Jump to content

Почва се


43 replies to this topic

#1 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 08 август 2007 - 07:57

За жалост, в края на седмицата започва керливото ни първенство.
Ако някой нещо е чул за коефиценти, сафарита и т.н. да споделя първо тук, пък после в кварталния еврофутбол :P
Аз очаквам поредния измъчен сезон за канарите, един добър мач срещу левски или цска и оцеляване на косъм :angry3:
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#2 stargazer

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 08 август 2007 - 09:18

аз пък очаквам да идвам по- често в събота до филибе за бира и малко семки в компанията на оня къв беше Шипката ли Пишката ли не помна вече :P

#3 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 август 2007 - 17:14

Аз очаквам по-добро първенство за моя любим отбор, въпреки че за чудеса не може и дума да става. Само едно място по-нагоре в класирането ще ми е достатъчно... :)

Е и Сашо Диков го очаквам с нетърпение!! :)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#4 Fester Addams

    True Poser

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 08 август 2007 - 18:14

View PostInferno, on Aug 8 2007, 08:57, said:


Аз очаквам поредния измъчен сезон за канарите, един добър мач срещу левски или цска и оцеляване на косъм :)

Признавам,че си страшен оптимист.Според мен изпадането не ни мърда,особено с тая стратегия да си продаваме играчите и да взимаме чишити.На мен надеждата ми беше в ганайците :) ама след като бай Митьо и тях натири,работата е много зле.
Шоу да става!

#5 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 08 август 2007 - 18:24

View PostFester Addams, on Aug 8 2007, 19:14, said:

На мен надеждата ми беше в ганайците :)

абе щом за Ботев не стават тия, представи си кви футболисти са...
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#6 Fester Addams

    True Poser

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 08 август 2007 - 18:39

Това дали стават за футболисти или не е трудно да се каже,защото лично Христолов ги е изритал,а аз съм сигурен,че баба ми е много по-компетентна от него :)
Шоу да става!

#7 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 август 2007 - 19:27

View PostInferno, on Aug 8 2007, 19:24, said:

абе щом за Ботев не стават тия, представи си кви футболисти са...

А, недей така. Аз може да не съм от Ботев, но помня какъв отбор бяхте, а когато един отбор е бил велик остава такъв завинаги. Никога няма да забравя уплашените физиономии на играчите на Байерн Мюнхен, когато Ботев ги направи за смях пред цяла Европа. Винаги съм уважавал този отбор!!
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#8 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 08 август 2007 - 20:01

View PostInferno, on Aug 8 2007, 08:57, said:

За жалост, в края на седмицата започва керливото ни първенство.
Ако някой нещо е чул за коефиценти, сафарита и т.н. да споделя първо тук, пък после в кварталния еврофутбол :)
Аз очаквам поредния измъчен сезон за канарите, един добър мач срещу левски или цска и оцеляване на косъм :)
Спокойно митю каза,че целите на отбора са 6-8 място :harhar: :D

Абе мощно на стадиона и това е.Трябва да се бучи здраво срещу селския!

#9 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 09 август 2007 - 07:58

View Postmarillion, on Aug 8 2007, 20:27, said:

А, недей така. Аз може да не съм от Ботев, но помня какъв отбор бяхте, а когато един отбор е бил велик остава такъв завинаги. Никога няма да забравя уплашените физиономии на играчите на Байерн Мюнхен, когато Ботев ги направи за смях пред цяла Европа. Винаги съм уважавал този отбор!!

О да. Именно заради това мъката ни е толкова голяма.
Защото дори 12-годишните канари, които не са виждали големия Ботев знаят от батковците за славното минало :harhar:
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#10 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 11 август 2007 - 18:59

2:2 със Спартак. :yes: Бахти смотаняците от 0:2... :ninja:

#11 Inferno

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Location:Black Skies

Posted 12 август 2007 - 00:03

мани, мани.
сигурно тия първи 60 минути ще са най-хубавото нещо, което ще се случи този сезон...
All these things we'll one day swallow whole
Fade out again, Fade out.

#12 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 12 август 2007 - 00:48

Най - хубавото беше,че се поднови войната със селю! :D

#13 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 12 август 2007 - 03:31

Накацали са канарите, но предполагам, че темата не е само за Ботев :D

Сега се прибирам от Ловеч. Хубав или лош ни е футболът, няма значение, нашите играят, гледаме, радваме се или страдаме. Мачът ясен, вероятно повечето са го гледали. Сигурно са дали по телевизията изпочупените огради и седалки. Ей такива елементи ме вбесяват и успяват да ми развалят цялото изживяване. Малка част от тълпата са, но пък здраво действат. Налазили по загражденията, подскачат и си клатят краката под носа на полицаите, без никой нищо да им каже. А ми се дощя чичко им Ушев (с когото така усърдно се задяваха) да ги понапляска и да се кротнат. Знам, че не е лесно да се контролират толкова хора. Но пък само да ги гледаш как вилнеят в очакване да свърши мачът и да ги изпратиш кротко по домовете, така няма да се оправят нещата.

Явно такива са разбиранията за true футболен фен - мощен вандализъм.

