Jump to content

Европейски клубни турнири 2008/2009И по-специално нашето участие


38 replies to this topic

#1 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 14 август 2008 - 11:42

И така, започнаха европейските клубни турнири за този сезон. След нелошото представяне на "Черноморец" в Intertoto дойде ред на сочения за едва ли не сигурен шампион и участник в групите на Шампионска Лига "Левски" да кръстоса шпаги с беларуския колос "БАТЕ Бойко Борисов". Да питам, има ли изненадани от резултата снощи? Напълно очаквана загуба според мен. След 8 поредни загуби в ШЛ кое е най-логично да последва? 9-та разбира се. След като цяло лято "късмета" побутва отбора от Подуяне, дойде времето за официални мачове и стана страшно. Искрено съчувствам на феновете на "Левски" - това тяхното е повече от излагация. Вярно е, че има реванш, но дори и там да стане невероятното и "Левски" да отстрани "БАТЕ Бойко", стана ясно, че "отбора на народа" е едно истинско "евро-джудже". За какъв по дяволите се мисли Гонзо? За какво има назначен треньорски щаб, при положение, че "звездите" своеволно си позволяват да отебат техните нареждания? Някои неща едва ли някога ще се променят... Най-тъпото в случая е, че се осираш, точно когато имаш всички (с изключение на традицията) предпоставки да победиш. А радостното е, че нагли физиономии като Батков и Вуцов ще се наврат в миши дупки и няма да тровят обществеността с умопомрачените си изказвания. Дали на някой от тези смешници наистина му пука за 20-те хиляди на трибуните? Съмнявам се. А дори и да им е запукало, явно толкова си могат... Успех на реванша, все пак!

Дано поне останалите 3 родни отбора - "Литекс", "Локомотив" София и "Черно Море" днес измият срама и да покажат, че отбори от Израел, Беларус, Финландия, Словения и т.н. наистина не могат да бъдат сериозно препядствие пред българите.

Искам да разбера от левскарите във форума какво мислят за снощи. И не си мислете, че се заяждам, злорадствам или нещо подобно. Чисто и просто като българин ме е срам от това, което прави "Левски" в последните три години с и без това не до там добрата ни репутация в клубните турнири... Същото се отнася и за "ЦСКА", разбира се. Реално, след мачовете с "Байер" през 2005 г. и те нямат нищо постигнато на това ниво...
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#2 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 14 август 2008 - 12:26

View PostYanni, on Aug 14 2008, 12:42, said:

И не си мислете, че се заяждам, злорадствам или нещо подобно. Чисто и просто като българин ме е срам от това, което прави "Левски" в последните три години
а трябва, аз съм левскар, дълго време бях и болен-левскар, преживявал съм тежко загуби,но такова нещо никога не е било. съдбата ти поднася незнам коклко милиона ойро на тепсия и пак безхаберие и безобразие. не знам кой е по-вниновен: президента, спортно техниоческото ръководство или самите футболисти, но знам че публиката не е виновна а тя най-много страда.
още лятото като се случи простотията с ЦСКА бях на мнение, че ние не ставаме за ШЛ и по добре да не ходим и че каквото и да е надробил Лупи ЦСКА за си заслужили мястото, пък дори и само заради това те да берат този срам който сега ние ще изпием до дъно
както и да е добре поне че малоумния треньор се махна

инак единствения ми коментарза снощиния мач е:
ПЕДЕРАСТИ, ПЕДЕРАСТИ. а едно време какви педерасти имаше (поне побеждаваха)
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#3 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 август 2008 - 13:34

Снощи бях на рожден ден и почти не успях да гледам мача. Тъжните лица на левскарите в компанията не ми позволиха да се зарадвам на резултата като хората. И аз като Яни в момента най-много оценявам тишината откъм синия лагер, фенски и геренски...

