Jump to content

Whitesnake и Def Leppard в София04.07.2008г. - стадион "Академик"


193 replies to this topic

#41 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 20 February 2008 - 22:05 PM

А стига ве... искам да го гледам тоя концерт. Да видим как ще успея в рамките на един месец да дойда два пъти до София... и пак е делничен ден мамка му...
Ама Деф Лепард ми се гледат и това е...

#42 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 20 February 2008 - 23:03 PM

View PostSvil, on Feb 20 2008, 23:05, said:

Да видим как ще успея в рамките на един месец да дойда два пъти до София... и пак е делничен ден мамка му...
Ама Деф Лепард ми се гледат и това е...
И за мен ходенето до София е основният проблем, за билети все ще се намерят пари. Отпуски, път, спане, храна... Имам опит с двойното разкарване от ноември, но тогава единият концерт се падаше в събота. Дано шефовете са на кеф :) Единият със сигурност ще ходи на Металика и Кис ;) Остава другият да тръгне за Уайтснейк :huh:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#43 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 21 February 2008 - 00:40 AM

View Postviolator, on Feb 20 2008, 15:04, said:

Който е гледал веднъж Ковърдейл, едва ли се съмнява, че ще е разбиващ концерт.


Аз съм го гледал два пъти.
Първия път 2003-та в София и това беше незабравимо преживяване, а втори япът в каварна беше по-скоро разочарование ;)
И заради втория концерт, който беше през 2006-та май повече в мен се надига желанието да оставя настрани в програмата си това събитие :unsure:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#44 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 21 February 2008 - 01:08 AM

тва е концерта който може би с най-голямо удоволствие ще пропусна. и то не защото не храсвам белата змия, имат готини песнички. въпреки, че пеят за мир, любов и цветя, но съм им сърдит за антракс
честно казано с Деф лепрд не съм запознат много много, така че и те не могат да ме накарат да се замъкна на концерта
но като цяло стана това което и аз и мнозина от вас се притеснявахме още миналата година, да почнеш да избираш концертите на които да отидеш, не вярвам и промоутърите да са много доволни от цялата ситуация, но това са законите на жунглата ще оцелее тоз който води по-хубави групи, като в случая хубавото е доста относително
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#45 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 21 February 2008 - 01:36 AM

View PostAbadon, on Feb 21 2008, 00:08, said:


въпреки, че пеят за мир, любов и цветя, но съм им сърдит за антракс


мир, любов и цвета? че дедо Дейвид почти само за е*ане пее ... или мислиш че Slide It In значи нещо друго .. да не говорим Бялата змия на какво е кръстена (ако бил дръпнат щял да я кръсти Жълтата змия, надявам се че това не се брои за расистко изказване)
;)

а какво общо имат те с пороя на Антракс? или за нещо друго става реч?

Edited by stormbringer, 21 February 2008 - 01:37 AM.

Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#46 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 21 February 2008 - 01:55 AM

Quote

а какво общо имат те с пороя на Антракс? или за нещо друго става реч?
виновни са и още как, особено Ковърдейл. тогава една приятелка каза че нали понеже господ бил българин и след концерта продънил небето от кеф, и като доказателство ми припомни и концерта на Металика, беше същото на другия ден. така че не ми обяснявай ти на мене, ти понеже си фен и можеш да си затвориш очите пред такива доказателства, ако не бяха направили такъв концерт, и аз щях да съм гледал Антракс
колкото до е****о в песните знам за какво се пее, ма някак розово ми звучи, няма агресия, няма борба, няма и содомизиране на принцеси дори
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#47 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 21 February 2008 - 09:12 AM

View PostДжуджето_GIMLY, on Feb 21 2008, 00:40, said:

Аз съм го гледал два пъти.
Първия път 2003-та в София и това беше незабравимо преживяване, а втори япът в каварна беше по-скоро разочарование ;)
И заради втория концерт, който беше през 2006-та май повече в мен се надига желанието да оставя настрани в програмата си това събитие :unsure:
Ако го беше гледал през 97-ма, другите щяха да са ти разочарование ;)

#48 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 21 February 2008 - 09:15 AM

View PostMetal Heart, on Feb 20 2008, 23:03, said:

И за мен ходенето до София е основният проблем, за билети все ще се намерят пари. Отпуски, път, спане, храна...
Отпуската ми е най-големият проблем. Нещо с шефката трудно се разбираме напоследък за отсъствията. Ама до тогава кой знае дали ще съм тука.

#49 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2008 - 08:55 AM

Ковърдейл пише във форума на сайта си:

"The Lepps & Snakes will be playing exactly the same set times, & God Willing, neither of us will have to cut short fur playing time..."
I don't know how I managed it...

#50 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 22 February 2008 - 11:09 AM

View PostOzzy, on Feb 20 2008, 17:47, said:

Цените на билетите са както следва:

Правостоящи:
- първите 2 000 броя - 25.00 лв.
- след първите 2 000 броя - 30.00 лв.
- в деня на концерта - 35.00 лв.

Седящи:
- до деня на концерта - 40.00 лв.
- в деня на концерта - 50.00 лв.

Седящи ВИП:
- 60.00 лв.

