Jump to content

Depeche Mode в София18.05.2009г. - Национален стадион "Васил Левски"


323 replies to this topic

#41 Ясмина

    Тъмна земя

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 338 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Will I always be here?

Posted 13 October 2008 - 22:24 PM

View PostНещото което вие в нощта, on Oct 13 2008, 22:45, said:

И сега какво? Билетите пред сцената са свършили. :blink:
Идва ми да си строша една тухла в главата. ;)
Ще трябва да чакам концерта и да си купя билет от някой спекулант за 100лв.


а ти потърси ли из разните алтернативни места като офис 1 или магазините на пикадили например?...може би там има още много останали билети за първа линия...
...и покапаха жълти капки...

#42 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 13 October 2008 - 22:48 PM

Еее, много ясно, че не вярвам някой да е бичил там заради така наречената далавера. :no: То пък една далавара - разбирам да беше нещо от рода на бекстейдж надпиване с ракия с Мартин Гор или още по-големия купон - надсвирване с Анди Флетчър :nono: А то все неща, дето едно дивоути така или иначе ще си набави при всички положения. ;)
Така де, не казваме различни неща с теб, сигурен съм, че хората са будували цяла нощ заради купона, а не заради нещо друго. :)
Инак гарантирам, че поне до около 14:30 ч. в мрежата на Ticketpro е имало билети за сектора пред сцената! :blink:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#43 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 13 October 2008 - 23:14 PM

View PostЯсмина, on Oct 13 2008, 23:24, said:

а ти потърси ли из разните алтернативни места като офис 1 или магазините на пикадили например?...може би там има още много останали билети за първа линия...

Ами, не съм. Видях на сайта на TicketPro, че билетите за този сектор са Sellout. Ще се разтърся утре. Дано да са останали някъде. ;) Мерси за съвета.
Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#44 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 14 October 2008 - 13:15 PM

И аз изпаднах без билет пред сцената :blush: Моля, ако някой намери такива някъде или чуе за допечатка, да пише лична.
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#45 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2008 - 14:36 PM

http://www.katehizis...ct.php?nid=9129
I don't know how I managed it...

#46 Roy

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 705 posts
  • Gender:Male

Posted 15 October 2008 - 20:35 PM

С горчива усмивка искам само да кажа,че новината не е съвсем вярна.

Вчера реших да отида до билетния център на НДК заедно с една приятелка за да си купим билети за концерта на Депеш пред сцената.От съображения за сигурност не съм свикнал да нося в себе си особено много пари.За някои може би 60 лева не са много пари,но за един безработен човек като мен са си пари.Които бях готов да дам за да си доставя малък лукс - да видя Депеш от по-близко.Имах щастието да присъствам на миналият им концерт.Тогава ще си призная дори една сълза издайнически се отрони от мен.Беше когато започваше In Your Room.Знаех,че ще я свирят онази топла вечер.Но просто не можех да повярвам,че и аз ше бъда там.Че ще я чуя и съпреживея с тях самите.Тогава бях с билет за тревната площ,този път исках да съм по-близко.Сутринта не можах да изтегля пари от банкоматната си карта.Пишеше,че съм въвеждал грешен пин код.Помислих си,че банкомата е развален - тук често става така.Реших да пробвам от друг банкомат около НДК.Няколко минути по-късно бях на НДК.На касите ни казаха,че билетите за пред сцената били вече разпродадени.Аз предложих на момичето с мен да отидем до Sofia City Center.Действието се развиваше към 11 и нещо.Отидохме там и ни извадиха трите последни билета за пред сцена.Момичето купи два билета и за мен оставаше точно последният билет за пред сцената.Последната хартийка,която продавачката извади понеже мислеше,че ще я купя веднага.Аз нямах в себе си пари и пробвах да изтегля от банкоматите до входа.И там не успях.Проблем в пин кода.За мое съжелание нямаше от кого да взема
пари на заем - никой познат не беше наблизо.А продавачката нямаше как да запази ценният билет просто защото имам хубави зелени очи или пък съм сладкодумен.И все пак се прибрах до вкъщи за да взема пари и се върнах възможно най-бързо.Но естествено вече беше късно.

До концерта има още много време,а ние все пак живеем в България.Тоест всичко е възможно : )

Поздрави и усмивки,

Роб Рой
By and large, jazz has always been like the kind of a man you wouldn't want your daughter to associate with.

Duke Ellington

#47 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2008 - 21:07 PM

А мислех, че аз съм прецакана :harhar: Кофти случка, много кофти ... :harhar:
walk into the jaws of hell.

#48 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2008 - 13:10 PM

Ако на някой му се намира в повече билет за сектор VIP от 80 лева - да се обажда -_-
I don't know how I managed it...

#49 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2008 - 13:25 PM

View PostOzzy, on Oct 17 2008, 14:10, said:

Ако на някой му се намира в повече билет за сектор VIP от 80 лева - да се обажда -_-

а и в сектор - разпродадени?? тия се бъзикат :D

#50 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 08 January 2009 - 18:21 PM

Чуждестранният ордьовър преди Голямото депешоплюскане, предстоящо на 18-ти май вечерта, ще бъде сервиран от Ladytron.

