Jump to content

Най-големите позьори в киното


36 replies to this topic

#21 Pecado

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 156 posts

Posted 30 август 2007 - 14:32

Филмът, в който изпъква най-много играта на Никълъс Кейдж е "Адаптация". Който има съмнение в неговите актьорски умения - след този филм няма да има. :harhar:

#22 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 30 август 2007 - 15:19

View PostPecado, on Aug 30 2007, 15:12, said:

Бойко Борисов.

т'ва просто ми изби златоперките)))

поузър... - Ален Делон. няма как да го сбъркаш просто. във всяка една мимика, жест, роля
неповторим поузър е Делон. какъв ти тук Де Ниро, Кейдж, Конъри....

#23 valя

    интересуваща се

  • Енориаши
  • PipPip
  • 85 posts

Posted 30 август 2007 - 16:13

View PostЗмей Горянин, on Aug 30 2007, 14:21, said:

Kато цяло - да живей Нова Телевизия :)
И сериалът "Блясък" (с който аз я отъждествявам <_< )

View Postmarillion, on Aug 30 2007, 15:20, said:

Определено за Нъкълъс Кейдж не бих се съгласил с определението позьор.
Кой се изказа лошо за човека?! :) ей, това е пример за класен артист!
Интересно, обаче за мен, способността и възможностите на един актьор изпъкват най-ясно в правдоподобно изиграните му роли на психично болен (като в това число вкл. и крайни гадняри). Казвам това, тъй като се сетих за ролята на Н. Кейдж в "Лице назаем" - смисълът на този филм е именно в невероятната актьорска игра. Също така Дж. Малкович в споментия вече "За мишките и хората"; Л. Дикаприо в "Защо тъгува Г.Г."; Б. Пит в "12 маймуни" - тогава го признах ... и т.н. (абе, да си призная в момента точно не мога и да се сетя за други, де ... :angry3: )

View PostMekong Delta, on Aug 30 2007, 07:05, said:

имах щастието, когато бях още сравнително млад индивид, да се докосна до очарованието и магнетизма му, гледайки го в незабравимата и ненадмината досега екранизация на “Гордост и предразсъдъци”.
Явно сме се докосвали по едно и също време, тъй като сблъсъкът ми с него бе именно покрай въпросните горди предразсъдъци. Невероятен! (дори си съхранявам част от сериала в безценото и крайно ограничено комп. пространство, та всеки път, в който ми се ще да усетя част от "силата на мъжкият поглед и усмивка", да го направя :P :P)

#24 rodd1ck

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 501 posts
  • Gender:Male

Posted 31 август 2007 - 01:40

И Джони Деп е ба си позьора, щото гледа тъпо и прави роля?!

И не разбрах за Хорейшио.. може пък просто такава да си му е ролята и да си я играе перфектно. Може и такъв човек да си е и да няма кой знае колко талант, но пък да се връзва с ролята.

Не мога да разбера малоумието на темата, признавам си..

Edited by rodd1ck, 31 август 2007 - 01:41 .


#25 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 31 август 2007 - 09:48

Дупета шарени, за всички останали квото щете говорете, но Арни не закачайте!!!! <_< :( :lol:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#26 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 31 август 2007 - 10:49

View PostSatyr, on Aug 31 2007, 10:48, said:

Дупета шарени, за всички останали квото щете говорете, но Арни не закачайте!!!! :angry3: :angry: :bomb:

I'll be back...

Но за чий? :D
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#27 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 31 август 2007 - 12:20

View Postrodd1ck, on Aug 31 2007, 02:40, said:

Не мога да разбера малоумието на темата, признавам си..