В 10:15h в USITcolours ми казаха, че промоционалните са свършили! :)
Кво става в тази държава ве, бааасимамата :rolleyes:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#51 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 February 2008 - 11:16 AM

View PostYanni, on Feb 22 2008, 11:09, said:


Кво става в тази държава ве, бааасимамата :)

Е, как какво? ;) Нацията застарява бре Яни. Все повече пенсионери се чудят какво да правят по цял ден и решават да отидат на концерт. И са прави. Организаторите това и чакат и пускат промоции специално за тях. :rolleyes:









P.S.: Ози, надявам се, че не съм обидил теб или някой от "пенсионерите" във форума. Погледни на нещата от смешната страна. Ако Whitesnake и Def Leppard свирят "пенсионерска" музика, какво да кажем за любимите ми Пинк Флойд, Дженезис, Йес... Те самите и тяхната публика, като цяло не би тнрябвало вече да са сред живите... :shok:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#52 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 22 February 2008 - 11:23 AM

View PostYanni, on Feb 22 2008, 11:09, said:

В 10:15h в USITcolours ми казаха, че промоционалните са свършили! :)
Кво става в тази държава ве, бааасимамата :rolleyes:

Изобщо не се учудвам! Взех си билет от Ориндж сутринта. Още преди да отворят имаше няколко човека, специално чакащи за билети. А когато продажбата започна - вече се бе събрал бая народ. Всеки като вземе за себе си и за някой друг приятел..., ето ти сериозна бройка само от една каса.

И е напълно нормално да има наплив. Уайтснейк и Деф Лепард заедно, две огромни имена в стила си, за 13 евро! Че това си е нереална евтиния.

Прави ми впечатление, че рок феновете у нас вече си изградиха култура в това отношение и следят промоции, пазаруват предварително билети, подбират си внимателно местата, търсят си интересите и прочие. Което е чудесно.
-----------------------------------------
Слушай силно!

#53 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2008 - 11:25 AM

View PostYanni, on Feb 22 2008, 11:09, said:

В 10:15h в USITcolours ми казаха, че промоционалните са свършили! ;)
Кво става в тази държава ве, бааасимамата :rolleyes:
Така, така... Човека в Ориндж ми каза, че промоционалните билети са свършили за 30 минути...


View Postmarillion, on Feb 22 2008, 11:16, said:

Жалко, че няма да бъдеш на концерта. Само тогава ще можеш да разбереш на колко светлинни години си далече от истината и колко невярно е това, което постоянно се опитваш да намекнеш. Половината публика ще са хора под 30 годишна възраст. Както е било на всички концерти на Уайтснейк до сега у нас :)
I don't know how I managed it...

#54 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2008 - 11:41 AM

Много бързо бееее, не мога да повярвам :rolleyes: , пфу, добре че разликата в цената все пак не е голяма, защото с обявяването на всички концерти наведнъж финансите доста пострадаха, та този ще трябва да почака.......
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#55 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2008 - 12:24 PM

Ще се научат те родните промоутъри - малко реклама, малко примоции, малко шаш и паника за свършващи билети и концертите им на големи групи ще се разпродават доста по-бързо или поне ще се продава солидно количество билети в началото, че да си вържат гащите за пред споносори и прочие :rolleyes: И хората ще се научат да си купуват билети предварително, поне докато не се провалят с гръм и трясък няколко големи, "разпродадени" концерта :)

Edited by Javor, 22 February 2008 - 12:25 PM.


#56 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2008 - 14:09 PM

View PostOzzy, on Feb 22 2008, 10:25, said:


Жалко, че няма да бъдеш на концерта. Само тогава ще можеш да разбереш на колко светлинни години си далече от истината и колко невярно е това, което постоянно се опитваш да намекнеш. Половината публика ще са хора под 30 годишна възраст. Както е било на всички концерти на Уайтснейк до сега у нас :)

защото всички гледат на DC чатала (белият змей) :shok: ,
няма да забравя как след концерта 2003, 1 приятелка беше толкова обсебена от него (от Дейвид, че от чатала му) след като го видя, че си носеше изрезки от вестници и какво ли още не, и само говореше за него, в продължение на месеци ... пък той тогава беше на 51 .. почти 52 .. а тя едва ли е имала 17 по онова време :shok:


аз вече май споменах някъде - макар че са ми най-любимата група, от 2004 насам, с тези промени в вървят надолу .. как може да смениш Marco Mendoza с Uriah Duffy (айде това го преживях) ... ама сега и Tommy Aldridge ... това вече .. не го смилам лесно .. не знам що за барабанист ще е тоя Крис Фрейзир .. ама :rolleyes: абе живот и здраве на 4.07 ще видим ;)
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#57 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 22 February 2008 - 14:49 PM

То и аз вече имам една кутия изрезки, не само за Дейвид де, ама се събира...А иначе докато не махнат Реб Бийч съм доволна, въпреки че и мен не ме радва Дъфи...
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#58 the_angel

    Dead Doll

  • Енориаши
  • PipPip
  • 117 posts
  • Gender:Female
  • Location:Where The Heart Burns

Posted 22 February 2008 - 14:51 PM

Ооооо там съм! Само дано и тея от 30 да не свършат :rolleyes:
Абе не зная кое е бонус за мене ама май Def Leppard :)
Kiss the princess, Empress of the dark
drink the poison , listen to your heart
Feed the Princess, Empress of the dark
All shall feel the fire


#59 soundchaser

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 40 posts
  • Location:Backstage

Posted 22 February 2008 - 15:20 PM

След като упорито отговарях отрицателно на въпроса дали ще ходя на Whitesnake , днес си купих билет . Просто никой не беще споменал за Def Leppard на същата дата. :rolleyes:

#60 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 22 February 2008 - 15:38 PM

View PostYanni, on Feb 22 2008, 11:09, said:

В 10:15h в USITcolours ми казаха, че промоционалните са свършили! ;)
Кво става в тази държава ве, бааасимамата :)


Пак изпуснах прИмоцЯта :rolleyes: :shok:
Ама нищо, тоз път е само 5 кинта разлика, няма да страдам :shok:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users