Jump to content

С какъв спорт се занимавате през свободното си време


83 replies to this topic

#41 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 октомври 2007 - 02:25

View Postrodd1ck, on Oct 26 2007, 03:02, said:

Въобще не е важна марката на ракетата, а да ти е удобна и да ти пасва на играта, пък дори да ти е набор. Дори не си мислете, че топ тенисистите играят със съответните марки, които рекламират, те си играят със специално модифицирани ракети или дори по-стари модели.
Все пак, важно е да не е някоя скапана или морално остаряла. Навремето "Stomil" бяха върхот за средностатистическият българин, ама не виждам сега някой да играе с такава :metal:

Този (Ферер) комай играе с "Head", като го гледам :metal:

Posted Image


Че им ги модифицират, модифицират им ги, но отдолу си е съответната марка :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#42 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 26 октомври 2007 - 08:12

View PostSatyr, on Sep 30 2007, 10:31, said:

Мамка му :metal:

Баннаха ме от тенис игрището :)
Не съм бил прочел правилата и за нарушение на точка 4 :metal:
4. На корта не се крещи и не се използват нецензурни изрази.
B) :lol2: :lol2:
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#43 rodd1ck

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 501 posts
  • Gender:Male

Posted 26 октомври 2007 - 13:20

View PostSatyr, on Oct 26 2007, 02:25, said:

Все пак, важно е да не е някоя скапана или морално остаряла. Навремето "Stomil" бяха върхот за средностатистическият българин, ама не виждам сега някой да играе с такава :D

Този (Ферер) комай играе с "Head", като го гледам :D

Че им ги модифицират, модифицират им ги, но отдолу си е съответната марка :blush:


И аз това имах предвид, но ракетите, които се продават не са абсолютно същите като тези, с които играят тенисистите, иначе марките са такива. Колкото по-професионално играеш, толкова са и по-големи изискванията към ракетата ти.

Иначе това е Гаске. :(

#44 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 октомври 2007 - 13:23

View Postrodd1ck, on Oct 26 2007, 14:20, said:

И аз това имах предвид, но ракетите, които се продават не са абсолютно същите като тези, с които играят тенисистите, иначе марките са такива. Колкото по-професионално играеш, толкова са и по-големи изискванията към ракетата ти.
Ама, разбира се. Ти го беше казал неясно преди.

View Postrodd1ck, on Oct 26 2007, 14:20, said:

Иначе това е Гаске. :(
**ал ли съм го! :D Този ми излезе на търсене на "Ферер", а от доста години не следя тениса отблизо и не ги познавам новите лица. Никой, по-млад от Пийт Сампрас, не познавам :blush:
Освен, може би, Моя, щот нали си беше направил парфюм :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#45 cadaurus

    мелоФройд

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 494 posts
  • Location:A Sceptic's Universe

Posted 26 октомври 2007 - 20:53

View Postrodd1ck, on Oct 26 2007, 14:20, said:

Иначе това е Гаске. :D

От тазгодишния Уимбълдън ли го помниш? :)
violator: Моите категории са абсолютно обективни. Това е факт.

#46 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 28 октомври 2007 - 16:47

лов. ужасна кал по ботушите. кучето повръща от умора. в багажника на джипа глиган и две сърни до четири пушки и множество неизползвани патрони.... колко жалко.
за патроните.

и колко безсърдечно ще си помисли някой.

дре еми ми.


спорт. нещата от живота.

#47 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 28 октомври 2007 - 19:59

View Postwiktory, on Oct 28 2007, 16:47, said:

лов. ужасна кал по ботушите. кучето повръща от умора. в багажника на джипа глиган и две сърни до четири пушки и множество неизползвани патрони.... колко жалко.
за патроните.

и колко безсърдечно ще си помисли някой.

дре еми ми.
спорт. нещата от живота.

Звучи ми минимум, като две неща:

1. Неизползван епизод от сценария за Особеностите на руския лов. :wub:
2. Израз на неимоверна мъка споходила ловеца в миг на състрадание след убийството. :metal:

Ако е едно от двете, имам лек за теб:

Чуй го, ето тук!

