Jump to content

Любими Жанрове


22 replies to this topic

#1 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 17 октомври 2007 - 18:18

Разделът за игрите взе нещо да замира! :) А аз видях темата за предпочитаните стилове и реших да направя тази тук. :D Ще уточня някои от стиловете по-подробно за тези,които не са супер запалени геймъри. (Не че аз съм :D)
RPG-Role Playing Game;
RTS-Real Time Strategy;
Hack 'n' Slash-RPG,в което 95% от играта са цъкане с мишката,при което масово биват избивани чудовища! :D И няма нищо общо със Slash от Guns'n'Roses! :D
Ако има нещо друго,което не разбирате-питайте! ;)

#2 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 17 октомври 2007 - 18:20

Айде и аз я оплесках! :D Анкетата я нема! :) Някой,ако може-plz help!

#3 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 17 октомври 2007 - 22:18

ми...с времето харесвам различни жанрове, но ще посоча тези които обичам най-много.
RPG, RTS, FPS, TPS, Quest.
Мразя - Sport Sim, lfie Sim etc.

#4 Loshia

    послушник

  • Инквизитори
  • Pip
  • 25 posts

Posted 17 октомври 2007 - 23:20

Май по-добре е всеки да отговаря, отколкото да има анкета, защото гледам си пропуснал почти всички основни стилове :D

Аз съм върл привърженик на RPG игрите (без японските тип Final Fantasy), също едно време доста си падах по куестове и FPS-та. Чат-пат житкам и някой Survival game като Silent Hill и подобни. Мразя да играя стратегически игри и всякакви симулатори.

Някои стилове игри зависят от платформата. Например, никога не бих играл игра с коли на PC, но виж на конзола е съвсем друго...

#5 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 18 октомври 2007 - 06:52

View PostLoshia, on Oct 18 2007, 00:20, said:

Май по-добре е всеки да отговаря, отколкото да има анкета, защото гледам си пропуснал почти всички основни стилове :D
Ето стиловете,които бях написал в анкетата:
RPG;RTS;Action;Shooter;Adventure;Quest;Flight Simulator;Sport Simulator;Race Simulator;Puzzle;Card Game;Tactical(RTS,FPS & т.н.);Hack 'n' Slash;Комбинация от жанрове
Survival съм изпуснал и Sims Type Simulator.

#6 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 октомври 2007 - 09:39

Походовите стратегии управляват!
Реалновремевите смучат! То за това от дълго време все такива правят.
3D-шутърите и аркадите са благи тоже :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#7 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 18 октомври 2007 - 10:01

Убийства да има :ninja:
\m/

#8 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 19 октомври 2007 - 12:29

Твърдо си падам по FPS, в краен случай TPS тип Heretic 2. Обаче компютърът ми като започне да изостава с ъпгрейдите и се налага от време на време да преминавам към по-непретенциозните откъм изисквания стратегии в реално време.
... Through dreams I influence mankind...

#9 KoTe

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts

Posted 05 ноември 2007 - 22:27

Теоретично всичко може да ми хареса (в зависимост от настроението), което не е CS, естествено. Но като цяло обожавам RPG-та, не ме плашат колкото останалите игри :>

На 14-15 за пръв път щях да превъртя Мортал Комбат и се разтреперах, когато стигнах до Горо.. И хлопнах матрицата на лаптопа. И до там беше. Трябваше ми доста валериан след изживяния шок :yes:

#10 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 06 ноември 2007 - 17:44

View PostKoTe, on Nov 5 2007, 22:27, said:

Теоретично всичко може да ми хареса (в зависимост от настроението), което не е CS, естествено. Но като цяло обожавам RPG-та, не ме плашат колкото останалите игри :>

На 14-15 за пръв път щях да превъртя Мортал Комбат и се разтреперах, когато стигнах до Горо.. И хлопнах матрицата на лаптопа. И до там беше. Трябваше ми доста валериан след изживяния шок :)
Като знам колко страшни са станали игрите напоследък - по-добре не си сменяй лаптопа с по-нов, че има да умиргаш пред екрана...
... Through dreams I influence mankind...

#11 Aggressive Perfector

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 145 posts

Posted 08 ноември 2007 - 17:39

RPG, ама от интелигентните (Baldur's Gate, Planescape Torment), а не 2 часа нон-стоп цъкане с мишка, после бос и така до безкрай...
Привърженик съм и на Action/Adventure, но видео картата ми е убер слаба (посмейте ми се - 16 МБ...) и новите работи няма как да ги подкарам...