Сега се прибирам от Армията, наложи ми се да се помотая известно време по коридорите и канцелариите. Видях Неи, уреждаше си нещата покрай заминаването, усмихна ми се, пожелах му късмет, културна работа. А отвън пред входа на административната сграда Дучето псува Томов, онзи клепа, охраната се подсмихва, аз немея ;)

#4 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 август 2008 - 22:23

View PostAbadon, on Aug 14 2008, 13:26, said:

съдбата ти поднася незнам коклко милиона ойро на тепсия и пак безхаберие и безобразие.
ето това не ми е ясно-да не искаш да заработиш 7 млн. евро, които просто ти падат от небето... :rolleyes:

А иначе-винаги ми е невероятно смешно, когато някой каже: "ми ние бяхме по-добрия отбор, ама видиш ли, те спечелиха..." Това са пълни глупости. Ще ми се на реванша Батето да смажат Левски с 8:0, за да видим тогава какво ще казват-може би, че пак са били по-добри ама съдията ги е преебал? И аз съм от сините, но това вчера беше мега нахално.
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#5 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 28 август 2008 - 08:26

Не само че ФК подуене бяха по-добрия отбор, но те бяха и тотално ощетени от съдията той се подигра с труда на момчетата и те плачат в съблекалнята!!! Трябваше да изгони още 2-ма от БАТЕ и да даде поне 2 дузпи, барем гонзиньо вкара поне 1 :)

Аз съм повече от доволен, защото явно има справедливост :P И няма да има неазслужил участник в ШЛ от нашата страна :)
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#6 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 28 август 2008 - 08:26

И Левски и Локото се изложиха като кифладжии. Абе, кво им става на нашите отбори, мама му стара? Тепат ни някакви тотални анонимници, заеби. :)
Уж и двата отбора бяха фаворити, не знам си кво, а накрая гризнаха дървото. На какво го отдавате? Аз смятам, че за тези ужасно срамни провали са виновни копелдаците в БФС и Съдийската Комисия, които вместо футболен шампионат поставят един евтин и супер грозен "спектакъл" с грандоманското име "Висша Лига". Как да са научени "футболистите" да се борят, да имат дух на победители, като всяка седмица участват в редени мачове? Е няма как, мака му. За това резултатите в Европа никак не ме учудват... :)
Просто тука "футболистчетата" си мислят, че който излезе срещу им е длъжен, едва ли БАТЕ (примерно) трябваше сами да се бият, щото играят срещу ГОНЗО (примерно) и компания. Отвратен съм от родния спорт като цяло. Олимпиадата също показа, че сме световно джудже в спорта. :P
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#7 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 28 август 2008 - 08:28

View PostYanni, on Aug 28 2008, 09:26, said:

Отвратен съм от родния спорт като цяло. Олимпиадата също показа, че сме световно джудже в спорта. :)
сега ли чак...а откогааааааааа... :) гледай си кефа и наздраве, няма смисъл да се ядосваш
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#8 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 28 август 2008 - 08:37

Левски все пак спомогнаха за поставянето на един рекорд :P Едва ли в групите на Шампионската лига е участвал някога отбор с коефициент 1.760 :) Евала БАТЕ, евала БОРИСОВ :)

#9 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 28 август 2008 - 09:01

^Yanni

Не виждам каква трагедия става. За футбола - за уефски това е редовен номер - те просто нямат наистина силен техен мач последните години, а така нареченият велик тим на Мъди е толкова преувеличен, че няма накъде повече. Освен това се случват немалко изненади, не бива да се правят трагедии от лош резултат, отпадане или нещо такова, защото на всеки се случва да загуби. А тук сме свикнали всяка победа да е тотален триумф, а загубите да водят до катаклизми.. трябва да се мисли много по-умерено.

А като цяло нивото у нас е зле, но затова причините са много, не е само БФС, съдията или Борат/Лупи/Венци и т.н. И никакви пари не се влагат в спорта/футбола, а от много време всичко е бизнес.
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#10 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 28 август 2008 - 09:20

Не става въпрос за трагедии. Пак казвам, за мен резултата не е изненада. :worship:
Жал ми е за хората, които обичат даден отбор, дават луди пари да пътуват за гостувания в страната и чужбина, купуват шалове и тениски, водят децата си на мач и т.н., а в замяна получават срам. :worship: Ако бях на мястото на онези наглеци Батков и Лупи щях да пусна всички мачове до края на сезона на "Герена" и на "Армията" вход свободен, барем измият малко срама...:worship:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#11 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 28 август 2008 - 09:47

View PostYanni, on Aug 28 2008, 09:26, said:

Как да са научени "футболистите" да се борят, да имат дух на победители, като всяка седмица участват в редени мачове? Е няма как, мака му. За това резултатите в Европа никак не ме учудват...
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#12 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 28 август 2008 - 12:44

Абе за мен резултатът Е изненада, очаквах победа за герена... Иначе - ако следваш един отбор неизменно и си му фен, няма как да не те заболи понякога, а може и по-често :worship:

Иначе да намеся любимия отбор, респект на съседите и приятели от Стяуа:

http://www.sport1.bg...rt1/node/106966

Attached Files


Edited by StormWarrior, 28 август 2008 - 12:45 .

IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#13 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 28 август 2008 - 13:34

:worship: :worship: :worship:
Стяуа моментално ми стават любимия отбор в Румъния! :worship:
Ей тва е братска подкрепа! :worship: Силно ще стискам палци за Стяуа в мачовете в Лигата. Снимката ме развълнува... :worship:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#14 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 28 август 2008 - 13:54

Приятелството ни с тях е от край време :worship: Специално румънците вършеят из Европа последната година-две, а присъствието им ще става само по-голямо. Не знам да си призная как точно са си уредили проблемите със собствености и т.н., но не само водещите им отбори, а почти всички от елитната им група влагат много милиони във футбола и нещата тръгват много бързо нагоре...
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#15 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 28 август 2008 - 14:19

какво да кажа за румънците ЕВАЛА :worship: :worship: :worship:
пък за нашиъе хомосексуалисти няма да кажа нищо. може в румъния да са си оправили проблема с базите, но вчера проблема на мача не беше там, а в безхаберието и путьовщината на футболистите

Edited by Abadon, 28 август 2008 - 14:20 .

Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#16 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 28 август 2008 - 21:47

И си прав и не си прав - всичко обаче според мен е едно - и това е мисленето! А за всяка работа тук се действа бързо, припряно и емоционално - днес псувате и викате путьовци и лешпери, утре като (ако) ни биете ще им скандирате имената... Това важи и за нашата публика, която много често псува собствените си играчи и не 1 път съм влизал в сериозни скандали заради това. Освен това да се върнем на мача - според мен освен че нямате дух (поради мислене, сътресения, смени на треньори и слаба игра напоследък) някои от играчите ви просто са си слаби... ама много слаби. И това което става е логично, не може да не се влагат пари в отбора (бази, развитие или пък трансфери), и в да се очаква да сте в ШЛ пак. При Тампере лампичката светна, като не са си научили урока - ето резултата.

И понеже темата е за ЕТ като цяло - добре стана че поне Латекса и морските минаха напред, барем вземат още някоя друга точка, поне до следващата година - когато влезем ние в групите :worship:

И Abadon - драсни на лична за снимките хаха :worship:
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#17 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 август 2008 - 13:45

Няма такива калитковци като Левски що се отнася до жребии за европейски клубни турнири :yes: ;) Обаче се следва да бъдат ужилени и от мега-хипер-големият словашки гранд ЖИЛИНА :fool:

#18 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 29 август 2008 - 13:55

Абе Жилина наглед са леко жребие хаха, ама не се знае нищо. Още един голям шанс за сините - да бъдат отстранени отново от анонимници :fool:

Е - все пак словаците са по-силни като отбор от БАТЕ-то. И след като справедливостта възтържествува - на мен ми е все едно какво ще става :yes: (Въпреки че нов син срам е добре дошъл ;) )
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#19 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 29 август 2008 - 16:30

Погледнах ЖИЛИНА как са, що са. Миналата година са завършили втори, тази след 5 кръга също са на второ място с 1 равен като гост на третия. Тази седмица гостуват на първия Кошице, да го видим и този мач, не ми се струват слаби. Аз съм оптимист. Ама то и за Бате бях оптимист, а те за малко да се издънят :fool:

#20 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 август 2008 - 15:32

На 27 август 2008г., бе написана най-срамната страница в историята на българския клубен футбол. Нейни автори станаха отново героите от ФК "Калъфка", които сякаш за орисани периодично да актуализират именно тази "най-срамна страница", неоспоримо доказвайки, че винаги може още повече да се омажеш в собствените си фекалии. Срам ме е от този отбор, нищо, че съм от "вечния съперник". Вие приятелчета от Под(х)уене стигнахте дъното на дъното! Дано ви е удобно и уютно там и дано успеете да употребити лиценза си за УЕФА по предназначение, докато все още има и частица надежда да позачистите оцапаните си усти... Безхаберници водени от българския Борат!!
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users