Jump to content

Roxette в София29.05.2011 - стадион "Г. Аспарухов"


117 replies to this topic

#1 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 ноември 2010 - 13:06

Info.

#2 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 09 ноември 2010 - 13:16

View PostEnvy, on Nov 9 2010, 13:06, said:

Хехе, това ми е любимата детска група :harhar: Даже не знаех, че още правят концерти :worship:
Someone's gonna love me...

#3 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 ноември 2010 - 13:24

View Postreader, on Nov 9 2010, 13:16, said:

Даже не знаех, че още правят концерти :harhar:
Цяло турне. Даже и албум ще издават догодина. :worship:

#4 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 09 ноември 2010 - 13:53

Крайно време беше да дойдат :harhar: Цените на билетите обаче наистина режат глави...
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#5 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 09 ноември 2010 - 14:09

тя мацката май по едно време беше много болна, даже имам някакви спомени че е отказала цигарите завинаги, но явно аз съм в грешка (за което много се радвам).
п.п.: но и един то коментарите ме изкефи че са по-добри от NILE :harhar: :worship: :lol:
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#6 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 09 ноември 2010 - 14:20

View PostAbadon, on Nov 9 2010, 14:09, said:

тя мацката май по едно време беше много болна, даже имам някакви спомени че е отказала цигарите завинаги, но явно аз съм в грешка (за което много се радвам).
Аз пък съм запомнила, че сме родени на една и съща дата :worship: Бяха се позагубили в последно време, дано сега да са във форма. Една от първите групи, по които се запалих в училище... Май само ABBA бяха преди тях :harhar:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#7 trasholasho

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 193 posts

Posted 09 ноември 2010 - 14:59

...е и те остареха най на края ....
...за да дойдат !
хахаха
не бе яка банда са си

#8 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 09 ноември 2010 - 15:08

View PostAbadon, on Nov 9 2010, 14:09, said:

тя мацката май по едно време беше много болна,
Да, мацката имаше тумор в мозъка.
Someone's gonna love me...

#9 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 09 ноември 2010 - 16:15

Мари Фредериксон имаше тумор в мозъка и това застрашаваше живота й доста дълго време.
Искрено се радвам, че е успяла да се пребори с този ад и да се върне отново на сцената. Групата е страхотна и има милиони почитатели по света, аз лично ще си взема билет за концерта, въпреки че цените на билетите са прекалено високи, Фънки и Амебата съвсем ще се оядат /не че са кой знае колко слабички и сега, но съвсем ще се угоят! :harhar: / ...

#10 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 09 ноември 2010 - 19:46

Коментарите към новината къртят мивки :harhar:
Иначе и на мен цените ми се струват височки, особено за някой, който не е мейнстрийм в момента. Но със сигурност ще напълнят залата :worship:

#11 Боби Стефанов

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 96 posts

Posted 09 ноември 2010 - 20:20

Така се зарадвах, като видях новината, но и толкова се ядосах, като видях цените. Яд ме е, защото ще ги дам тез пари - ходи ми се, слуша ми се (нищо, че не са Nile :Р), ама пак остава едно таков анеприятно чувство, че ми е излязло толкова солено. Като прочетох Зала 1 и вече изтръпнах. И не знам, може би твърде много съм гледал Dangerous, ама ми се щеше да са някъде навън. Не в базиликата в Плиска, де :Р, ама някъде. Е, където - там. Пък да видим.
Блажени са полегналите.

#12 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 10 ноември 2010 - 01:37

Мхм, цените са наистина много високи. Много любима група, но поради този фактор може и да не успея да посетя. Абе ще видим, време поне има :D
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#13 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 10 ноември 2010 - 08:38

@foreigner, време има, ама билетите за Зала 1 на НДК са ограничени, особено по-еФтините, и вероятно до 2-3 седмици, максимум месец след пускането им, шъ свършат... Така че - мисли бързо :D Но сериозно - СМЕ са се изхвърлили определено с цените ... И можеше на открито да го направят, не мисля, че Роксет точно щяха да съберат по-малко хора от Скорпиънс примерно ...

