Jump to content

Каварна Рок Фест 201115-17 юли 2011


477 replies to this topic

#61 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2136 posts
  • Gender:Female

Posted 19 февруари 2011 - 12:38

Amon Amarth го спрягат всяка година, но досега не са се явили.
Hedniska Blod

#62 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 19 февруари 2011 - 14:32

Не мога да понасям българската организация... затова и тази година ще изпусна и Сонисфер и Каварна.
Причините, ми взех си билет за Роджър Уотърс в Будапеща за 22 юни докато още имаше (септември месец), а датата за Сонисфер я обявяват чак февруари.
Каварна, еми добре де, много ми се ходи на смотаната ви Калиакра Рок Фест, ма как по-точно да рискувам и да не си взимам билет нито за Masters of Rock nito za MetalCamp при положение, че не сте обявили нито една банда.
Фестивалите са на една и съща дата, само дето групите за чуждите фестове за обявени още преди 4 месеца. :unsure:
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#63 Black Art

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia, Bulgaria

Posted 19 февруари 2011 - 18:10

View PostScardust, on Feb 19 2011, 14:32, said:

Не мога да понасям българската организация... затова и тази година ще изпусна и Сонисфер и Каварна.
Причините, ми взех си билет за Роджър Уотърс в Будапеща за 22 юни докато още имаше (септември месец), а датата за Сонисфер я обявяват чак февруари.
Каварна, еми добре де, много ми се ходи на смотаната ви Калиакра Рок Фест, ма как по-точно да рискувам и да не си взимам билет нито за Masters of Rock nito za MetalCamp при положение, че не сте обявили нито една банда.
Фестивалите са на една и съща дата, само дето групите за чуждите фестове за обявени още преди 4 месеца. :angry3:
Не винаги е така!!! Пример билети за Sziget се продават от няколко месеца а не е обявена една банда. По фрапиращото е, фестивала Glastonbury в Англия, който е разпродаден преди месеци без да е обявена нито една банда. Така че, не виждам какво трябва да се мрънка. Ако те кефи ходиш, ако не си бъркаш в носа. :)

#64 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 февруари 2011 - 20:08

Абе недей да сравняваш точно Гластънбъри с Каварна - там от 70 и повече световноизвестни имена във всички метъл поджанрове все ще си харесаш десет, които да те накарат да отидеш, тук нещата са доста по-различни. И на мен ми писна да пазят информацията за тукашните фестивали като руски атомни разработки, майната им и от мое име, аз си отивам пак на High Voltage. Neal Morse, Spock's Beard, Pallas, Thunder, Queensryche, Anathema, Dream Theater, Jethro,... :angry3:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#65 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 20 февруари 2011 - 00:54

View Postforeigner, on Feb 19 2011, 20:08, said:

майната им и от мое име, аз си отивам пак на High Voltage. Neal Morse, Spock's Beard, Pallas, Thunder, Queensryche, Anathema, Dream Theater, Jethro,... :)
Ето това е мъжка приказка! :) :angry3:
I don't know how I managed it...

#66 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 20 февруари 2011 - 16:19

Ето и първите новини в пресата (линк):

Quote

Arch Enemy и Axel Rudi Pell на рок феста това лято в Каварна
Честито на печелившите!
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#67 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 февруари 2011 - 16:22

Брей, ще трябва да посетя някой фест в чужбина (каквото и да значи тази дума :angry3: ), че така като гледам родните фестивали няма да ме заинтригуват с нищо :)

#68 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 20 февруари 2011 - 16:37

View PostMetal Heart, on Feb 20 2011, 16:19, said:

Ето и първите новини в пресата (линк):

Честито на печелившите!
И ние сега можем да пуснем, че в Каварна ще свирят например Morbid Angel и King Diamond. Ей тъй - без да посочваме източник, без да го пише на официалните сайтове на групите или някъде другаде, без да напишем дори "научихме от вътрешен човек". Тъй като имаме голяма аудитория - новината ще обиколи България за ден-два и феновете на тези групи ще си честитят... Само че - това няма да е "новина", а така поднесено в газетата Стандарт* - не струва нищо :angry3:
_____________________________________________
* традицонно пишеща пълни глупости за рок групи и концерти
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#69 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 20 февруари 2011 - 22:44

