Jump to content

ровейки в душата си.....


60 replies to this topic

#1 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 06 август 2008 - 16:57

Здравейте,

попаднах на сайта случайно, ровех за стихове, търсех думи, които четейки да опишат болката в душата ми. Не съм писала никога стихове, а може би ги чувам в главата си. Аз съм грешница, друго не знам вече за себе си...потъпках човека, когото обичам! Търсех любов, а не повярвах,че той ми я подарява. Копнеех да дам, но нима знаех как...отдавна забравен глагол! След толкова сълзи, го питах : "Нима не остана ни зрънце от любовта ти към мен?" "Зрънце може би има, но не е както беше!" - отвърна той. Вдишвам и издишвам и се моля : "Нека поливам малко зрънце, нека го пазя, нека порасне отново нека живее!" Друго не ми остава....

#2 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 06 август 2008 - 18:57

<: Това некакво твое сАчинение ли е, или просто нямаш психоаналитик?

#3 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 07 август 2008 - 13:01

View PostRegen, on Aug 6 2008, 19:57, said:

<: Това некакво твое сАчинение ли е, или просто нямаш психоаналитик?


Много си оригинален! Непременно ще се поуча от теб, защото прочитайки въпроса ти осъзнах колко малко фантазия притежавам сравнение с талантливи хора като теб! :( Сама съм си психоаналитик (по-евтино е), а това не е съчинение....то е просто това което чувствам.

#4 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 07 август 2008 - 13:21

[: Благодаря ти.
Понеже не мога да се похваля с душа дълбока като твоята, потъпкано гадже и чувства толкова обемисти, ти препоръчвам форум където могат да те оценят:
http://forum.all.bg/.../pletiva/page/0
Хев ъ найс дей.

Edited by Regen, 07 август 2008 - 13:21 .


#5 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 08 август 2008 - 00:55

ъъ.. Миленке, не че нещо, ама ми се струва, че сериозно си объркала форума, пък и начина по който си решила да се представиш. Има izpoved дот com , teenpsproblems и тн др. подобни, където можеш да си споделяш.

#6 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 11 август 2008 - 10:51

View PostNosferatu, on Aug 8 2008, 01:55, said:

ъъ.. Миленке, не че нещо, ама ми се струва, че сериозно си объркала форума, пък и начина по който си решила да се представиш. Има izpoved дот com , teenpsproblems и тн др. подобни, където можеш да си споделяш.


ех......нямам думи. добре, явно съм сбъркала, така ми дойде в него момент, така писах. Ще ми обяснява видиш ли за сайта izpoved.com . :)))))))) ако знаех как да го изтрия, че да не ви пречи толкова много, пък и почва да ме дразни да ви чета тъпите отговори, щях да го направя. Изтрий го ако можеш сам, дано мирясате и денят ви от това стане по-хубав! Успех!

#7 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 11 август 2008 - 11:10

[: Не, не. Така е по-забавно.
Обещай, че ако тръгнеш да се самоубиваш ще поснимаш..

#8 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 11 август 2008 - 12:53

Регенчо, самоубиецът си ти. Мен да снимам ли ме беше взел, или за мащабност на събитието :)

#9 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 11 август 2008 - 12:58

За обективно отразяване на професионални качества. ;р

#10 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 11 август 2008 - 14:13

Ти какво си карал, курсове по бързо самоубийство? :angry3: Аз ти казах - ще ти взема ключовете и никакъв професионализъм вече няма да показваш. :angry3:

#11 kaya

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 17 posts

Posted 11 август 2008 - 14:38

View PostМиленка, on Aug 11 2008, 11:51, said:

ех......нямам думи. добре, явно съм сбъркала, така ми дойде в него момент, така писах. Ще ми обяснява видиш ли за сайта izpoved.com . :angry3:))))))) ако знаех как да го изтрия, че да не ви пречи толкова много, пък и почва да ме дразни да ви чета тъпите отговори, щях да го направя. Изтрий го ако можеш сам, дано мирясате и денят ви от това стане по-хубав! Успех!

Баш си си на място, като не им се говори за либофф, литература, самоубийства и лични драми - ми Олимпиадата започна...
Доколкото разбрах, изневерила си на любимия и ся страдаш? И се чудиш как да си го върнеш? Настъпил е моментът да го удариш на стихоплетство и тежка музика - лекува :angry3:

#12 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 11 август 2008 - 16:24

View Postkaya, on Aug 11 2008, 15:38, said:

Доколкото разбрах, изневерила си на любимия и ся страдаш?
[: Милено, забременей от него и го осъди.

#13 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 12 август 2008 - 06:39

View PostRegen, on Aug 11 2008, 17:24, said:

[: Милено, забременей от него и го осъди.

