Jump to content

Жребият за клубните турнири


80 replies to this topic

#1 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 03 август 2007 - 14:21

Дайте да видим сега добър ли е жребият на нашите отбори или не.
Личното ми мнение:

ЦСКА - Омония - ЦСКА ще се класира, но много трудно. Кипърският отбор по традиция е труден съперник за червените.

Локо (Сф) - Оцелул - Локо със сигурност отпада. Румънците са по-добри, а и нашите нямат нямат манталитет на победители в мачовете от европейските турнири.

Литекс - Беса (Албания) - 100% победа за Литекс. Класата на двата отбора е несравнима

За Левски няма да коментирам, защото още не е ясно дали ще се класираме или не :unsure:
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#2 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 03 август 2007 - 15:05

Пфу пак ли тия Омония.
Тези футболисти им се чудя :no: . Вземат безбожни пари, имат си всичко живота им е тип топ. И не могат да ги мотивират да играят както трябва или наистина са слаби, или просто са хленчещи хлапета. Дано поне този кръг да минем, за повече незнам само мъчат тази топка и тревата. Все едно аз съм ги накрал да играят футбол с пистолет в слепоочието. :unsure: . Ужас някакъв :wacko: .


P.S. Успех на отборите! И да се напънат малко футболистчетата, че само за пари ламтят пък работа никаква не вършат.
Rock n' Roll

#3 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 03 август 2007 - 15:55

сравнително добър жребий за нашите отбори.
локо софия ако повторят мачовете си от миналата година имат шансове.
но... добър жребий беше и финландското отборче.
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#4 lizardman

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 30 posts

Posted 03 август 2007 - 16:44

че тез румънците кви се падат, че тъй режете Локото. аз си мисля, че без проблем ше ги бият. кво значи "нямат манталитет". то тука всички отбори нямат манталитет. иначе се надявам хубави мачове да станат, много ми се гледа класен футбол от наш'те отбори

#5 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 03 август 2007 - 20:32

Локото си купиха половината мачове последния сезон.
Заради това ги отписваме.
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#6 mabon

    от Клана Морна <TYPE O PUROGATIV>

  • Отлъчени
  • PipPip
  • 139 posts

Posted 03 август 2007 - 22:57

Аз не знам защо днес четох все какъв лесен жребий изтеглили Левски - Розенборг е доста корав тим и един от най-неудобните. Като гледам финландците какви грижи им създадоха, норвежците вероятно ще им създадат още повече.

Литекс и Локото би трябвало и махмурлии да са , пак да се класират.

С ЦСКА нещата са малко по-различни, защото подценяване е твърде вероятно, за съжаление.
nemo me impune lacessit

#7 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 04 август 2007 - 00:16

Изобщо не подценявайте Розенборг. Прогнозирам много тежък мач, ако изобщо отстраним Тампере.
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#8 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 04 август 2007 - 13:11

Проблемът на ЦСКА е, че имат прекалено много играчи и всеки от тях иска да играе. Това, обаче вместо да усили конкуренцията, ще засили напрежението в отбора.
Всеизвестно е също така, че чернокожите играчи, които привлякоха се вълнуват единствено и само от пари. За тях лоялността към клубната емблема е чуждо понятие. В тази връзка допускам, че скоро ще има множество конфликти, които меките "ръчички" на Сашо Томов и Емо Костадинов няма да овладеят. Предусещам още много шамари в съблекалнята, тип "Фуртадо" :yes:
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#9 ZYKLON

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 12 posts

Posted 05 август 2007 - 14:28

Дано този път Омония си решат нещата още в първия мач.Ако може да исфърчат и другите псевдо отборчета ловеч и локомотив ще е идеално.България може да бъде представена сам от един тим.И напук на пук на всички,които се радваха след недуразомението във Финландия,Отбора ще продължи напред.

