Jump to content

KISS и Radiohead се хванаха за гушите


87 replies to this topic

#1 histeria

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 13 posts

Posted 13 юни 2008 - 14:57

Е как няма да се хваната като радиохед наистина са дървета, а дядовците знааят как се прави шоу!

Може да са дърти ама още са във форма, а Джийн Саймънс си е в правото си да критикува, все пак той плуе кръв на всеки концерт, хаха, а ония Радиохед са стойки за китари. Не че нямат яки парчета, ама за лайф не стават

http://mono.bg/index...?p=view&aid=615

#2 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 13 юни 2008 - 15:56

View Posthisteria, on Jun 13 2008, 15:57, said:

Е как няма да се хваната като радиохед наистина са дървета, а дядовците знааят как се прави шоу!

Може да са дърти ама още са във форма, а Джийн Саймънс си е в правото си да критикува, все пак той плуе кръв на всеки концерт, хаха, а ония Радиохед са стойки за китари. Не че нямат яки парчета, ама за лайф не стават

http://mono.bg/index...?p=view&aid=615
Абе, тука някаква рекламна кампания на моно.бг ли тече?
... Through dreams I influence mankind...

#3 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 13 юни 2008 - 16:39

View PostЗмей Горянин, on Jun 13 2008, 16:56, said:

Абе, тука някаква рекламна кампания на моно.бг ли тече?


Явно.
Ама им начисляваме сметката и като се закръгли на някоя хубава сума, ще им я представим :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#4 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 13 юни 2008 - 16:49

View Posthisteria, on Jun 13 2008, 15:57, said:

Е как няма да се хваната като радиохед наистина са дървета, а дядовците знааят как се прави шоу!

Може да са дърти ама още са във форма, а Джийн Саймънс си е в правото си да критикува, все пак той плуе кръв на всеки концерт, хаха, а ония Радиохед са стойки за китари. Не че нямат яки парчета, ама за лайф не стават

http://mono.bg/index...?p=view&aid=615

Изказването ти е абсоллютно не на място... :D

Първо, Великият Джийн Симънс НЕ Е в правото си да критикува. Да си гледа собствените концерти. Мен лично концертът на Kiss в София ме отегчи до смърт и на 30-тата минута вече крачех към изхода на стадиона... :D

Второ, Radiohead са дали на музиката много повече от колкото Kiss! :D Няма нужда да се чудиш и да се маеш на последното ми изречение, поослушай се малко и ще го осъзнаеш. Kiss са машина за пари, а Radiohead са машина за музика, за емоции... Двете групи са толкова различни една от друга, че изобщо не е редна да бъдат споменавани в едно изречение. :D

btw Само преди 3 дни няколко мои приятели бяха на концерт на Radiohead в Париж и единственият смислен коментар, който можеха да направят беше: "Няма такъв концерт, копелееее, баси мамата..." и т.н. все в този стил! Така че тва изказване за скучните концерти дедо Джийн може да си по постави където намери за добре...

Амин! :D
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#5 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 13 юни 2008 - 21:39

View PostYanni, on Jun 13 2008, 17:49, said:

Изказването ти е абсоллютно не на място... :D

Първо, Великият Джийн Симънс НЕ Е в правото си да критикува. Да си гледа собствените концерти. Мен лично концертът на Kiss в София ме отегчи до смърт и на 30-тата минута вече крачех към изхода на стадиона... :D

Второ, Radiohead са дали на музиката много повече от колкото Kiss! :D Няма нужда да се чудиш и да се маеш на последното ми изречение, поослушай се малко и ще го осъзнаеш. Kiss са машина за пари, а Radiohead са машина за музика, за емоции... Двете групи са толкова различни една от друга, че изобщо не е редна да бъдат споменавани в едно изречение. :D

btw Само преди 3 дни няколко мои приятели бяха на концерт на Radiohead в Париж и единственият смислен коментар, който можеха да направят беше: "Няма такъв концерт, копелееее, баси мамата..." и т.н. все в този стил! Така че тва изказване за скучните концерти дедо Джийн може да си по постави където намери за добре...