Regen :angry3: :angry3: Благодаря ти за чудесното начало на този ден, тази твоя реплика ме уби :( Но, видиш ли, ако бях паднала от стола от смях и си бях счупила нещо, можех да те съдя ? Нал тъй, даже и познати прависти имам :yes: А следващият път гат имам либофни мъки, ще се обръщам само към теб :(

Миленке, нищо лично, ама мааму, така само кат го видиш тоя форум със сичкото тфа сатанистко черно и някфи гадни прости мятъли се подвизават тука, а и пънкари дет слушат джаз даже, след като се замислиш за около, да кажем за средностатистическата кратуна, 15 секунди, няма ли много бързо, ясно и точно да достигнеш до безпогрешният извод, че това не е мястото за таквиз изказвания :angry3: А и нета не е място за търсене на стихове, има библиотечки и сборничета за таквиз убави дейности.

Моят съвет е да пишеш на Хай Клуб за съвет.
Или послушай Regen, той е по-мъдър :(
walk into the jaws of hell.

#14 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 12 август 2008 - 16:00

View PostPinky, on Aug 12 2008, 07:39, said:

Regen :) :no: Благодаря ти за чудесното начало на този ден, тази твоя реплика ме уби :metal: Но, видиш ли, ако бях паднала от стола от смях и си бях счупила нещо, можех да те съдя ? Нал тъй, даже и познати прависти имам :blink: А следващият път гат имам либофни мъки, ще се обръщам само към теб ;)

Миленке, нищо лично, ама мааму, така само кат го видиш тоя форум със сичкото тфа сатанистко черно и някфи гадни прости мятъли се подвизават тука, а и пънкари дет слушат джаз даже, след като се замислиш за около, да кажем за средностатистическата кратуна, 15 секунди, няма ли много бързо, ясно и точно да достигнеш до безпогрешният извод, че това не е мястото за таквиз изказвания :D А и нета не е място за търсене на стихове, има библиотечки и сборничета за таквиз убави дейности.

Моят съвет е да пишеш на Хай Клуб за съвет.
Или послушай Regen, той е по-мъдър :metal:

нямам нужда от съвет май всъщност! сещам се и сама, че не му беше тук мястото, но беше глупаво спонтанно решение. Ама спрете да пишете тук пък! :D Чак се учудих като видях цели 12 размишления по темата :metal: ....а не трябвало да пиша ...хехехе. Мога ли да изтрия темата сама?

П.С. Сега като си чета сама писанията, ми се струват глупави даже! Мамка му!

Edited by Миленка, 12 август 2008 - 16:04 .


#15 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 12 август 2008 - 16:29

View PostМиленка, on Aug 12 2008, 17:00, said:

Ама спрете да пишете тук пък! :D

да бе аз чак сега я видях таа тема :)

Quote

П.С. Сега като си чета сама писанията, ми се струват глупави даже! Мамка му!

а след седмица ще ти се струват смешни, пък ако се понапълни с бисери като този на Regen може и да си я принтнеш и след години да си се хилиш сама
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#16 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 август 2008 - 17:15

View PostМиленка, on Aug 11 2008, 11:51, said:

ех......нямам думи. добре, явно съм сбъркала, така ми дойде в него момент, така писах. Ще ми обяснява видиш ли за сайта izpoved.com . :no:))))))) ако знаех как да го изтрия, че да не ви пречи толкова много, пък и почва да ме дразни да ви чета тъпите отговори, щях да го направя. Изтрий го ако можеш сам, дано мирясате и денят ви от това стане по-хубав! Успех!
:metal: :metal: :) :D
тъпи ни били отговорите? На тъпа тема какви отговори очакваш? "умни"? ама наистина си много забавна :blink:
желая ти по-успешен старт във форума следващия път, не че те гони някой, да не кажеш нещо.

#17 kaya

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 17 posts

Posted 12 август 2008 - 17:30

View PostRegen, on Aug 11 2008, 17:24, said:

[: Милено, забременей от него и го осъди.
Предполагам, че е ясно кого ще съди, но ти бъди по-конкретен - от кого да забременее:D

Ама как с едно изречение успя да пресушиш бъдещите пикантериики :)

#18 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 13 август 2008 - 09:05

View PostAbadon, on Aug 12 2008, 17:29, said:

да бе аз чак сега я видях таа тема :P
а след седмица ще ти се струват смешни, пък ако се понапълни с бисери като този на Regen може и да си я принтнеш и след години да си се хилиш сама


:metal: Идеята е добра! На Regen не може да му се отрече качественият сарказъм. Отговорих остро, защото така правя когато се чувствам нападната.... :D . Дано ми се сторят смешни след седмица.....нещо не ми се вярва. Но с годините драматизмът неминуемо избледнява.

#19 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 13 август 2008 - 09:08

View PostNosferatu, on Aug 12 2008, 18:15, said:

:good: :yes: :D :P
тъпи ни били отговорите? На тъпа тема какви отговори очакваш? "умни"? ама наистина си много забавна :metal:
желая ти по-успешен старт във форума следващия път, не че те гони някой, да не кажеш нещо.


Колкото и глупаво да беше да пиша тук "душевните си терзания", можеше някои хора да не реагират толкова остро на това, като че ли съм им прецакала минимум деня с това! Не е ли така?

#20 Миленка

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts

Posted 13 август 2008 - 09:11

View PostRegen, on Aug 11 2008, 17:24, said:

[: Милено, забременей от него и го осъди.


"Милено" не се казвам :D , благодаря за идеята, но не търся как да го нараня още повече! :P





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users