За да не доскучае, ще постна само описанието на текста към композицията. Ако ти хареса, прочети и текста, заслужава си...

The Squonk is of a very retiring disposition and due to its ugliness,
weeps constantly. It is easy prey for hunters who simply
follow a tear-stained trail. When cornered it will dissolve itself into tears.

True or False?


:D
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#48 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 29 октомври 2007 - 09:43

View Postmarillion, on Oct 28 2007, 19:59, said:


2. Израз на неимоверна мъка споходила ловеца в миг на състрадание след убийството. :harhar:


:)

... след гледката с изкормване на гениталиите.
при глигана се налага веднага да се отстранят, тъй като пикочната киселина навлиза в месото и го прави неизползваемо

тенкЮ:: )))

#49 war

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 81 posts

Posted 09 декември 2007 - 21:00

тенис на маса.
тренирах две години, а сега ходя на модул в даскало. дори съм в отбора! *гордо*
харесвам да играя и баскетбол, но съм малко ниска и трябва да подскачам малко повече, а това ме изморява твърде много. предполагам, че причината, поради която се получава толкова кофти ситуация ви е ясна :D
понякога играя волейбол, но както никой тук не знае, съм много ударена в ръцете. последния път като играх победихме, много ясно, но си разтегнах сухожилието на левия палец.
и.. това е.

#50 Antifriza

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 15 декември 2007 - 00:34

В момента се занимавам сериозно със волейбол.Преди съм се занимавал с много други спортове като:плуване,тенис на маса,тенис на корт и др.Можех и да тренирам футбол(вратарската го играя),но в отбора нямаше място.Волейболът сега ми върви,но смятам това лято пак да се пробвам във футбола.

#51 no way

    9

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 204 posts
  • Gender:Male

Posted 15 декември 2007 - 08:46

View Postwar, on Dec 9 2007, 21:00, said:

тенис на маса.
тренирах две години, а сега ходя на модул в даскало. дори съм в отбора! *гордо*
харесвам да играя и баскетбол, но съм малко ниска и трябва да подскачам малко повече, а това ме изморява твърде много. предполагам, че причината, поради която се получава толкова кофти ситуация ви е ясна :angry3:
понякога играя волейбол, но както никой тук не знае, съм много ударена в ръцете. последния път като играх победихме, много ясно, но си разтегнах сухожилието на левия палец.
и.. това е.
значи гледай филма "Balls of Fury" (без да съм сигурен в изписването)

обичам много да плувам , но имам толкова малко свободно време...

#52 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 13 януари 2008 - 12:57

Футбол най-вече, като съм тренирал и по принцип не се спирах да играя до скоро, сега е леко по-сложно положението. Все по-трудно се събират отбори, това е недостатъкът на отборните спортове. Баскетбол също често разцъквах, но това е повече в миналото. А от скоро съм активен сноубордист :blink: :worship:
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#53 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 15 януари 2008 - 15:06

Свободното ми време е когато имам свободен час и тогава отивам до физкултурният салон и играя волейбол.Това е спортът който практикувам. От тая година играя и в училищният отбор и спокойно мога да заявя,че винаги ще съм титуляр. :rolleyes:
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#54 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 04 февруари 2008 - 22:56

Ей сега ставам абсолютно животно. Почвам по нов начин тренировки защото се готвя за кандидатстване и нямам много свободно време. От днес тренировките са:
понеделник - зала - ръце, крака, корем, гърди
четвъртък - зала - ръце, крака, гръб
събота - боен спорт - според зависи - Карате или Бокс зависи в събота какви тренировки се провеждат защото няма точно определен график
\m/

