Jump to content

ровейки в душата си.....


60 replies to this topic

#41 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 14 август 2008 - 14:02

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 14:58, said:

Жената иска да бъде обичана и ласкана! Жената обожава малките жестове, поднесени с фантазия, компромисите, уважението, решителността, букета цветя, поднесен без повод (или с повод, за който той сам си е спомнил ;) ) Някои загубени като мен обаче искат и мъжа да съумява да бъде мил и нежен, но не и когато не го заслужавам ! (На принципа: Ако не покажеш малко характер, ще покажа аз моя ;) )
Хубу, а мъжът е робот за романтика и женски ласки. Деба.

#42 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 14:05

View PostMartinOwaR, on Aug 14 2008, 14:51, said:

Значи решено, за гарантиран успех абонаментна карта и бебе. Сега да измислим на бебешока едно звучно индианско (червено) име ;)


Трябва да е хубаво истински българско име!.... Калоян, Самуил и останалите ханове могат да помогнат в случая! :D

View PostRegen, on Aug 14 2008, 15:02, said:

Хубу, а мъжът е робот за романтика и женски ласки. Деба.


"Деба".......е съкратена форма сигур ;)

Да си призная и аз не знам понякога какво му трябва на мъжа в замяна! ;)

П.С. Благодаря на всички Ви за вниманието....от както се ровя в този форум, намерих интересна информация за книги, музика, театър, а чрез несполучливия ми пост тук и Вашите отговори :D малко ми олекна! :metal: Вече дни наред "работейки" уж, съм всъщност все тук :D

Edited by Миленка, 14 август 2008 - 14:12 .


#43 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 14 август 2008 - 14:32

не трябва ли да се премести темата в друг раздел? а защо не и lock&del?
;) или както казахте "Да се прекрати!" ;)

#44 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 14:39

View PostNosferatu, on Aug 14 2008, 15:32, said:

не трябва ли да се премести темата в друг раздел? а защо не и lock&del?
;) или както казахте "Да се прекрати!" ;)


Изтрий я тогава! Нямам представа как става! Ти май си най-кривият човек, който ми е попадал на скоро! Целият свят ли ти пречи или.....????? Любопитно ми е !

#45 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 14 август 2008 - 14:43

View PostNosferatu, on Aug 14 2008, 15:32, said:

не трябва ли да се премести темата в друг раздел? а защо не и lock&del?
;) или както казахте "Да се прекрати!" ;)
що ве, нека има една чатърска тема
виж сега мъдрим име на бебето
и мойто предложение към милена, да забрави за разните му там ханове, кафханове и боили и да го кръсти с звучното българско име Спиридон
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#46 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 14:45

View PostAbadon, on Aug 14 2008, 15:43, said:

що ве, нека има една чатърска тема
виж сега мъдрим име на бебето
и мойто предложение към милена, да забрави за разните му там ханове, кафханове и боили и да го кръсти с звучното българско име Спиридон
;) :metal: :D :D ужас! А Онуфри не е ли по-добре?! ;) Айде стига майтапи, какво бебе, че какви ханове!

#47 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 14 август 2008 - 14:45

Ахеаххае, Спиро е добро!
Милено, ако до месец нема резултат с правенето на бебе, ще се заема лично! [:

#48 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 август 2008 - 14:47

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 15:39, said:

Ти май си най-кривият човек, който ми е попадал на скоро! Целият свят ли ти пречи или.....????? Любопитно ми е !

Усещам, че темата наново се разгаря ;) Не се гаси туй, що не гасне ;)

#49 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 14:54

View PostMartinOwaR, on Aug 14 2008, 15:47, said:

Усещам, че темата наново се разгаря :metal: Не се гаси туй, що не гасне ;)


хахах! Не, просто не знам наистина как да я преместя? Поне да е в "Разни" , ако някой реши да пише, чудесно, ако не - здраве да е! Наистина се получи "своего рода" чат. Но въпросният господин като че ли му е трън в очите, пречи му десктопа! :D Ами нека ми каже как да я преместя!

View PostRegen, on Aug 14 2008, 15:45, said:

Ахеаххае, Спиро е добро!
Милено, ако до месец нема резултат с правенето на бебе, ще се заема лично! [:


:D ;) :D , в началото имаше разни съвети към кой сайт да съм отнесяла душевните си терзания....а сега какво....обърнахме го на gepime.com! :D ;)

#50 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 август 2008 - 15:00

Регене, покрай заемането ти лично с бебепроизводство, предлагам Кръгчето да носи името Падащата с Камъни Върху Голия Хълм. То нали така са ги кръщавали индианците, според бойните постижения ;)

#51 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 август 2008 - 15:15

Темите могат да се местят / трият само от администратори и модератори. Та пиши си и попивай мъдрите съвети, за другото има кой да мисли. Но все пак прочети правилата на форума, че да не те преместят извън него ;)

А дали е чат, не знам. Все пак обсъждаме появата и името на потенциален бъдещ съфорумец. За кръщенето ще получи хавлия с извезани user name & password. Ако успеем да го измислим тоя user name ;)

#52 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 14 август 2008 - 15:16

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 15:39, said:

Изтрий я тогава! Нямам представа как става! Ти май си най-кривият човек, който ми е попадал на скоро! Целият свят ли ти пречи или.....????? Любопитно ми е !
ми хейтърче съм си още от малък ;) какво да се прави :D не съм модератор, нито админ, ако можех да я изтрия, щях, а на теб и по-лоши неща щях да ти причиня. това е защото съм най-кривият, не за друго :metal: ;)

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 15:54, said:

в началото имаше разни съвети към кой сайт да съм отнесяла душевните си терзания....а сега какво....обърнахме го на gepime.com! ;) :D
от там ли изнамери твоя възлюбен?