View PostSatyr, on Feb 20 2011, 16:37, said:

И ние сега можем да пуснем, че в Каварна ще свирят например Morbid Angel и King Diamond. Ей тъй - без да посочваме източник, без да го пише на официалните сайтове на групите или някъде другаде, без да напишем дори "научихме от вътрешен човек". Тъй като имаме голяма аудитория - новината ще обиколи България за ден-два и феновете на тези групи ще си честитят... Само че - това няма да е "новина", а така поднесено в газетата Стандарт* - не струва нищо :)
_____________________________________________
* традицонно пишеща пълни глупости за рок групи и концерти
Така е, но аз не чета вестника, а попаднах на това в новинарски сайт, на който имам доверие и чак после видях, че цитират "Стандарт" :angry3: Нали някои хора плачеха, че още няма нищо за фестивала черно на бяло (като във вестник :)) - на тях честитих :pop: Във форуми стават всякакви недоразумения, моля не приемайте написаното от мен за чиста монета :)
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#70 antubis

    непослушник

  • Тамплиери
  • PipPipPipPip
  • 771 posts
  • Gender:Male

Posted 21 февруари 2011 - 09:25

Arch Enemy си заслужават и КРФ ще ме спечели, ако дори и да няма други интересни имена :angry3:
Opeth (3), TSO (2), Roger Waters (4)

#71 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 28 февруари 2011 - 17:21

Привели са и сайта на фестивала в бойна готовност с любимото ми напоследък : Kavarna Rock Fest 2011 Coming Soon... :yes:

#72 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 28 февруари 2011 - 21:05

View PostBeerMe, on Feb 28 2011, 17:21, said:

Привели са и сайта на фестивала в бойна готовност с любимото ми напоследък : Kavarna Rock Fest 2011 Coming Soon... :yes:

т'ва е от две седмици вече... :) така че и там ще има да си чакаме...:huh:

#73 Black Art

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia, Bulgaria

Posted 05 март 2011 - 17:47

Ми, да си се мотаят още!!! Докато те се мотаят, ние си направихме плановете по фестовете из Европата! Ей това не мога да го разбера, кво толкоз преговарят и крият, все едно ще докарат Death от оня свят.
Да ме извиняват феновете на Death, нищо лично, и аз съм фен на групата!!!!

#74 darata

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 05 март 2011 - 19:16

Стига мрънкане, бе хора.Датите за фестивала са обявени и всеки може да планува още от сега ще ходи ,или не в Каварна.Бате Цонко да ви е подвеждал досега?Аз лично вече съм направил резервации за хотела, и ще посетим с цялото семейство за поредна година фестивала.Какво може да се желае още -плаж,море,почивка и един невероятен фестивал с любими групи.Аз лично стискам палци за формат като миналогодишния.

#75 Wicked Child

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 49 posts

Posted 05 март 2011 - 19:45

Да бе, как може да сте такива байганьовци? Вместо да се втурнете да си планирате времето и отпуска специално за фестивала с вярата, че Цонко, основният организатор на събитието, ще доведе само стойностни групи от личния си червен тефтер, вие мрънкате и искате още информация.