#55 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 01 март 2008 - 18:09

Нещо, което се практикува върху лед:metal:Пързаляне с кънки, но в хокеен стил.Спомени от близкото минало, когато бях част от юношеския отбор на Етър-Велико Търново.За съжаление -за малко!Наложи се да се завършва гимназия, после пързалката бе затворена.....за да стане теренът и част от модерен жилищен комплекс , който впрочем още е в строеж.Жалко и тъжно, скоро децата ни ще тренират зидария и мазачество.
Както и да е-тази година отвориха нова пързалчица на пъпа на града-нъничка, от мобилен тип.Събрахме се и решихме да покараме.Извадихме кънките, съхранявани с голяма любов и чакащи да дойде видов ден :metal:
О ужас-след забутване-две се оказваш на другия край на елипсата, гледащ невярващо , питайки се дали ти си станал сумист с габаритите на Калоян Махлянов или просто недоразумението , което замени пързалката с олимпийски размери не е някакъв извратен умален кошмар:metal:
Сега се точим за изпълнения на варненска територия-съоръжението е доста добро, покрито е с армиран винил и според спецификацията му-ще издържа до +40 градуса :angel:Тоест-би трябвало да функционира целогодишно. Дано ,инак ще се превърнем двойно по-големи от Ерик Линдрос субекти :angel:
www.etarfans.org

#56 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 05 март 2008 - 15:23

Йогата брои ли се за спорт? Май не, ама на такова ходя. И на тае-бо също. И тази зима много цепя дърва. Изглеждам адски трю с брадва в ръцете. Освен това истинският метъл е с осем пръста. Трябва само да си пазя показалеца и кутрето.
Omnia mea mecum porto

#57 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 06 март 2008 - 16:27

Аз какво ли не съм опитвала, но както повечето неща, с които се захвана ги прекратявам рано или късно ( с изключение на музиката и съответно свиренето, засега тя е единствената ми истинска страст :D ).
4-5 години тренирах тенис на корт и за възраста и размерите си се справях повече от отлично - яко тичане и много техника компенсираха дребния ръст ;) след което се отказах , беше ми писнало явно; тази пролет като отворят кортовете ще отида да видя колко не съм във форма след 3-годишна пауза :wub:
Карах и ски едно време - зимата по лагери ала бала, беше супер. Там не ми писна, но стана прекалено скъпо и така... Бях решила от следващата зима да се захвана със сноуборд, но така и не се стигна до "следващата зима" B) Ще видим, има много време, дано някой ден ми се отдаде възможност пак да правя неволни салта и шпагати във снежеца
Иначе кажи-речи всички популярни спортве със топка съм опитвала, за да разбера, че или не ми харесват, или просто не ми се отдават :wub: В даскало на тенис на маса често печеля дребни пари от басове, колкот да си купя цигари; тази зима и айкидо опитах (че бойни спортове не бях пробвала досега О_o ), пак в крайна сметка да разбера, че не ме кефи. Лятоска яко ходене насам натам, и с байка също така.
Имаше и други неща май, ама нещо не се сещам сега :P Иначе любим ежедневен спорт е кафенцето, цигарката, музиката и книжката :wub: Както и спортовете в легнало положение (спане, само излежаване и.... др неща :P )
walk into the jaws of hell.

#58 Nordlys

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 33 posts

Posted 20 март 2008 - 11:19

Боулинг - 3 пъти на седмица :harhar:
Води се спор дали е наистина спорт, но who cares. Аз го обожавам, даже обмислям да си направя собствена топка. По-лесно е като ти пасва точно на пръстите :harhar:

#59 empty inside

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 25 март 2008 - 17:06

kick box :crying: :wacko: :P не съм много добра ама поне не се отказвам :bomb:

#60 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 29 март 2008 - 18:38

View PostФайона, on Mar 5 2008, 15:23, said:

И тази зима много цепя дърва. Изглеждам адски трю с брадва в ръцете. Освен това истинският метъл е с осем пръста. Трябва само да си пазя показалеца и кутрето.
B) :lol: И 4 стигат. ;)

View PostNordlys, on Mar 20 2008, 11:19, said:

Боулинг - 3 пъти на седмица B)
Води се спор дали е наистина спорт, но who cares. Аз го обожавам, даже обмислям да си направя собствена топка. По-лесно е като ти пасва точно на пръстите :)
:worship: :blush: :metal:





5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users