЦСКА играха добре второто полувреме, първото играха доста безидеино и безсмислено ... Но смятам, че дефакто новия отбор на ЦСКА се представи доста добре, на моменти хубаво и агресивно играеше, и не би трябвало да има проблеми да отстрани Дери Сити ... Но по-нататък какво ще стане ... :yes:

#56 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 06 август 2009 - 09:25

Левски 2-0 Баку!!! Отдавна не бяхме гледали по-добър мач! Наистина, всеки по-добр ще ни бие ама вчера поне имаше радост за пръв път от много време насам :blink:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#57 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 06 август 2009 - 11:21

Честито на феновете на Левски. Тази есен ще поиграят повечко в Европа. Може би дори в групите на ШЛ, защото отбори от сорта на: АПОЕЛ (Кипър), Шериф (Молдова), Вентспилс (Латвия), Дебрецен (Унгария), Залцбург (Австрия) ще се паднат на сините в последния предварителен кръг. Съвсем приемливи и преодолими отбори мисля.
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#58 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2009 - 21:27

Левски показа сравнително добра игра и заслужено спечели според мен. Има още многооо да се работи, но поне сините си осигуриха до нова година мачове в Европа, което никак не е зле. :lol: -_-
Да видим Достанич какво ще промени в мисленето на играчите. Последната новина е привличането на бившия левскар Саша Симонович от Локо (Мездра). На 34г, според мен нямаше нужда от него, но нали знаем колко много го харесва Ратко. Поне с опит може да помогне, само да не го наложи вместо Дарко Тасевки или Бардон. :blink:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#59 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 12 август 2009 - 14:00

Левски са калитковци, падна им се най-слабият от 5-те отбора. ЦСКА-то изтегли пък може би най-силния от възможните 5 отбора, а на Литекс се падна честта да върнат трактористите от БАТЕ обратно на нивата да си карат тракторите ... Стискам палци на всички български отбори, разбира се, но отсега ми става смешно като си помисля как феновете на Левски ще се бият в гърдите, че отново са играли в ШЛ, независимо че предния път като играха в групите на ШЛ бяха най-слабо представилия се отбор от всички отбори в групите, а със сигурност ако се класират отново в групите на ШЛ /което според мен е на 70% сигурно след изключително лекия жребий/ отново ще са най-слабия от всички отбори там! Не казвам, че ако ЦСКА-то се класират догодина за ШЛ няма да са и те най-слабия отбор там, само смятам, че БГ-отборите НЕ ЗАСЛУЖАВАТ да играят в ШЛ, а само в Лига Европа! Нивото на БГ-футбола е толкова трагично, че отборите ни се излагат като кифладжии, но футболистите и треньорите им са толкова ТЪПИ, че не могат да го проумеят това!!! :angry3:

#60 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 12 август 2009 - 14:26

Абе тия Дебрецен в последните си 5 сезона четири пъти са били шампиони на Унгария и веднъж втори. Преди няколко години отстраниха Хайдук Сплит с общ резултат 8:0. Мен ако питаш Левски ще види голям зор с тия и нищо чудно да отпадне и да играе в Лига Европа. Което е много по-добрият вариант. За какво да играем в Шампионска лига да ни бият като тъпан. :angry3:
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users