Jump to content

Кои са тези филми?кино игра :-)


23 replies to this topic

#21 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 07 февруари 2009 - 16:52

View Postviolator, on Feb 7 2009, 10:47, said:

Не мисля! В "Coffee and Cigarettes" има толкова много ярки персонажи, а нито един от тях не прилича на нарисуваните. Ако беше той, най-малкото Том Уейтс и Игя щяха да бъдат намекнати. Не се връзва и форматът /цветът/ на филма. Вярно - има един черно-бял персонаж в центъра на колажчето, заради който и аз в началото /вързвайки с кафетерията/ си помислих за Джармъшовото упражнение по стил, но никак не е достатъчен.
Пък и обстановката не е чак толкова сходна. Тва търсеното е по-скоро закусвялня някаква. Докато във филма имаме предимно барове. И едни много ярко набиващи се карирани покривки навсякъде. Няма таквоз нящо на картинката.

Най-накрая и аз се наканих да го гледам, но си прав, че определено не е той. :yes: Не че в Coffee and Cigarettes няма закусвални, но персонажите са съвсем различни.
За Том Уейтс и Игиту не знам, но Renee French би трябвало задължително да присъства. :D

Posted Image
Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#22 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 07 февруари 2009 - 21:33

Ее, ще ме изядете с дрехите още малко :D Знам, че не е той, споделих, че просто ми напомня. Но както Виолатора каза, поради н причини не може и не е той :yes:
walk into the jaws of hell.

#23 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 07 февруари 2009 - 23:40

View PostPinky, on Feb 7 2009, 21:33, said:

Ее, ще ме изядете с дрехите още малко B)

O, тва не е никакво изяждане с дрехите. :( Туй си беше жива реклама на "Coffee and Cigarettes". :D

В що знайни и незнайни очи ще припламне след подобно разравяне на въглените, идея си нямаш. :yes: Целта оправдава средствата. B)
-----------------------------------------
Слушай силно!

#24 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2591 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 18 юни 2009 - 14:21

Мислех си да направя нова тема, но реших да постна следния пъзел в тази:

http://www.empireonl...vas/default.asp

Та, айде, киноманите да се хващат за работа :blush: Преди да започнете да отгатвате прочетете инструкциите. Понеже това е flash директно като кликнете върху дадена част от картинката и напишете името на подозирания филм ще разберете дали сте прави. Заради това:

моля, не казвайте отговорите тук, защото някои като мен може да искат да се затормозяват :yes:
ПИСУК!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users