Jump to content

Новостроящи се зали в София


423 replies to this topic

#41 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 11 август 2009 - 12:09

Щели да строят без печалба :wacko:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#42 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 11 август 2009 - 12:09

View PostMartinOwaR, on Aug 11 2009, 13:02, said:


интересна глаголна форма...

#43 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 11 август 2009 - 21:44

View PostMartinOwaR, on Aug 11 2009, 13:02, said:

Знаех си аз, че цената е завишена. А вие тука ми спорите :wacko:

#44 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 11 август 2009 - 22:47

View PostSvil, on Aug 11 2009, 22:44, said:

Знаех си аз, че цената е завишена. А вие тука ми спорите :angry3:

Аз на първия метъл концерт няма да ходя там, вземе да падне, хахаха

Ех този бат Бойко бре, ц.ц.ц.ц.ц. :angry3:

Insane in my brain

#45 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 12 август 2009 - 08:44

В крайна сметка на 1-ви Август 2011 година залата трябва да е готова! Дано! Успех на момчетата :angry3:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#46 eddie

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 400 posts

Posted 15 август 2009 - 14:17

Значи на 2-и август, минавайки по завършената вече магистрала Тракия, съм на поредният концерт. :angry3:


Ама дупката в бюджета като се окаже че е цяла яма, ще видите вие зала... :D

#47 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 15 август 2009 - 18:48

View Posteddie, on Aug 15 2009, 15:17, said:

Значи на 2-и август, минавайки по завършената вече магистрала Тракия, съм на поредният концерт. :angry3:
Това ми звучи като добро начало за научно-фантастичен роман, със силен утопичен уклон :D

#48 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 18 август 2009 - 00:06

View PostSvil, on Aug 15 2009, 19:48, said:

Това ми звучи като добро начало за научно-фантастичен роман, със силен утопичен уклон :no:

:D :wacko: B)

Между другото, преди 5 часа минах оттам, вече има един багер и два фургона. Бааааа..... да не вземат да почнат да строят... ;)

Insane in my brain

#49 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 август 2009 - 08:00

Което ме подсеща за следното нещо: До 1-ви август, 2011г. има точно 24 месеца. Няма да е лошо да слагаме тук по една снимка месечно от мястото на строежа. Така ще имаме 24 снимки, които ще са от всички етапи (ако това чудо се построи, разбира се). Та в тази връзка има ли някой, който да живее в непосредствена близост до това място и да се ангажира веднъж месечно да щраква по една снимка и да я постне тук? ;)
I don't know how I managed it...

#50 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 18 август 2009 - 10:03

Аз живея в "Дружба-2", на път за работа минавам оттам, ангажирам се веднъж месечно да поствам в тази тема снимки за развитието на строежа на залата. Пък след 2 години, живи и здрави, ще я полеем в някоя кръчма в района на х-л "Плиска" :harhar:

#51 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 18 август 2009 - 12:13

Добре де, къде точно са я копнали първата копка? Преди месец и нещо специално ходих там, повъртях се между бензиностанцията и голямата зала (ледена пързалка ли е, не знам точно, бивша със сигурност), не видях следи от строителни дейности. Може би някъде във вътрешността ще стават нещата, на мястото на сегашните игрища, около волейболната зала, къде точно?

#52 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 18 август 2009 - 12:19

View PostMartinOwaR, on Aug 18 2009, 13:13, said:

Добре де, къде точно са я копнали първата копка? Преди месец и нещо специално ходих там, повъртях се между бензиностанцията и голямата зала (ледена пързалка ли е, не знам точно, бивша със сигурност), не видях следи от строителни дейности. Може би някъде във вътрешността ще стават нещата, на мястото на сегашните игрища, около волейболната зала, къде точно?
Posted Image

Това би трябвало да те ориентира. От дясно се забелязва стадиона :harhar:
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#53 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 18 август 2009 - 17:00

Quote

Преди месец и нещо специално ходих там, повъртях се между бензиностанцията и голямата зала (ледена пързалка ли е, не знам точно, бивша със сигурност),

