Jump to content

Калиакра Рок Фест 20085-ти, 6-ти и 7-ми юли - стадион "Калиакра"


561 replies to this topic

#21 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 24 декември 2007 - 10:54

View PostU.D.O., on Dec 24 2007, 02:04, said:

За моя радост за Менуор вече ще сме истинските фенове и няма да сме обградени отвсякъде с всякакви псевдо ,за които е дивашко да се пее по време на песните и да се аплодира след тях.Те ще са на Юръп все пак. :metal:
Whimps and Europe-posers leave the hall :metal:
\m/

#22 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 24 декември 2007 - 11:00

Калиакра фест-а пропада! Почнат ли да се повтарят групи всяка година и да се канят отминали величия вече става тъпо. Миналата година беше много по добре. Дано поне траш-а не го прецакат. Трябва да се направи с една две три известни групи за един ден с по висока цена на билета иначе е само отбиване на номера. Разочерован съм много! Единствено ме държи мисълта, че това е неофицялна информация и може да има размествания.

Edited by Code187, 24 декември 2007 - 11:05 .

Rock n' Roll

#23 The_Snake

    наполовина инженер

  • Енориаши
  • PipPip
  • 110 posts

Posted 24 декември 2007 - 15:30

View Postsodom, on Dec 23 2007, 22:01, said:

Някой дълбоко те е заблудил, булка! ;)
В Каварна е страхотно и няма никаква мизерия даже и в Циганската им махала, където отсядат много хора на квартири за концертите! Аз съм бил на почти всички концерти там, така че по-скоро вярвай на мен!! :D

Всичко зависи от това, кой какво разбира под мизерия. :metal: Но чалга от лунапарка до стадиона и боклуци по плажа са си точно мизерия. :metal:

Иначе, и за се надявам да не са точно това групите за феста, все още. :metal: Но щом е изтекла такава информация, вероятно ще са тези. Трябва да има малко разнообразие. :D

Edited by The_Snake, 24 декември 2007 - 15:31 .

Love and hate and human sexual nature
This power is sustained by endless violence and pain
A cycle I can't understand...

#24 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 24 декември 2007 - 15:44

и аз много се надявам другите две неофициално потвърдени групи да си останат само в сферата на слуховете...

#25 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 24 декември 2007 - 17:18

Еле пък Europe дето вече са идвали са без пари :metal:
Сега с билети ще съберат 5-600 най-верни фена :metal:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#26 REYAV

    Вездесъщо Неприсъщ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 288 posts

Posted 24 декември 2007 - 17:52

View PostДжуджето_GIMLY, on Dec 24 2007, 17:18, said:

Еле пък Europe дето вече са идвали са без пари :metal:
Сега с билети ще съберат 5-600 най-верни фена :metal:
Мислиш ли,че не са им достатъчни. :D

Аз лично се надявам на малко по-голямо разнообразие,не че се оплаквам от Manowar и Judas Priest
Еб ендалгс и етиннилтсеч исрубмок
ахялрат ес и ахавцервс в етилп
месвъс инсалко ахяб кут етипрущ
и амто ахавтаспавар исрусарп
.

#27 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 24 декември 2007 - 18:54

мечтата ми е да видя трите най-любими групи в стила на този фест, точно както ги гледахме тази година (2007) през месец и то в такъв ред... та да има едно подобаващо повторение, но през един ден на един фест:
1. Manowar
2. Iron Maiden
3. Blind Guardian, само че първи да свирят гардиан и последни Меноуор... :> но уви няма как да стане....

#28 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 24 декември 2007 - 19:08

View PostNosferatu, on Dec 24 2007, 18:54, said:

мечтата ми е да видя трите най-любими групи в стила на този фест, точно както ги гледахме тази година (2007) през месец и то в такъв ред... та да има едно подобаващо повторение, но през един ден на един фест:
1. Manowar
2. Iron Maiden
3. Blind Guardian, само че първи да свирят гардиан и последни Меноуор... :> но уви няма как да стане....
Ех, мечти...3-те ми най-любимите ми банди (само Rush са пред тях, но те са нещо специално за мен)...ама изглежда че Мейдън ще ги гледаме някъде наоколо тази година. А за Гардиън...наскоро си говорехме с една приятелка колко би било яко Цонко да ги докара в Каварна - да ги чуем на открито, а не в онова недоразумение наречено "Фестивална", където звука уби част от удоволствието. Само че Гардиън май не са толкова популярни и едва ли някой ще рискува да ги докара пак. Даже си мисля че едни Хелоуин и Гамарей са доста по популярни от тях сред метълфеновете. Не знам как е тук във форума, а и аз лично предпочитам 1000 пъти BG пред другите две банди, но е факт че Гардиън събраха едва около 2500 души (ако не греша), което е доста малко (и по малко от Хелоуин и Гамарей). Макар че от друга страна...знаеш ли-руския метъл фест събра около 1000, Плант и той събра малко, макар че при него организаторите може да са разчитали че славното му минало ще събере повече...
...абе какво разтягам локуми и аз...

Edited by Geddy, 24 декември 2007 - 19:11 .

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#29 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 24 декември 2007 - 19:53

Прави впечатление, че никой не рискува с по-нови групи, което е жалко, дано поне от СМЕ измислят нещо по-актуално за София, макар че се съмнявам....Или ако ще са ветерани, поне да не са идвали досега, AC/DC например.... ;)

Edited by Rebel, 24 декември 2007 - 19:56 .