Амин! :D


:wub:
Уникално, ще бъде записано някъде, по възможност на стената!!!
Замисли се колко пъти поне ти си изричал заветната фраза"Копеле ,няма такъв концерт"
И какво по-точно си очаквал от концерта на КИСС, че на 20 тата минута си тръгнал като след команда "кръгом "към изхода?
Музика неземна-ала Рейдиохед?Визията на Чичко Джийн леко се различава от тази на момъците от Радиоглавата-все пак хора , коита са марка в бранша не могат да си позволят изглед на предъвкани и прясно-изплюти ЕМО-та!!!
За в бъдеще очаквам да почнат да си събират екскрементите в полипропиленови -еко торбички и да ги горят ритуално в еко-екарисажи, снабдени със специални еко-газ уловители, които пък ще препращат еко-газът далеч отвъд обитаемата ни вселена.
Демек-да не цапат!!!
Не знам.... този ти пост ме вкара в размисъл , честно:DИскрен ли си?
www.etarfans.org

#6 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 14 юни 2008 - 10:13

View PostJourneyman, on Jun 13 2008, 22:39, said:

Не знам.... този ти пост ме вкара в размисъл , честно:)Искрен ли си?
Не - позирам, за да се правя на много интересен... -_-


Обсъждайте си Kiss, Miss и т.н. Ваша си работа. Но когато човек тръгне да класифицира музика/група, която му е безбожно далеч, просто звучи идиотски. :)

И за да ти отговоря: от концерта на Kiss очаквах това, което и получих - 100% поза и маймунджалъци, 0% музика. Да, преди време им се кефех, пускали сме си техни парчета по разни купони, но за пореден път се убедих, че не откривам нищо за себе си в целия този карнавал. Една група трябва да има кауза, послание. Какво е то при Kiss? $$$ - ето това е! :P 1000EUR за meet&greed. WTF? :huh: Задръще си скъпите изрисувани физиономии за себе си, аз предпочитам да си губя времето с по-смислени неща... -_-

За какви команди ковориш, между другото? Заинтригува ме...
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#7 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 14 юни 2008 - 11:45

View PostYanni, on Jun 14 2008, 11:13, said:

$$$ - ето това е! :) 1000EUR за meet&greed.

Хохо, доста точно казано - meet the greed :P

#8 Firebringer

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 40 posts

Posted 14 юни 2008 - 12:40

Като гледам феновете са казали, че е ужасен концерта, а на само Симънс :). А и наистина може да си позволи динизавъра да критикува по тази линия, защото ако KISS не разбира от шоу... кой? И аз бях на концерта на Академик и лично се сцепих :P. Това, че някои хора не харесват KISS и въпреки това са отишли на концерта, за да могат после да се изявят като много разочаровани и да кажат, че са си тръгнали след 30 мин си е тяхна работа. KISS са били винаги такива и няма на стари години да се променят, та не знам за какво ходиш, като е било точно каквото си очаквал :huh:. След като прочетеш: "Един от най-големите комплименти, които сме получавали от хората е: "Аз наистина мразя тяхната музика, но това е най-доброто шоу, което съм гледал през целия си живот!", и мисля да не говорим за това дали е скучно или не.

#9 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 14 юни 2008 - 12:56

А ти бил ли си на концерт на Radiohead, за да можеш да твърдиш убдено, че тяхното шоу не струва или просто приемаш чуждите думи за чиста монета? :P

Radiohead са една от най-значимите групи в музиката изобщо за последните петнадесет години и твърденията от по-горе са смешни, нищо че го е казал Джийн Симънс, ако ще и Джийн Хекман да го беше казал, пак щеше да е смешно... :)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#10 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 14 юни 2008 - 13:26

Абе, тия Радио-не знам кво си, кви са, кво свирят? :) :P :huh:

#11 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 14 юни 2008 - 13:35

View Posthisteria, on Jun 13 2008, 15:57, said:

Е как няма да се хваната като радиохед наистина са дървета, а дядовците знааят как се прави шоу!

По същата логика Азис има пълното право да обвини Кълн /да речем/, че не правят никакво шоу.

Що за концерт е, ако няма заря и не не видим ничий задник на сцената, питам аз!? :) И отговор не искам! :P
-----------------------------------------
Слушай силно!

#12 Firebringer

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 40 posts

Posted 14 юни 2008 - 15:19

View Postmarillion, on Jun 14 2008, 13:56, said:

А ти бил ли си на концерт на Radiohead, за да можеш да твърдиш убдено, че тяхното шоу не струва или просто приемаш чуждите думи за чиста монета? :huh:

Radiohead са една от най-значимите групи в музиката изобщо за последните петнадесет години и твърденията от по-горе са смешни, нищо че го е казал Джийн Симънс, ако ще и Джийн Хекман да го беше казал, пак щеше да е смешно... :P
Аз за Radiohead не видях да съм казал нещо по-горе :) . Цитирал съм статията и казах, че има право да критикува Симънс, а не че са гола вода Radiohead.Научи се да четеш, преди да се изказваш неподготвен. По тая логика и тебе няма за какво да те слушам, като не съм ходил на концерт на Radiohead, че са яки! А и ти сигурно точно на тоя концерт си бил, за който се говори в статията -_-

Edited by Firebringer, 14 юни 2008 - 15:23 .


