Jump to content

Elevation Music Festival - 30 Seconds to Mars и др.24-25 юни 2011, гр. Разлог


281 replies to this topic

#61 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 18 март 2011 - 10:41

Пуснали са и билети за фен зоната - 110 лв за един ден, 160 лв - за два.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#62 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9473 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2011 - 11:18

Cypress Hill и Morcheeba са потвърдили за фестивала.
I don't know how I managed it...

#63 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 24 март 2011 - 11:35

View PostOzzy, on Mar 24 2011, 11:18, said:

Cypress Hill и Morcheeba са потвърдили за фестивала.
Интересното е, че Cypress Hill ще са след Dog Eat Dog и преди 30 Seconds to Mars на 25 юни. Ще бъде весело ;)
Morcheeba ще е на първия ден (преди Hurts и Jamiroquai).

Edited by Metal Heart, 24 март 2011 - 11:43 .

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#64 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2011 - 13:02

Е явно,ще пропусна Cyprss Hill,няма как да отида и на Sonisphere и на Elevation при положения,че са през 4-5 дена.Надявах се да са на Спирит-а,но уви...на веки фест ме кефи само по една банда,така че ще гледам Слипнот.По 100 лева и нагоре +пътни за по една банда няма как да дам в рамките на 1 седмица ;)

#65 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 24 март 2011 - 14:26

Значи денят на Jamiroquai се засилва още повече. Толкова по-добре.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#66 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 30 май 2011 - 14:44

Малко пакетни оферти за фестивала от Grupo

#67 tormentor

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 90 posts

Posted 30 май 2011 - 14:49

кой купил , купил .. няма вече !

#68 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 14 юни 2011 - 14:13

View Posttormentor, on May 30 2011, 15:49, said:

кой купил , купил .. няма вече !
Изскочи нова промоция - за двудневен билет за фензоната и включен транспорт от/до София:
http://niesme.bg/team.php?id=WRODQ%3D
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#69 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9473 posts
  • Gender:Male

Posted 14 юни 2011 - 14:19

"Elevation 2011 ще обедини в едно цяло разнообразна публика от около 45 000 човека от България и съседните страни"

Дали наистина го мислят сериозно това? Ако е така, значи имат спешна нужда от лекар.
Чудя се дали пък това няма да се превърне във второто голямо фиаско за годината? :unsure:
I don't know how I managed it...

#70 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 14 юни 2011 - 14:29

Поне не може да им се отрече, че правят масирана реклама, а не мълчат като някои БЕК-ове седмица преди фестивала.
В последно време към спонсорите добавиха Jacobs и Heineken и по всичко личи, че работата е сериозна.

Edited by Metal Heart, 14 юни 2011 - 14:29 .

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#71 Iohanez

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 37 posts

Posted 14 юни 2011 - 16:24

Тези билети от Лууп наистина ли ще са поименни? Всмисъл отивам в офис на Мтел и ми изпринтват билет с моето име, ако съм на Лууп? :unsure:

#72 DeBiL.InSiDe

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 20 posts

Posted 14 юни 2011 - 16:43

Аз вчера купих билети от офис на Мтел, без намаление, поименни са. Голяма тъпотия.

#73 Iohanez

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 37 posts

Posted 14 юни 2011 - 17:06

Хм. Нали уж имаше 35% процента намаление, ако си на Лууп?

#74 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 14 юни 2011 - 17:12

Дано успее фестивалът.Съмнява ме чак толкова хора,но поне се мъчат да направят нещо по-европейско заедно със Спирита.И аз съм на LOOP,но няма да ходя и нямам идея как стоят нещата с тея 35% намаление.

#75 OBender

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 35 posts

Posted 14 юни 2011 - 21:10

Как бе, днес един познат разправя че е взел 4 еднодневни билета по 46 кинта парчето (с луповското намаление)
Изплюл им четирите номера и тва е. Верно били поименни, но кой ли проверява. Друг е въпроса че човека е от провинцията,
а именно от оня край :angry3: Днес минавах по пътя за разлог, на 100 метра има реклами за феста...

Edited by OBender, 14 юни 2011 - 21:14 .