The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#30 Dio

    Dehumanizer

  • Енориаши
  • PipPip
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Umeå, Sverige

Posted 24 декември 2007 - 20:44

Айде пак почнаха да се изказват недоволните...
Аз още не мога да се съвзема от поредният пропаднал софийски концерт (на Т.Мартин), но знам че на Калиакра рок феста ще е готино и няма абсолютно никакъв шанс нещо да се прецака. Пък и не е нужно да се ходи и в 3-те дни. Аз лично мисля само на JUDAS да ходя и ще си изкарам готино убеден съм ;)
iF you listen the fools - the mob rules!
-----

#31 sodom

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts

Posted 24 декември 2007 - 23:26

Всеки си изказва желанията, но реалностите са друго нещо, нали? :D Каквото има, това ще гледаме - точка!

Иначе за мен найдобрата година беше 2005-а и и скам пак да се повтори, но уви!
Тогава гледах трите си най-любими групи в България в рамките на няколко месеца: ACCEPT, MEGADETH & PARADISE LOST!!!
Вече мога да умра спокоен........... :D :D ;) :metal: :metal:

ЦОНКО ЦОНЕВ - ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!

#32 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 28 декември 2007 - 16:02

Малко интересни новини около феста, концертния живот в Каварна през следващата година, както и намек за евентуален грандиозен концерт в София - всичко това казано лично от Цонко Цонев - тук.
I don't know how I managed it...

#33 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 28 декември 2007 - 17:31

View PostOzzy, on Dec 28 2007, 16:02, said:

Малко интересни новини около феста, концертния живот в Каварна през следващата година, както и намек за евентуален грандиозен концерт в София - всичко това казано лично от Цонко Цонев - тук.

Като както звучи и ако се окаже същото, за което си мисля(им), предлагам Сатир да ме назначи за официална врачка на форума :rolleyes:, за хонорара ш'са споразумеем. <_<

Ох, а дано!

Edited by Hard rock fan, 28 декември 2007 - 17:32 .

За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#34 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 28 декември 2007 - 22:54

Абе в тази информация пише че феста е между 4 и 6 юли...нали уж беше 5 до 7? (макар че е малко странно фест да почва в събота и да свършва в понеделник, ама знаеш ли...)

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#35 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 08 януари 2008 - 15:31

http://www.katehizis...ct.php?nid=5865
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#36 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 08 януари 2008 - 16:04

View PostSatyr, on Jan 8 2008, 15:31, said:


аз пък си мечтая за акустична вечер с Ковърдейл :good:

ей, сега ме банна Сатира, хаха

#37 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 08 януари 2008 - 16:47

View PostSatyr, on Jan 8 2008, 15:31, said:

Тези неща ги знам от доста време.Да поясня само,че WHITESNAKE и JUDAS PRIEST са във един ден-7 юли.ZZ TOP също са доста вероятни,но EUROPE не много - това ще е за 6 юли,а за 5 всички знаем - MANOWAR.
SAXON, KROKUS,GLENN HUGHES със Chad Smith на барабаните и GOTTHARD също ще дойдат.Остава само да се разбере кои за 6 май и кои за Рибено-мидния фест.За руския метъл фест всички групи от тази година без ЧЕРЕН ОБЕЛИСК + КИПЕЛОВ и КРУИЗ.Друго не знам.Sorry. :good:
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#38 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 08 януари 2008 - 16:55

View PostU.D.O., on Jan 8 2008, 16:47, said:

Тези неща ги знам от доста време.Да поясня само,че WHITESNAKE и JUDAS PRIEST са във един ден-7 юли.ZZ TOP също са доста вероятни,но EUROPE не много - това ще е за 6 юли,а за 5 всички знаем - MANOWAR.
SAXON, KROKUS,GLENN HUGHES със Chad Smith на барабаните и GOTTHARD също ще дойдат.Остава само да се разбере кои за 6 май и кои за Рибено-мидния фест.За руския метъл фест всички групи от тази година без ЧЕРЕН ОБЕЛИСК + КИПЕЛОВ и КРУИЗ.Друго не знам.Sorry. :good:


Уау! Ти ме изуми, бре :P За останалите, които си ги споменал не знам обаче KROKUS НЕ СА сигурни това мога да ти го гарантирам защото го знам от доверен източник. Вярно е, че се спрягаха, но те все още са в сферата на предположенията. Иначе за другите - ха, дано. Ще ми е интересно да видя КИПЕЛОВ и АРИЯ на една сцена при положение, че те дори и в Русия гледат да не правят концерти на по-малко от 200км едни от други. Поне до скоро беше така.
ПИСУК!

#39 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 08 януари 2008 - 16:55

View PostU.D.O., on Jan 8 2008, 16:47, said:


Абе, ти и за миналата година май знаеше U.D.O. :good:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#40 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 08 януари 2008 - 16:57

View PostU.D.O., on Jan 8 2008, 16:47, said:

GLENN HUGHES
Сигурен ли си?! Това просто не може да е вярно! Не мога да повярвам, че ще имаме възможност да видим тази легенда на живо!!! :good: :metal: :P
Иначе благодаря за инфото! :metal: Дано източниците ти са надеждни :D
I don't know how I managed it...





4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users