Edited by Nosferatu, 14 август 2008 - 15:19 .


#53 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 15:30

View PostNosferatu, on Aug 14 2008, 16:16, said:

ми хейтърче съм си още от малък ;) какво да се прави :D не съм модератор, нито админ, ако можех да я изтрия, щях, а на теб и по-лоши неща щях да ти причиня. това е защото съм най-кривият, не за друго :metal: ;)
от там ли изнамери твоя възлюбен?



ще се въздържа от коментар! Загуба на време е ....

#54 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 15:35

View PostMartinOwaR, on Aug 14 2008, 16:15, said:

Темите могат да се местят / трият само от администратори и модератори. Та пиши си и попивай мъдрите съвети, за другото има кой да мисли. Но все пак прочети правилата на форума, че да не те преместят извън него ;)

А дали е чат, не знам. Все пак обсъждаме появата и името на потенциален бъдещ съфорумец. За кръщенето ще получи хавлия с извезани user name & password. Ако успеем да го измислим тоя user name ;)


Не прекалявайте с офтопик мнения (несвързани с конкретната тема) и чат (безсмислен разговор между двама или няколко потребители)! Прав си май, това може да доведе до проблем!
Не отправяйте лични обиди и закани към други потребители на форумите! Това обаче също!!!!

#55 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 14 август 2008 - 15:54

View PostMartinOwaR, on Aug 14 2008, 16:00, said:

Регене, покрай заемането ти лично с бебепроизводство, предлагам Кръгчето да носи името Падащата с Камъни Върху Голия Хълм. То нали така са ги кръщавали индианците, според бойните постижения ;)
Ти веднага най-лошото да помислиш. <: Аз нема да се заема физически. Ще пробутам към сигурни бебоправци. Ти си в списъка. :р Ще го направите едно трю, трю, както казва Кристияна толкова трю, че чак ти става сладко на устата.

Quote

Не прекалявайте с офтопик мнения (несвързани с конкретната тема) и чат (безсмислен разговор между двама или няколко потребители)! Прав си май, това може да доведе до проблем!
Не отправяйте лични обиди и закани към други потребители на форумите! Това обаче също!!!!
Милено, дерзай дорде не дойде Сатира. Кажи сега какво бебе искаш, Мартиновар знае рецепта за тризначки, които печелят Биг Брадър.

Edited by Regen, 14 август 2008 - 15:55 .


#56 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 14 август 2008 - 16:06

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 16:35, said:

Не отправяйте лични обиди и закани към други потребители на форумите! Това обаче също!!!!

Милено, това май не се отнася за мен, нали? Или ми отправяш някаква закана?
Защото аз не помня да съм обидил някой в този топик или да съм му отправил закана ;)

#57 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 14 август 2008 - 16:21

View PostRegen, on Aug 14 2008, 16:54, said:

Ти веднага най-лошото да помислиш. <: Аз нема да се заема физически. Ще пробутам към сигурни бебоправци. Ти си в списъка. :р Ще го направите едно трю, трю, както казва Кристияна толкова трю, че чак ти става сладко на устата.

Милено, дерзай дорде не дойде Сатира. Кажи сега какво бебе искаш, Мартиновар знае рецепта за тризначки, които печелят Биг Брадър.

Благодаря , но нямам нужда от никакви бебоправци, още по-малко от деца-участници в Биг Брадър! Кошмар! ;)

Хайте стига сме лафили тук глупости и да се концентрираме върху останалите топици във форума! Господин Сатира ;) все ще го изтрие смятам преди да сте ми уредили бебе! :metal: Има нужда от нов топик (литературен) може би?!

#58 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 14 август 2008 - 16:36

View PostМиленка, on Aug 14 2008, 17:21, said:


Хайте стига сме лафили тук глупости и да се концентрираме върху останалите топици във форума! Господин Сатира ;) все ще го изтрие смятам преди да сте ми уредили бебе! ;) Има нужда от нов топик (литературен) може би?!

За Сатира съм сигурен, че щом мерне този чаршаф ще му види сметката, ама сега е зает да почива и не му се занимава... :metal:

Виж за другото обаче ми е думата. Гледам пак литературна тема подготвяш, но лекинко така да те осведомя, че този форум е преди всичко музикален... :D
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#59 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 август 2008 - 17:27

View Postmarillion, on Aug 14 2008, 17:36, said:

но лекинко така да те осведомя, че този форум е преди всичко музикален... :D

Така е, true, true! А вие все на прогресив го обръщате :metal:

От мен деца не търсете, изтривам се от списъка, сдъвквам рецептата и я преглъщам с пресъхнала уста! Към леглото ме влече, ама колкото да се наспя, днес съм размазан след ползотворния рожден ден снощи ;) Лека ви нощ, златен кош ;)

#60 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 14 август 2008 - 17:31

View Postmarillion, on Aug 14 2008, 17:36, said:

лекинко така да те осведомя, че този форум е преди всичко музикален... wink.gif
само че освен че е музикален ще трябва да си избереш и отбор в музиката, дали ще си от прогресарите(които за зли) или от пънкарите (които са весели и жизнерадостни)
;) ;) :metal:

Edited by Abadon, 14 август 2008 - 17:32 .

Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users