#76 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 14 юни 2011 - 21:20

View PostOzzy, on Jun 14 2011, 05:19, said:

"Elevation 2011 ще обедини в едно цяло разнообразна публика от около 45 000 човека от България и съседните страни"

Дали наистина го мислят сериозно това? Ако е така, значи имат спешна нужда от лекар.
Чудя се дали пък това няма да се превърне във второто голямо фиаско за годината? :angry3:

Не! Тоз го искам:

Posted Image

Но, сериозно, на фона на ставащото на други концерти, тези цифри са бая...дръзки, най-малкото.
Но и да не забравяме, че групите на Елевейшън покриват широк диапазон, не особено свързан с рока, но иначе, ако се вземат като цяло хора от отделните музикални ниши, може и да има добра посещаемост. Тук нямам предвид 45К.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#77 OBender

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 35 posts

Posted 15 юни 2011 - 10:14

Сетлист от концерт на Морчиба април месец в париж, в миналите концерти са свирили почти същите, с няколко заменки

1. The sea
2. Friction
3. Otherwise
4. Never an easy way
5. Even though
6. Part of the process
7. Sao Paulo
8. Blood like lemonade
9. Coming Into Los Angeles (Arlo Guthrie cover)
10. Slowdown
11. Crimson
12. Trigger hippie
13. Beat of the drum
14. Blindfold

Encore

1. Over and over
2. Be yourself
3. I can see clearly now + Rome wasn't built in a day

#78 DeBiL.InSiDe

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 20 posts

Posted 15 юни 2011 - 15:04

View PostIohanez, on Jun 14 2011, 18:06, said:

Хм. Нали уж имаше 35% процента намаление, ако си на Лууп?

Не е уж, има си го. Аз не го взех с намаление защото не е за мен и ако проверят лична карта, ще стане грубо : )
Не разбирам цялата идея на имената. Ами ако аз не мога да отида, какво ще го правя тоя билет? Не мога да го продам, щото мойто име е на него. Не мога да го върна. Значи или отивам или горя. Глупаво.

Някой дали е дочул към колко часа се очаква да започне Jamiroquai? Гледам за dance сцената има часове, за другото няма. А тези сладури не се напъват особено да ми отговорят на мейла : )

#79 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юни 2011 - 15:31

И аз не мога да разбера цялата идея с имената. Ок, приятел имам в ЛУУП мрежата, той отива, купува си намален билет и после ми го продава на стойността, на която е. И сега организаторите на фестивала няма да ме пуснат да влезна ли? Аз съм трето добросъвестно /в случая не особено, но на теория добросъвестно/ лице, което просто е получило продукт на по-ниска цена, примерно на промоция. Откъде накъде да следва, че няма да ме пуснат? Купилият билета има пълното право да се разпорежда с него по начин, какъвто намери за добре /в случая да го продаде, защото е изправен пред форсмажорни обстоятелства и непреодолима сила!/, на какво основание мен няма да ме пуснат с този билет на концерта?
Има ли някой по-запознат с материята отблизо, за да не си правим тук разширително тълкуване на ситуацията, а охраната на концерта да не вземе да направи стеснително тълкуване и да остана извън оградата? :angry2:

#80 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 15 юни 2011 - 15:36

View PostMinstrel in the Gallery, on Jun 15 2011, 06:31, said:

И аз не мога да разбера цялата идея с имената. Ок, приятел имам в ЛУУП мрежата, той отива, купува си намален билет и после ми го продава на стойността, на която е. И сега организаторите на фестивала няма да ме пуснат да влезна ли? Аз съм трето добросъвестно /в случая не особено, но на теория добросъвестно/ лице, което просто е получило продукт на по-ниска цена, примерно на промоция. Откъде накъде да следва, че няма да ме пуснат? Купилият билета има пълното право да се разпорежда с него по начин, какъвто намери за добре /в случая да го продаде, защото е изправен пред форсмажорни обстоятелства и непреодолима сила!/, на какво основание мен няма да ме пуснат с този билет на концерта?
Има ли някой по-запознат с материята отблизо, за да не си правим тук разширително тълкуване на ситуацията, а охраната на концерта да не вземе да направи стеснително тълкуване и да остана извън оградата? :angry2:

Ако билетите са поименни, не виждам как да пуснат човек, който не е "лууп"-овец. Освен това не знаят дали си го купил на същата стойност; ако е мярка в полза на промотиране на клиентската услуга и против спекулата - правят поименен режим. Третият добросъвестен господин гори. Така усещам аз.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users