#10 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 05 август 2007 - 16:07

View PostZYKLON, on Aug 5 2007, 15:28, said:

Дано този път Омония си решат нещата още в първия мач.Ако може да исфърчат и другите псевдо отборчета ловеч и локомотив ще е идеално.България може да бъде представена сам от един тим.И напук на пук на всички,които се радваха след недуразомението във Финландия,Отбора ще продължи напред.
Не бива да разсъждаваш по този начин :) Все пак сме българи и трябва да държим за всички наши отбори. Знаеш, че всяка една победа на наш отбор повишава турнирния коефициент на страната, от което печели клубния ни футбол. Пък дори и да не е за това в, крайна сметка сме малка държава, за да се противопоставяме един на друг по този начин

Аз лично ще държа за ЦСКА срещу Омония, въпреки че съм алергичен към това четирибуквие.
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#11 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 05 август 2007 - 16:36

View Postinsider, on Aug 5 2007, 17:07, said:


Аз лично ще държа за ЦСКА срещу Омония, въпреки че съм алергичен към това четирибуквие.

Хайде сега и ти. С последната констатация според мен срина цялата си теза...

Честно казано, спорта и по-специално футбола е една от малките сфери в нашия живот, където антагонизма е не само позволен, но и желан. Не бих повярвал на твърдение, че ако си истински фен на някой отбор, живееш с неговите победи и загуби, то тогава с чиста съвест би подкрепял историческия спортен враг на твоя любим отбор. Някак си доста нереално и нечестно ми звучи това.

Затова аз предпочитам да наричам нещата с истинските им имена и казвам: Ако Левски играе с Луната, аз съм за Луната, защото за мен има само два отбора в България - ЦСКА и вторият отбор на ЦСКА.

Айде сега, всички левскари в атака... :)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#12 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 05 август 2007 - 17:23

View Postmarillion, on Aug 5 2007, 17:36, said:

Хайде сега и ти. С последната констатация според мен срина цялата си теза...

Честно казано, спорта и по-специално футбола е една от малките сфери в нашия живот, където антагонизма е не само позволен, но и желан. Не бих повярвал на твърдение, че ако си истински фен на някой отбор, живееш с неговите победи и загуби, то тогава с чиста съвест би подкрепял историческия спортен враг на твоя любим отбор. Някак си доста нереално и нечестно ми звучи това.

Затова аз предпочитам да наричам нещата с истинските им имена и казвам: Ако Левски играе с Луната, аз съм за Луната, защото за мен има само два отбора в България - ЦСКА и вторият отбор на ЦСКА.

Айде сега, всички левскари в атака... :blink:

Нещата никога не са толкова крайни, колкото ти се струва :)
Ако човек търси противопоставяне и ненавист, той винаги ще ги получи, независимо дали става дума за спорт, политика, наука или нещо друго. Май за това сме и на този хал, защото завистта и омразата са водеща българска черта.
Пак казвам, добре е за България всички наши отбори да продължат. Затова успех на всички!
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#13 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 05 август 2007 - 17:33

Никъде не говоря за ненавист или противопоставяне. Просто казвам една истина на глас. Нали разбираш, че ако всички сме и за двата отбора няма да има спорт. Как мога да съм за Левски днес, а утре да ги освирквам, когато играем в дербито? Не мисля, че ще бъде честно, а още по-малко искрено.
Това е един от принципите на спорта. Нека победи по-добрият. Но кой е по-добрият? Ето, това е вече въпрос на избор и затова всеки отбор има своите фенове. Не обобщавай, мнението ми е чисто във футболен аспект. И днес, ако попиташ някой ливърпулец дали би подкрепил юнайтед в Европа би те погледнал подозрително, а и не само... :blink:

Иначе, успех във вторник. После идва норвежки леден душ. А от друга страна сега като се замисля какво интересно скандинавско дерби би се получила, а? :)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#14 ZYKLON