#14 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 12 август 2007 - 10:56

View PostMartinOwaR, on Aug 12 2007, 04:31, said:

Накацали са канарите, но предполагам, че темата не е само за Ботев :blush:

Сега се прибирам от Ловеч. Хубав или лош ни е футболът, няма значение, нашите играят, гледаме, радваме се или страдаме. Мачът ясен, вероятно повечето са го гледали. Сигурно са дали по телевизията изпочупените огради и седалки. Ей такива елементи ме вбесяват и успяват да ми развалят цялото изживяване. Малка част от тълпата са, но пък здраво действат. Налазили по загражденията, подскачат и си клатят краката под носа на полицаите, без никой нищо да им каже. А ми се дощя чичко им Ушев (с когото така усърдно се задяваха) да ги понапляска и да се кротнат. Знам, че не е лесно да се контролират толкова хора. Но пък само да ги гледаш как вилнеят в очакване да свърши мачът и да ги изпратиш кротко по домовете, така няма да се оправят нещата.

Явно такива са разбиранията за true футболен фен - мощен вандализъм.

Прав си, досега поне нашата агитка не падаше на това ниво. Не ги оправдава и факта, че Ивелин Попов определено ги провокира при изпълнението на корнер, както и абсолютно неадекватното съдийство на баничката...

Жалко, пак се започва в стил Сашо Диков. :rolleyes:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#15 Fester Addams

    True Poser

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 12 август 2007 - 11:14

Мачът на Ботев не ми се коментира.Вече се чудя защо изобщо играе този отбор като само се излага.А иначе много ме е яд,че Литекс изпуснаха ЦСКА(въпреки,че го хванах точен резултат :rolleyes: ).Според мен вината беше изцяло на вратаря на Литекс.Бих се радвал ако те станат шампиони,защото ми писна да се редуват Левски и ЦСКА.
Шоу да става!

#16 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 12 август 2007 - 19:01

View Postmarillion, on Aug 12 2007, 10:56, said:

Прав си, досега поне нашата агитка не падаше на това ниво. Не ги оправдава и факта, че Ивелин Попов определено ги провокира при изпълнението на корнер,

:crying: Как пък точно ги провокира, че не успях да забележа?

#17 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 12 август 2007 - 19:04

View PostFester Addams, on Aug 12 2007, 11:14, said:

Мачът на Ботев не ми се коментира.Вече се чудя защо изобщо играе този отбор като само се излага.А иначе много ме е яд,че Литекс изпуснаха ЦСКА(въпреки,че го хванах точен резултат :( ).Според мен вината беше изцяло на вратаря на Литекс.Бих се радвал ако те станат шампиони,защото ми писна да се редуват Левски и ЦСКА.

Литекс не изпуснаха ЦСКА, Тошко сам успя да ги изпусне (както си и отбелязал)... :crying: А Том за мое голямо съжаление скоро ще го гледаме в някое от най-добрите първенства в Европа.

#18 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 12 август 2007 - 19:16

View PostJimmy Pop, on Aug 12 2007, 20:01, said:

:crying: Как пък точно ги провокира, че не успях да забележа?

Е хайде, хайде, бъди по-обективен. Ако не се лъжа Ивелин Попов е юноша на Левски и в напрегната ситуация каквото се получи в 60-тата минута на мача бе повече от ясно, че агитката ще го почне при пръв удобен случай. А случаят дойде и малко или много скандала бе провокиран от футболиста с артистично ръкомахане към публиката още при първата бутилка полетяла към него. После вече няма сила, която да зъдържи гнева на масите...

Но пак повтарям, това не оправдава ни най-малко поведението на нашата агитка. Аз винаги съм казвал, че тя е над тази на Левски по този показател, но снощи определено ми загорча от видяното...
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#19 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 12 август 2007 - 20:48

View Postmarillion, on Aug 12 2007, 19:16, said:

Е хайде, хайде, бъди по-обективен. Ако не се лъжа Ивелин Попов е юноша на Левски и в напрегната ситуация каквото се получи в 60-тата минута на мача бе повече от ясно, че агитката ще го почне при пръв удобен случай. А случаят дойде и малко или много скандала бе провокиран от футболиста с артистично ръкомахане към публиката още при първата бутилка полетяла към него. После вече няма сила, която да зъдържи гнева на масите...

Но пак повтарям, това не оправдава ни най-малко поведението на нашата агитка. Аз винаги съм казвал, че тя е над тази на Левски по този показател, но снощи определено ми загорча от видяното...

Трябваше да си седи там с риск за здравето си ли? Скандалът няма как да бъде провокиран от футболиста, не той хвърли пръв седалки по публиката. :crying: Ивелин се отдалечи от корнера заради хвърлените предмети и ясно започна да ръкомаха към съдията, а не към публиката, питайки: "Как да го бия тоя корнер?". Гледах го по телевизията, но нито за миг не видях да се обръща към вашата агитка. Това би го направил всеки играч, независимо коя агитка е зад гърба му и къде е играл футболиста преди това.

Бтв, чета в някои вестници и не вярвам на ушите си как трябвало да ни накажат с лишаване от домакинство заради вашата агитка... :(

Edited by Jimmy Pop, 12 август 2007 - 20:49 .


#20 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 12 август 2007 - 21:26

View PostJimmy Pop, on Aug 12 2007, 20:01, said:

:crying: Как пък точно ги провокира, че не успях да забележа?

Изгледах десетина пъти запис от ТВ-то: когато се запътва да бие ъгловия, И. Попов прави някакви знаци към публиката, нещо като "Ш-ш-ш-ш-т". А може просто да се почесва по бузата, не се вижда добре. Каквото и да е, не би следвало публиката да се пали от такива дреболии. Но някои са там единствено безредици да създават, затова се получават такива тъпи ситуации.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users