Jump to content

Честит ни нов форум


90 replies to this topic

#81 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 18 февруари 2012 - 12:15

Така ли ще стои на сайта отляво връзката към форума, отдясно към фейсбук?
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#82 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 февруари 2012 - 12:26

Не знам как да ти го кажа... Ще бъда директен... Да! ;)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#83 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 18 февруари 2012 - 13:07

Жалко :crying:
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#84 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 18 февруари 2012 - 14:12

^Запаметяваш си в браузера, на Favorites или ако ползваш някаква програма за запаметяване на пароли, връзка директно към форума. От форума влизаш в сайта и така не гледаш фейсбушките аватари.
Hedniska Blod

#85 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 февруари 2012 - 14:37

Това вече е за раздел "За начинаещи", какъвто нямаме, но ако трябва - ще открием :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#86 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 18 февруари 2012 - 15:48

Тази тема тук-там добива подобни уклони. :D
Hedniska Blod

#87 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 20 февруари 2012 - 09:46

Аз ли правя нещо грешно, не знам, но като дам отговор с quote и мнението ми се появява чак след като рефрешвам страницата.
... Through dreams I influence mankind...

#88 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 20 февруари 2012 - 10:14

Не си само ти - и при мен е същото.

Има един въпрос и едно предложение:
На домашния ми компютър още като видях новия форум си скрих панела с рекламата, койсто се намираше вдясно и сега не намирам начин да си го пусна. На работния ми компютър обаче панелът си стои, но пък я няма иконката за скриване. Та не би ли трябвало тази иконка да си присъства винаги и в зависимост от нуждите на потребителя панелът да се показва/скрива?

Предложението ми също касае въпросния панел. Списъкът с теми, който се показва там е списъкът с най-новите създадени теми. Но понеже във форума нови теми не се създават толкова често няма ли да е по-добре ако там показва последните теми, по които се е писало?

Иначе за вида на форума нямам кой знае какви претенции и чуденки - форумът на muzikant.org е доста подобен и от там съм свикнал на интерфейса. Има една много яка функционалност свързана с личните съобщения, които в новата версия изглеждат точно като мини теми, в които можеш да видиш на едно място цялата си кореспонденция с въпросния човек. А не (както беше преди) да трябва постоянно да се прехвърляш по-назад и да ровиш из старите съобщения. Само дето при преминаването към новия форум тези topic-ци в личните бележки се водят изтрити (deleted) и не можеш от съответното съобщение да отговориш директно на потребителя, а трябва да скролнеш върху името му, да дадеш "send message" и да започнеш нов topic.
ПИСУК!

#89 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 20 февруари 2012 - 10:43

За рекламата и аз бях задал подобен въпрос, но Сатир е решил да не ни лишава от възможността да намерим лек за отслабване и/или нещо друго... :blush:

Аз пък имам въпрос относно съобщенията. Когато някой ми изпрати съобщение, както и Уиплаша споделя по-горе, се отваря нов топик-конверсейшън между нас. Проблемът ми е свързан с това, че при ново съобщение не се отива директно на последното мнение от разговора, а се отваря самото начало от топика. Това налага дълго скролване до края на разговора. Възможно ли е да се съкрати процедурата и директно от нотификейшъна да се стига до новото съобщение?
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#90 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 20 февруари 2012 - 11:35

В следствие на това нотификейшъна за конверсейшъна е един голям скрол на топика.

Edited by Jurisprudent, 20 февруари 2012 - 11:36 .

Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#91 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 февруари 2012 - 12:53

Като изключим показването/скриване на рекламата, който въпрос е вече приключен, всичко останало са вградени функционалности, които засега едва ли ще имаме време да човъркаме и променяме...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика



1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users