#13 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 14 юни 2008 - 15:35

View PostYanni, on Jun 13 2008, 17:49, said:

Да си гледа собствените концерти. Мен лично концертът на Kiss в София ме отегчи до смърт и на 30-тата минута вече крачех към изхода на стадиона... :)

Не си бил само ти.
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#14 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 14 юни 2008 - 17:15

View PostFirebringer, on Jun 14 2008, 16:19, said:

Научи се да четеш, преди да се изказваш неподготвен.

А, кой говори с тебе на някакъв странен език, аз ли бях тогава? :) :P :huh:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#15 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 16 юни 2008 - 00:32

Quote

от концерта на Kiss очаквах това, което и получих - 100% поза и маймунджалъци, 0% музика. Да, преди време им се кефех, пускали сме си техни парчета по разни купони, но за пореден път се убедих, че не откривам нищо за себе си в целия този карнавал

не е с цел да се заяждам, ама: защо аджеба си купи билет и отиде на тоз концерт
иначе самата тема е доста тъпа сама по себе си. тва ми напомня малко на Шарън vs. Еди и кой е по-прав
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#16 Tuxedoed

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts

Posted 16 юни 2008 - 08:32

View PostJourneyman, on Jun 13 2008, 22:39, said:

За в бъдеще очаквам да почнат да си събират екскрементите в полипропиленови -еко торбички и да ги горят ритуално в еко-екарисажи, снабдени със специални еко-газ уловители, които пък ще препращат еко-газът далеч отвъд обитаемата ни вселена.
Демек-да не цапат!!!

За разлика от Кис, които биха ги продали.

#17 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 16 юни 2008 - 08:59

View PostAbadon, on Jun 16 2008, 01:32, said:

не е с цел да се заяждам, ама: защо аджеба си купи билет и отиде на тоз концерт
иначе самата тема е доста тъпа сама по себе си. тва ми напомня малко на Шарън vs. Еди и кой е по-прав

В текста, с който си ме цитирал е отговорът на твоя въпрос - от сантимент, от любопитство и т.н.
Далеч не ходя на концерти само на любими мой групи. Много често от даден концерт се "зарибявам" по групата. :crying:

Вчера се видях с двама мои приятели, гледали скоро Radiohead. И двамата твърдяха, че този концерт е най-уникалното нещо, което са гледали! Трудно намираха думи да опишат преживяното. Гледахме много снимки и няколко клипа, заснети с фотоапарат, които са поредното доказателство, че този, който твърди, че Radiohead са скучни на живо просто може да вземе да се гръмне. :angry3:

И да, Thom Yorke и компания са абсолютно сериозни по отношение на глобалното затопляне, безразборното замърсяване/унищожаване на природата и т.н. и отказват да са част от тази свинщина, като призовават феновете си да сторят същото. Тениските, които се продават по концертите им са от рециклирани еко материали (вървят с подробно описание на процеса на производството им) и се дават в хартиени пликове. Нещо нередно да има в това? Тъпо е да си отговорен, 100 пъти по-яко е да си неебателно трю, нали? (въпросът не е насочен към никой от пишещите тук) :worship:

А спорът наистина е зверски тъп. Някои хора влизат в критическата, почват да ръсят глупости, а други хора ще се изтрепят да им се връзват на акълите... :no:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#18 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 16 юни 2008 - 09:15

View PostYanni, on Jun 16 2008, 09:59, said:


Някои хора влизат в критическата, почват да ръсят глупости, а други хора ще се изтрепят да им се връзват на акълите... :angry3:

Това ми хареса. :no:
Като знам възрастовата категория на повечето форумци, бих могъл прекрасно да се впиша в описаната от теб категория... :worship:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#19 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 16 юни 2008 - 09:24

View Postmarillion, on Jun 16 2008, 10:15, said:

Това ми хареса. :no:
Като знам възрастовата категория на повечето форумци, бих могъл прекрасно да се впиша в описаната от теб категория... :worship:
:crying:
Знаеш кой имам предвид :metal:
Той не се занимава с форуми, които не му плащат за да пише/чете :angry3:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#20 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 16 юни 2008 - 11:48

View PostYanni, on Jun 16 2008, 10:24, said:

:crying:
Знаеш кой имам предвид :wub:
Той не се занимава с форуми, които не му плащат за да пише/чете :no:
Кой тоз ве? И защо аз по дяволите от толкова години чета тоя форум без пари. Ми то ако направим една сметка, може вече за апартамент и спортна кола да се е събрало от надници :worship:

BTW: На мен Radiohead също ми идват скучнички... :angry3: но не в сравнение с Кисс, а просто не ме кефят :metal:

Edited by Svil, 16 юни 2008 - 11:51 .






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users