Jump to content

Sofia Rocks, powered by Sonisphere Festival22-23.06.2010, ст. "Васил Левски"


592 replies to this topic

#21 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 14:18

Не. Напълно сериозно нещо, случило се снощи.
I don't know how I managed it...

#22 bradata

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts

Posted 22 юни 2010 - 14:26

http://www.dnes.bg/muzika/2010/06/22/ramms...orient-33.93201

#23 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 22 юни 2010 - 15:49

ози, ти сега не си ли на концерта бе :D :blush: :metal: :metal:

#24 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 16:10

View PostDart Marty Rocks!!!, on Jun 22 2010, 16:49, said:

ози, ти сега не си ли на концерта бе :blush: :metal: :metal: :metal:
Не ми е смешно хич, да знаеш...
След 5 минути политам, но съм вече доста изнервен :bomb: :metal: :help: :D
I don't know how I managed it...

#25 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 22 юни 2010 - 16:27

View Postbradata, on Jun 22 2010, 15:26, said:


Десетки фолк мацки очевидно не са пропуснали шанса да се снимат с... идолите си.

:D :blush:
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#26 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 22 юни 2010 - 17:26

View PostOzzy, on Jun 22 2010, 17:10, said:

Не ми е смешно хич, да знаеш...
След 5 минути политам, но съм вече доста изнервен :metal: :metal: :metal: :D

аа сори не исках да звучи като подигравка, просто се зачудих дали ти ги пускаш тея снимки и текст за групите... :blush:

#27 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 17:29

Дъждът сега дали не е разказал играта на уважилите събитието...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#28 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 22 юни 2010 - 17:34

View PostТигър, on Jun 22 2010, 18:29, said:

Дъждът сега дали не е разказал играта на уважилите събитието...


абе как искам и на мен да ми беше разказал играта...че и мача

#29 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 17:42

Деанам... На мен основно ми се ходеше заради Heaven and Hell, всъщност, ама... :D
И утре единствената група, която ме вълнува, ще свири съкратен сет, та не виждам смисъл да се ходи... В смисъл, за 50 лева преди две години ги гледах как ми свирят пет часа и кусур, утре за двойно повече ще ги гледат как свирят макс час и половина, при това обкръжени от групи, които не харесвам грам. Не. Макар че в последните сетлисти е включена "Hand of Doom" - която песен троши фаянс, а и сигурно ще свирят една много известна песен на Black Sabbath, на която записаха кавър наскоро.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#30 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 22 юни 2010 - 17:44

е да то в твоя случай за две групи (впоследствие останала само една... :blush: ) не си струва да отидеш...като добавим това, че Меноуар в след. 2 години поне още 1 път ще дойдат...ама аз кво да прая като ми харесват всички групи :metal: :D

#31 Dark

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 20 posts

Posted 22 юни 2010 - 17:48

Ти очевидно трябва да отидеш :D

#32 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 19:18

Бтв, не знам коя група свири в момента, обаче до преди половин минута публиката се чуваше адски силно и басът ми тресеше пода. Сега вече не чувам публиката така, но басът е все тъй силен. На AC/DC не беше тъй - басът беше по-тих, обаче концерта го чувах, все едно някой си е пуснал музика в съседната стая - звукът беше по-силен.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#33 Letssingit

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 1 posts

Posted 22 юни 2010 - 19:24

Слейър, мисля.

#34 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 22 юни 2010 - 20:26

и аз точно това си мислех, че ACDC ги чувах от къщи идеално, а сега все едно, че няма концерт...
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#35 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 22 юни 2010 - 21:28

Струва ми се, че като почнаха Metallica, го засилиха звука. Даже май дочух "The Unforgiven", но не съм сигурен.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#36 Боби Стефанов