Въпреки че той няма да бъде чак толкова корекомски, тъй като най-вкусният деликатес в него е made in Bulgaria. Какви само изящни черни рози никнели в Русчук:

Posted Image

:облиз: :)

Остава да разберем името на родната банда. Лично мен то ме вълнува повече.
-----------------------------------------
Слушай силно!

#51 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 January 2009 - 18:33 PM

View Postviolator, on Jan 8 2009, 18:21, said:

Остава да разберем името на родната банда.

БТР? :metal: :metal:

В интерес на истината, освен отново да видим някое подобие на незабравимата Нова генерация, нямаме група/изпълнител достоен да открие подобен концерт... Но, нека да видим какво ще измъдрят умните глави, има още време за изненади... :)

П.С.: Много студенокръвна ми се струва тази русенка бе, Вайли. В тази газова криза не ми се мисли ако трябва да разчитам на нея, за да ме стопли в януарските студени нощи... :metal:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#52 Ясмина

    Тъмна земя

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 338 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Will I always be here?

Posted 08 January 2009 - 20:22 PM

View Postmarillion, on Jan 8 2009, 18:33, said:


П.С.: Много студенокръвна ми се струва тази русенка бе, Вайли. В тази газова криза не ми се мисли ако трябва да разчитам на нея, за да ме стопли в януарските студени нощи... :)


ти нали не очакваш Депеш Мод всъщност да се окажат известни латинозвезди? :metal: ...предполагам, че си слушал поне нещичко... :metal:

колкото до българската група, аз мисля, че няма да има такава.
но ако все пак има - стискам юмруци за КЛАС!
...и покапаха жълти капки...

#53 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 08 January 2009 - 21:20 PM

View Postmarillion, on Jan 8 2009, 18:33, said:

Много студенокръвна ми се струва тази русенка бе, Вайли...

Аз пия бирата топла, конякът - студен, а водката с литри. <_< Разни идеали, както казваше Алека. :acute:
Освен че е привлекателна, Мира има отнесено мъжко излъчване, гарнирано с естествен дамски финес и подправено със стръкче високомерна безстрастност. Тя е типът жена, в който бих могъл дори са се влюбя.

Quote

...нямаме група/изпълнител достоен да открие подобен концерт

Мисля че Gravity Co. биха свършили чудесна работа. Не съм ги слушал с новия вокал, но не вярвам да е лош. Остава също са достатъчно опитни в това отношение. Чудесно подгряха Placebo при второто им гостуване.
-----------------------------------------
Слушай силно!

#54 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 08 January 2009 - 21:51 PM

View Postviolator, on Jan 8 2009, 21:20, said:

... Остава ...
:acute: :puke: :puke:
О, не - моля се да не си прав. Това ми е една от най-антипатичните български групи. Веднъж вече ми се наложи да ги изтрая преди Lenny Kravitz, но не знам дали ще успея да се справя втори път <_<
ПИСУК!

#55 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2009 - 07:38 AM

Мацката е повече от готина <_<
walk into the jaws of hell.

#56 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 09 January 2009 - 08:33 AM

View Postviolator, on Jan 8 2009, 21:20, said:

Освен че е привлекателна, Мира има отнесено мъжко излъчване, гарнирано с естествен дамски финес и подправено със стръкче високомерна безстрастност. Тя е типът жена, в който бих могъл дори са се влюбя.
Прибави и дипломата по генетика, заедно с научните трудове по темата и съвсем отече...
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#57 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 09 January 2009 - 09:57 AM

View Postviolator, on Jan 8 2009, 21:20, said:

Тя е типът жена, в който бих могъл дори са се влюбя.


Даааа, така си и знаех. :puke: Ех, къде останаха онези въжделения по естествената женска красота? Онази скучна идея за отличителните черти на нежния пол. Шерше ла фам... За красотата на формата. За релефа... <_< Уви, модата унисекс не успя да събуди заспалото ми либидо. Остарявам... :acute:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#58 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 09 January 2009 - 10:40 AM

View Postmarillion, on Jan 9 2009, 09:57, said:

Ех, къде останаха онези въжделения по естествената женска красота? Онази скучна идея за отличителните черти на нежния пол. Шерше ла фам... За красотата на формата. За релефа...

Ако обожаваш крем Брюле, значи ли това, че тази ти слабост ограничава удоволствието от нагъването на телешки гулаш или овчарска салата!? <_<
-----------------------------------------
Слушай силно!

#59 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 15 January 2009 - 10:01 AM

Най-после изплюха камъчето. Sounds Of The Universe ще се казва новият албум на групата.

Много космическо туй название, бре. :starwars:

Ще се наложи май да поизтупамe старите скафандри от прахта. :crazy_pilot:

Всъщност, като гледам акцентите в тази фотосесия:

Posted Image

...ми се чини, че "Atom Smasher" щеше да е по-подходящо заглавие! :lol:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#60 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 23 February 2009 - 12:08 PM

http://www.katehizis...s.php?id=10556
I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users