Бензиностанцията и голямата зала ?!?! След бензиностанцията на Лукойл, като вървиш нагоре към "Цариградско шосе" минаваш покрай спирката на тролеите и рейсовете, после покрай волейболната зала на ЦСКА, после покрай стадион "Червено знаме", после покрай тренировъчното игрище към стадиона и чаааааак тогава минаваш покрай бившата ледена пързалка /тя е открита и изоставена/, на чието място ще се строи залата :harhar: А като тръгнеш от кръговото нагоре към "Цариградското шосе" и ще минеш покрай една 9-етажа висока лилавееща сграда, в чийто офис на "Райфайзенбанк" работи и моя милост /само до утре де (после отивам в Централата на Банката на "Иван Асен"), но сега пиша оттам/оттук/ :no:

Edited by Minstrel in the Gallery, 18 август 2009 - 17:03 .


#54 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 18 август 2009 - 18:43

Аз пък си мислех, че голямата сграда с изпотрошените стъкла зад бензиностанцията е бивша ледена пързалка. Как да е, ориентирах се вече кое къде е и къде ще е, утре ще мина да си освежа и дребните детайли :harhar:

Та, значи, да разбирам ли, че волейболната зала на ЦСКА няма да я достигнат? Това ми е една от болките покрай строежа на новата зала.

View PostMinstrel in the Gallery, on Aug 18 2009, 18:00, said:

А като тръгнеш от кръговото нагоре към "Цариградското шосе" и ще минеш покрай една 9-етажа висока лилавееща сграда, в чийто офис на "Райфайзенбанк" работи и моя милост /само до утре де (после отивам в Централата на Банката на "Иван Асен"), но сега пиша оттам/оттук/ B)

Всеки ден в 17:35 профучавам с колелото покрай тази сграда. Па'й са :no:

#55 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 25 август 2009 - 07:48

По една случайност, хотела ми в Загреб беше в непосредствена близост до "Арена Загреб". Всъщност, хотела и залата бяха един до друг. Открита е преди по-малко от година (27 декември, 2008-ма). Струва 89 милиона Евро. Когато в нея има концерт капацитета и е 22 400 човека. От всички отменени концерти от турнето на Depeche Mode на Балканите, единствения, който ще се състои и е с насрочена нова дата (февруари, 2010г.) ще бъде именно в "Арена Загреб".
Вижте какво са построили хърватите:

Attached Files


I don't know how I managed it...

#56 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 04 септември 2009 - 19:35

Ами да я сравним с нашата (нали това е мястото?):
Attached File  IMAG0122.jpg   660,61K   121 downloadsAttached File  IMAG0123.jpg   700,09K   109 downloadsAttached File  IMAG0121.jpg   852,95K   82 downloads

Сложили са химическа тоалетна, перфектно за концерти на открито :D

#57 didara

    Inconvenient

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 564 posts

Posted 05 септември 2009 - 08:45

Работи се :)
На снимката се виждат двама човека, мотаещи се из терена :D

Attached Files


Твоето неразбиране не е лудостта на другия!

#58 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 05 септември 2009 - 11:49

Те много прикрити ве. Да не са някакви рейнджъри?

#59 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 05 септември 2009 - 18:21

не съм сигурна това дали е за тук или за секцията "Смешни новини"... но все пак - ето как се разпорежда новото мин.пр.
http://dnes.dir.bg/2...ews5024684.html

Quote

Премиерът Бойко Борисов се ядоса на Мадона заради съсипаната трева на националния стадион, пише "Стандарт", цитиран от БЛИЦ. Шоуто на звездата преди седмица превърна терена в разорана нива точно преди решителния мач на България срещу Черна гора.

:D :)

коментарите също са култови

та както е тръгнало, скоро сигурно на Луната трябва да си правим концертите...

#60 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 05 септември 2009 - 18:49

Това сериозно ли?!?!?! Тия нормални ли са???? :D Айде първо да изградят съоръжение, където да се провеждат такива концерти, пък после да праскат забрани! На мен ми омръзна дебненето на групи по чужбина, защото тук сме хотентоти и нямаме нуждите условия, за да ги поканим!!! Ебаси кретенията!!! :)

@Хенди - явно искат концертите да започнат да се правят по начина, описан в Ресторант на Края на Вселената... :)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users