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 96 posts

Posted 22 юни 2010 - 23:42

Понеже всички ще започнат със суперлативите (щото си беше готино, а Металика+ си беше връх на сладоледа, дума да няма), нека аз излея малко отрова преди това.
Първо, местата, където слагаха гривни или поне онова за 16-ти вход, но май и няколко други, бяха ЗАД огражденията. Гениално. И когато започна да се трупа солидна тълпа, разни новодошли много настояваха да влязат, да им сложат гривните и да излязат. Хубаво, ама не и през добре натъпкана тумба метъли. Много сложно, много трудно и с много недоволни. Губи се файдата на цялата работа "да ти сложат гривна преди да тръгнеш да влизаш", когато трябва да влезеш, за да ти я сложат. И второ, което ме подразни много повече, беше охраната. Е, на самото КПП бяха нормални - строги, но не и надменни. И даваха вода вътре (до някое време. Някъде към Металика решиха, че вече не може). Но със суперлативите дотук. Имам чувството, че тези никор или както там бяха, имат няколко свестни кадъра, но за по-големи събития наемат... работна ръка със съмнително качество. Или това или имат нужда от курс по концертна етика или нещо такова. Първо сърфистите. Бива ли момче, което я има 50кг, я не, да го извеждаш стиснат за врата и за ръката като първия рецидивист? Изобщо хора, които доброволно се упътваха настрани, бяха хващани и бутани като добичета. Да, имаше едри и буйни, които по двама души ги водиха, но далеч не всички са такива. А на Металика как се наредиха като цял строй войници, сякаш ще щурмуваме сцената. Второ - перцата. Поне десет отидоха по охранчовски джобове. Предвид колко бяха хвърлени, може и повече да са били. wtf?! А когато аз се навеждах през оградата с триста зора и риск от самообрязване в опит да достигна две паднали, един... господин на богата диета и с неангажиращ поглед ме избута много грубо назад с изражение все едно съм метнал граната по Хетфийлд.
-Искам да взема перцата.
-Не.
-Дайте ми ги вие.
-Не.
-Защо?
-Така.
Пригласяше му... момче с безупречно избръсната глава и чист идеологичен поглед. Секунди след тези "не"-та, един се наведе, взе си едното, другото даде на друг от публиката. Няколко ми се разминаха с протегнатата ръка така. Но нищо, все пак си взех. Думата ми беше, че ми се иска някой ден охраната на концерт да не ме има за по-нисш биологичен вид. За сравнение, при онова ми навеждане няколко хора около мен ме придържаха да не се изсипя оттатък. Очевидно е, че се пресягам за перце и макар да не са и очаквали да им го дам, ми помагаха аз да си го взема. Похвално. Много съм им благодарен.
А като стана въпрос за публиката, същата онази охрана не направи нищо за гологлавия татуиран джентълмен с тридневна брада на гърдите и гърба, лъхащ на спирт, разливащ бира и плюещ вода по околните. Сериозно, защо трябва да сме врагове, само защото ни дели една ограда?
Блажени са полегналите.

#37 Ice-9

    Леко со секирата како

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 190 posts
  • Gender:Male
  • Location:Somewhere in the Heart of the Summer

Posted 22 юни 2010 - 23:59

Концерта си беше върха. Основното шоу беше Металика. Кого учудва това? Представихме се на ниво. Браво на феновете. Засега това мога да кажа. Металика бяха трогнати, за пореден път. "Зло ли съм,... ми ДА" :D Полагаха ни се подаръци. Имаше ги. Чудесна продукция, достойна за dvd, както обещаха. Да видим...

#38 rodd1ck

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 501 posts
  • Gender:Male

Posted 23 юни 2010 - 00:30

На Slayer ми се стори, че беше доста слаб звука. На светло не е същото и в Краварна повече ми хареса, но не се оплаквам много. Ентусиазираните за Slayer дори отпред не ми се видяха много, та после да си говорим пак кой е направил шоу и публиката въобще за коя група е отишла. :D

+Blackened.

#39 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 23 юни 2010 - 06:06

Creeping Death
For Whom The Bell Tolls
Fuel
Harvester Of Sorrow
Fade To Black
That Was Just Your Life
Cyanide
Sad But True
Welcome Home (Sanitarium)
All Nightmare Long
One
Master Of Puppets
Blackened
Nothing Else Matters
Enter Sandman
Encore:
Am I Evil? (Diamond Head cover)
Hit The Lights
Seek & Destroy


ей го сетлиста на металика от вчера, другите още ги няма...

Edited by Dart Marty Rocks!!!, 23 юни 2010 - 06:13 .


#40 lordi

    -

  • Енориаши
  • PipPip
  • 74 posts

Posted 23 юни 2010 - 07:17

Някой знае ли кога отварят портите днес ???
Светът е пълен с тъпаци, които си мислят, че светът е пълен с тъпаци :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users