#76 Black Art

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia, Bulgaria

Posted 05 март 2011 - 20:32

View PostWicked Child, on Mar 5 2011, 19:45, said:

Да бе, как може да сте такива байганьовци? Вместо да се втурнете да си планирате времето и отпуска специално за фестивала с вярата, че Цонко, основният организатор на събитието, ще доведе само стойностни групи от личния си червен тефтер, вие мрънкате и искате още информация.
Епа яла те, може да сме байганьовци!!!! Хахахахахаха!!!
Friday 22.7.2011
At The Gates, Arch Enemy, Killing Joke, Bulldozer, Black Breath, Spiritual Beggars, Grave, Omnium Gatherum, Cavus, Lighthouse Project, Goresoerd, Oranssi Pazuzu, Cause For Effect
Saturday 23.7.2011
Blind Guardian, Katatonia, Epica, Enslaved, Moonsorrow, Tarot, Witchery, Ghost, Church Of Misery, Mygrain, Rotten Sound, Hooded Menace, Feastem, Medeia, Mononen
Sunday 24.7.2011
Amon Amarth, Amorphis, Meshuggah, Turisas, Agnostic Front, Kvelertak, Misery Index, Jex Thoth, Black Crucifixion, Gaf
Пред тоя лайн-ъп. Цонко да си държи червеното тефтерче колко си ще!!

Edited by Black Art, 05 март 2011 - 20:34 .


#77 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2136 posts
  • Gender:Female

Posted 05 март 2011 - 22:06

View PostBlack Art, on Mar 5 2011, 20:32, said:

Епа яла те, може да сме байганьовци!!!! Хахахахахаха!!!
Friday 22.7.2011
At The Gates, Arch Enemy, Killing Joke, Bulldozer, Black Breath, Spiritual Beggars, Grave, Omnium Gatherum, Cavus, Lighthouse Project, Goresoerd, Oranssi Pazuzu, Cause For Effect
Saturday 23.7.2011
Blind Guardian, Katatonia, Epica, Enslaved, Moonsorrow, Tarot, Witchery, Ghost, Church Of Misery, Mygrain, Rotten Sound, Hooded Menace, Feastem, Medeia, Mononen
Sunday 24.7.2011
Amon Amarth, Amorphis, Meshuggah, Turisas, Agnostic Front, Kvelertak, Misery Index, Jex Thoth, Black Crucifixion, Gaf
Пред тоя лайн-ъп. Цонко да си държи червеното тефтерче колко си ще!!
Аз се опулих като видях тия групи, обаче датите други и се оказа лайн-ъп-а за Туска. :drinks:
Hedniska Blod

#78 Black Art

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia, Bulgaria

Posted 05 март 2011 - 22:24

View PostHeathenHeart, on Mar 5 2011, 22:06, said:

Аз се опулих като видях тия групи, обаче датите други и се оказа лайн-ъп-а за Туска. :drinks:
Ти да не помисли че, е лайн-ъпа на Каварна?
Може да бъде 2111 година. :)
Туска е разбира се, за сега е най добрия фест за мен тази година. Дано се пласирам.

#79 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2136 posts
  • Gender:Female

Posted 05 март 2011 - 23:45

View PostBlack Art, on Mar 5 2011, 22:24, said:

Ти да не помисли че, е лайн-ъпа на Каварна?
Може да бъде 2111 година. :)
Туска е разбира се, за сега е най добрия фест за мен тази година. Дано се пласирам.
В първия момент ми мина през ума и се втрещих, но като видях датите ...

Стискам ти палци да успееш да се пласираш. :drinks:
Hedniska Blod

#80 eddie

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 400 posts

Posted 06 март 2011 - 10:59

View PostBlack Art, on Mar 5 2011, 22:24, said:

Туска е разбира се, за сега е най добрия фест за мен тази година. Дано се пласирам.

За тебе да, но за мен тия групи и в двора ми да свирят, няма да изляза да ги гледам. Както и 100% от приятелите ми, с които ходим по хардрок и хеви метъл концерти. Сега и Цонко ако мисли като нас, понеже сме горе-долу в една възрастова група, нали се сещаш защо тези групи не са поканени за Каварна 2011. И ако от червеното тефтерче изкочи Ози, разбираш каква ще бъде разликата в посещаемостта в единият, и в другия случай, нали?
Не го приемай за заяждане, но за съжаление не винаги любимите ни групи са в близките ни дестинации. И на мен не ми харесва че Firefest се прави във Великобритания, а не в Каварна, ама това е положението...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users