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 12 posts

Posted 05 август 2007 - 17:58

Във Футбола любовта и омразата вървят ръка за ръка.Стига с тези глупости "нали сме българи".Тук въпроса не опира до нациоонална гордост.Показателен пример са средните пръсти към Тоти от агитката на ЛАЦИО докато биеше дуспата на световното срещу австралия.Да не би тези хора не обичат страната си?Всяка загуба на Байерн в европа е посрещтана с радост в Дортмунт.Така,че тук не става въпрос за родолюбие.Нещото,което мразя най-много е четирибуквието от с.панчарево.Ако играят с отбора на кучетата,ще се науча да лая и ще лая срещу тях.

#15 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 05 август 2007 - 21:59

Да и аз ще бъда за ЦСКА срещу Омония, но никога няма да подкрепя онова недоразумение литекс (осъм, ловеч, лекс, кърпачев и т.н.) каквото ще да става. Българи били. Пет пари не давам кви са. Не мога да ги трая! :)
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#16 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 05 август 2007 - 22:49

View Postwolfy, on Aug 5 2007, 22:59, said:

Да и аз ще бъда за ЦСКА срещу Омония, но никога няма да подкрепя онова недоразумение литекс (осъм, ловеч, лекс, кърпачев и т.н.) каквото ще да става. Българи били. Пет пари не давам кви са. Не мога да ги трая! :huh:

Защо така бе, Улфи? Най-обичам да гледам келтски кръстове на оранжев фон и оркестърът на Гриша Ганчев да свири. :D

Edited by Нещото което вие в нощта, 05 август 2007 - 22:54 .

Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#17 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 05 август 2007 - 23:13

View PostНещото което вие в нощта, on Aug 5 2007, 23:49, said:

Защо така бе, Улфи? Най-обичам да гледам келтски кръстове на оранжев фон и оркестърът на Гриша Ганчев да свири. :D
Хаха, така е, в селянията нямат равни. Язък, задето вдигат символи, от които хабер си нямат. И циганският оркестър да свири. Бомби за тия! :huh:
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#18 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 06 август 2007 - 06:03

View Postwolfy, on Aug 5 2007, 22:59, said:

Да и аз ще бъда за ЦСКА срещу Омония, но никога няма да подкрепя онова недоразумение литекс (осъм, ловеч, лекс, кърпачев и т.н.) каквото ще да става. Българи били. Пет пари не давам кви са. Не мога да ги трая! :D

Защо бре :D
Я си спомни за онзи мач, когато оранжевите "сгънаха" ЦСКА с 8:0. След този мач мнението ми за Литекс се промени :D Винаги ще ги уважавам, защото ми доставиха такова невероятно удоволствие :huh:
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#19 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 06 август 2007 - 12:03

Аз ще се радвам на всички отбори. Най-много на ЦСКА. Вие си мразете и правете вашите лирични излияния.

Quote

Във Футбола любовта и омразата вървят ръка за ръка.


Футбола е просто спорт и само в главата ти тези чувства вървят ръка за ръка. А какво правят в другите държави, не ме интересува защото и там са тъпи глави. А защо винаги вземаме най-лошото пък хубавите неща си остават в Европа това незнам. Всеки разбира от футбол всеки разбира от всичко най-накрая ни ебат в гъза.
Да, и ти, и ти не се прави,че е не разбираш. :metal:

P.S. Успех на всички Български отбори. ЦСКА да се стягат, че пак ще тичат (на някой от играчите никак не им се отдава). Всеки разбира от всичко айде стига толкова и най-мъдрия си е малко тъп. В България най-"мъдрите" са най-тъпи. Наздраве :metal:
Rock n' Roll

#20 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 14:55

View Postmarillion, on Aug 5 2007, 17:33, said:

Нали разбираш, че ако всички сме и за двата отбора няма да има спорт.

А ако всички сме против и двата отбора, ех, колко по-хубав би бил спортът... :pogranichnik:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users