Jump to content

jason's Content

There have been 2 items by jason (Search limited from 26-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#64132 Onkel Tom в София

Posted by jason on 16 May 2010 - 21:14 PM in Концерти и фестивали в България

Имам няколко познати, които са се обръщали към Комисията за Защита на Потребителя (по други въпроси, не свързани с концерти) и във всички случаи безуспешно. Едно безкрайно изпращане на писма и чакане без резултат. В други случаи може и да работи, но поне на мен това ми е известно. Аз предлагам да се посъберем (колкото повече по-добре) и да навестим горецитирания от колегата Blacky адрес в Люлин. Разбира се не с вили, коси и факли да колим и да бесим :metal: а да му напомним на човека, че не сме го забравили и не сме се примирили с "коректното" отношение. Напълно възможно е адреса да няма нищо общо с Маск Мюзик, но нищо не пречи да опитаме да видим какво ще излезе. На мен почва сериозно да ми писва от тарикати и за това мисля да не стоя с кръстени ръце.

Поздрави и със здраве!



#63940 Onkel Tom в София

Posted by jason on 13 May 2010 - 08:42 AM in Концерти и фестивали в България

Аз лично нямам намерение да чакам повече за друга дата или каквото и да било. То се вижда колко е сериозен човека, до няколко дни информация, ала бала... Предлагам да се организираме всички, които са на моето мнение и да търсим начин да си връщаме билетите. Ако има съгласни да пишат тук да се разберем нещо.

Поздрави и със здраве!