Темата бе за позьорите - кино и тв образи и герои, а не за артистите - поузъри. Просто бе разбрана по грешен начин от всички, включително и от мен. :angry3:

Змейо, заради заглавието е...:angry:

#28 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 31 август 2007 - 13:41

Най-големият и абсолютен позьор в киното е Жан-Клод Ван Дам. Абсолютен, няма друг като него. Шотоканец му кажи и толкоз. Незезмен смешник просто. И имал мераци за К1 :angry3: . Просто си представете колко бой ще отнесе ако влезе там.
\m/

#29 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 01 септември 2007 - 07:38

Аз ги обожавам двамата с Винс Д'Онофрио и много им се кефя да ги гледам всеки ден в тия малки поузърски ролички - няма да ми омрънат. Заприличала съм точно на лелите - домакини, дето само чакат да им почне любимият сериал. :angry2:

Позьорите в киното за мен са ония, които не могат да те накарат да им повярваш в онова, което играят. Личният ми пример е 90 % Никълъс Кеийдж. Защото в останалите 10 % ти разказва играта.
Someone's gonna love me...

#30 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 02 септември 2007 - 16:29

View Postwiktory, on Aug 30 2007, 16:19, said:


поузър... - Ален Делон. няма как да го сбъркаш просто. във всяка една мимика, жест, роля
неповторим поузър е Делон. какъв ти тук Де Ниро, Кейдж, Конъри....

Абсолютно, право в десятката! :) Царят на позьорините е Ален Делон.

А инак, не знам дали обсъжданият Кейдж е позьор, ама грам не го харесвам: ни кат актьор, ни като никак.
Дразнителен ми е много до степен на противност. :metal:

Edited by Hard rock fan, 02 септември 2007 - 16:32 .

За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#31 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 02 септември 2007 - 16:40

Абе, уж четох, ама на блондинките трябва да се разяснява допълнително... Какво значи позьорщина в киното? Лоша игра, секс-символ... нещо такова ли? (това съвсем честно го питам, не риторично)
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#32 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 02 септември 2007 - 18:20

View PostKristin, on Sep 2 2007, 17:40, said:

Абе, уж четох, ама на блондинките трябва да се разяснява допълнително... Какво значи позьорщина в киното? Лоша игра, секс-символ... нещо такова ли? (това съвсем честно го питам, не риторично)

За мен, позьор в киното, означава иззад играта на актьора да се прокрадва внушението: "Скивайте КОЛКО голям актьор съм, КАКЪВ магнетизъм има у мен". Нещо като творчески ексхибиционизъм. :blush: Няма отношение дали играе добре или зле, дали е секс-символ или не.

Наскоро във форума на ол-а по друг повод Шурето много як пример даде с Антониони (R.I.P.).
Позьор от класа (във всякакъв смисъл).
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#33 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 02 септември 2007 - 22:00

Емчи в такъв случай аз веднага поставям Брад Пит на първо място! Тоя мнооооо ме дразни!!! (признавам го в Седем години в Тибет и в Гепи, ама иначе съкс) .....
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#34 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 03 септември 2007 - 16:25

Първото име, като прочетох заглавието на темата, което ми изникна е Киану Рийвс - никога не ми е бил приятен... а и не харесвам филмите, в които играе - може би затова не ми харесва - не ми допадат ролите му!
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#35 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 04 септември 2007 - 16:04

View Postduende, on Aug 31 2007, 13:20, said:

Темата бе за позьорите - кино и тв образи и герои, а не за артистите - поузъри. Просто бе разбрана по грешен начин от всички, включително и от мен. :D

Змейо, заради заглавието е...:D
Дуенде, само ти си ме разбрал, ама за трети път нямам намерение да обяснявам. Предполагам и ти. Нека темата си избива накъдето решите, нека я нарекат малоумна. То нещо, като не бъде разбрано, веднага става най-тъпото и грозно нещо на света :D
... Through dreams I influence mankind...

#36 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 05 септември 2007 - 09:33

Джина Дейвис.
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#37 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 14 септември 2007 - 22:04

Кво по дяволите значи позьор в киното,то тука всеки изброява кой актьор му бил неприятен незнам си кво,да беше за музика щеше да е по-лесно...примерно всички т.нар. блек банди които всъщност са пънк(Mayhem,Darkthrone,Carpathian Forest).Aaaaa за кино ли става дума,честно ви казвам
дразнят ме Вин Дизел и да тоя рижия от CSI-то.Ама наистина кво значи позьор?Примерно бате Арни не е позьор а просто некадърен актьор,въпреки това ми е един от любимите актьори.
"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users