Оффтопик: А пък аз се чудя дали да не си купя билети за Blow Jobi /Bon Jovi/ за румънско или хърватско, защото техните билети за концерти обикновено свършват за 2-3 дни за целия стадион, а турнето така и така ще подкрепя The Best Of...-a, който издадоха миналата седмица, та си мисля за последно - аджеба има ли шанс и тук да ги докарат, да не се ходи по чужбинско? :D

#14 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 15 ноември 2010 - 13:16

Понеже в темата за Chris Norman доста се говори за цени на билетите, бих искал foreigner да влезе в Ticketpro.bg, да разгледа ХУБАВО схемата и ценовите категории за Roxette и после да ги коментира тук :D

За останалите, които не искат да се мъчат със схеми да уточня - в сравнение с концерта на Roxette, този на Chris Norman си е като безплатен :lol:

Да са живи и здрави Roxette - със сигурност ще направят хубав концерт и без моето присъствие B)
I don't know how I managed it...

#15 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 15 ноември 2010 - 13:34

View PostOzzy, on Nov 15 2010, 13:16, said:

Понеже в темата за Chris Norman доста се говори за цени на билетите, бих искал foreigner да влезе в Ticketpro.bg, да разгледа ХУБАВО схемата и ценовите категории за Roxette и после да ги коментира тук :D

За останалите, които не искат да се мъчат със схеми да уточня - в сравнение с концерта на Roxette, този на Chris Norman си е като безплатен :lol:

Да са живи и здрави Roxette - със сигурност ще направят хубав концерт и без моето присъствие B)

За група, която отдавна е минала годините, когато е била на върха, това са направо смешни цени. Сигурно си има фенове, които с радост биха дали тия пари, обаче лично според мен са необосновани.
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#16 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 15 ноември 2010 - 13:51

Не се класирах за евтините билети (доколкото 60 лв е евтино) B) Вече са Продадени/ не налични ... Наложи се да платя повече, отколкото смятах и сега се чудя откъде да спестя за остатъка от месеца :lol:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#17 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 15 ноември 2010 - 14:06

View PostMetal Heart, on Nov 15 2010, 13:51, said:

Не се класирах за евтините билети (доколкото 60 лв е евтино)
И по добре, ако питаш мен... Тези от 60 лева са в дъното на гълъбарника. Последните няколко реда от втори балкон :lol: B)
I don't know how I managed it...

#18 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 15 ноември 2010 - 14:33

View PostOzzy, on Nov 15 2010, 14:06, said:

И по добре, ако питаш мен... Тези от 60 лева са в дъното на гълъбарника. Последните няколко реда от втори балкон :lol: :D
Като че ли видях и няколко реда зачеркнати на партера, но вече е без значение. Когато ходих, бяха останали единични тук таме и наистина бяха на места с лоша видимост.
Струва ми се, че залата скоро ще се продаде и ще е логично да го преместят на друго място. А остават повече от шест месеца B)

Edited by Metal Heart, 15 ноември 2010 - 14:34 .

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#19 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 15 ноември 2010 - 14:36

View PostMetal Heart, on Nov 15 2010, 14:33, said:

Струва ми се, че залата скоро ще се продаде и ще е логично да го преместят на друго място. А остават повече от шест месеца :lol:
Концерт в Зала 1 не може да се мести. Там всичко е с места и всеки си е избрал идеалното за него място. Няма как после хората да ги гласиш в другата зала.
Ако не се лъжа, концертът на Mark Knopfler също беше разпродаден 5-6 месеца преди датата. И си остана в Зала 1.
I don't know how I managed it...

#20 Боби Стефанов

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 96 posts

Posted 15 ноември 2010 - 15:01

Аз преди малко си взех билет. Не с радост, а по-скоро с мъка и бодеж в сърцето, ама ми се ходи. 100лв, под носа на първи балкон. Надявах се да малко по-напред за толкова пари, ама повече вече не ми се дава.
Да питам по-запознатите, понеже досега не съм бил на такъв концерт в тази зала - ако стана и ида да си се кефя пред сцената, някой охранчо ще ме върне ли горе, да си гледам през театралното бинокълче?

Edited by Боби Стефанов, 15 ноември 2010 - 15:03 .

Блажени са полегналите.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users