#12 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 10 ноември 2007 - 10:27

Аз съм на RTS предимно - Star Craft - Brood War, Age of Mythology, Age of Empires. Ама последната една година не ми остава много време за игра. Като ъпдейтна ПЦ-то скоро може да го пробвам на нещо новичко :worship:

#13 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 11 ноември 2007 - 03:09

View PostAggressive Perfector, on Nov 8 2007, 17:39, said:

но видео картата ми е убер слаба (посмейте ми се - 16 МБ...) и новите работи няма как да ги подкарам...
аре стига бе! о_O аз такава видеокарта имам на пишещата машина...или на калкулатора, трябва да проверя :> :metal: не бе...бъзик, ама наистина ти е древна...поне една Рива тнт 2 не можеш ли да си намериш? или гефорсе2...някъде имах тук, ако я намеря ти я подарявам, ще ти тръгнат още доста игрици от едно време.

#14 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 11 ноември 2007 - 03:27

Ъ... само аз ли тук играя някви тотално ънтрю игри като Football Manager? :metal:

#15 Aggressive Perfector

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 145 posts

Posted 11 ноември 2007 - 09:53

View PostNosferatu, on Nov 11 2007, 03:09, said:

аре стига бе! о_O аз такава видеокарта имам на пишещата машина...или на калкулатора, трябва да проверя :> :metal: не бе...бъзик, ама наистина ти е древна...поне една Рива тнт 2 не можеш ли да си намериш? или гефорсе2...някъде имах тук, ако я намеря ти я подарявам, ще ти тръгнат още доста игрици от едно време.
Беше ми 128, но изгърмя и тогава ми набутаха тая карта и ся ме мързи да се занимавам...

#16 the_mess

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 228 posts
  • Interests:Metal,Computer Games,Art!

Posted 11 ноември 2007 - 13:29

FPS,RPG,Action,Fighing,Strategy,Adventure,MMORPG....
Don't try to tell us
What is right for us
We don't give a fuck anyway
Don't try to steal
Imagination from us
Things we believe
We will never betray!!!

#17 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 12 ноември 2007 - 16:51

View PostJimmy Pop, on Nov 11 2007, 03:27, said:

Ъ... само аз ли тук играя някви тотално ънтрю игри като Football Manager? :angry:
На архаичните Championship Manager-и (93/94 и така нареченият 2) съм убил сума ти време и очни нерви :) Ама от едно време нататък не ми се занимаваше вече да играя на такива времеотнемащи игри. То не е лесно да изиграеш 10-15 сезона, за да изкачиш някой миризлив отбор от 3та дивизия в Англия до шампионската титла. Почти същия мазохизъм е като да караш на Grand Prix 2 цяло състезание от 70 обиколки :) Ееехххх ученически години...

#18 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 12 ноември 2007 - 17:21

View PostJavor, on Nov 12 2007, 17:51, said:

На архаичните Championship Manager-и (93/94 и така нареченият 2) съм убил сума ти време и очни нерви :D Ама от едно време нататък не ми се занимаваше вече да играя на такива времеотнемащи игри. То не е лесно да изиграеш 10-15 сезона, за да изкачиш някой миризлив отбор от 3та дивизия в Англия до шампионската титла. Почти същия мазохизъм е като да караш на Grand Prix 2 цяло състезание от 70 обиколки :) Ееехххх ученически години...

Мен пък точно това ме кефи на тая игра. Едно, че унася и в дни (по-скоро нощи), в които нямам никакво по-сносно занимание, си е идеалният начин за приятно уплътняване на времето и то без стреса и юроша на екшън игрите и освен това фактически мога да си я играя и без да съм пред компютъра :D , примерно по време на скучно бачкане много обичам като се присетя да си редя евентуални печеливши тактики и стратегии наум и да си се гордея с великите ми победи и европробиви, планувайки нови такива :P И то с отбора на моя град. Голям кеф! :yes:

Абе, игра в перспектива. Демек... чист прогресив. :)

Много по-интересно ми е от 70 обиколко натискане на газта или яростно трепане наляво-надясно на чудновати създания. :) Пънкарски истории. :angry:

#19 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 05 април 2008 - 10:44

Доста различни жанрове джиткам - RPG-та, RTS, всякакви shooter-и, походови стратегии, че дори и adventure. B)

Важното е да носят кеф на душата! :wub:

#20 mitaka

    Juventus fan

  • Енориаши
  • PipPip
  • 57 posts

Posted 17 май 2008 - 00:33

View PostJimmy Pop, on Nov 11 2007, 04:27, said:

Ъ... само аз ли тук играя някви тотално ънтрю игри като Football Manager? :wub:

И аз съм фен на този тип игри, но вече почти не играя локални мениджъри.Джиткам предмно www.cupbg.com и onlinefootballmanager.co.uk.А общо некъде към 11 мениджъра играя, но и www.popmundo.com е доста добра игра а и метъл групта ми върви добре
Аndrea Fortunato: I never thought walking around could be so great.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users