Jump to content

Iron Maiden в София16.06.2014 г. - "Арена Армеец"


106 replies to this topic

#101 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 19 юни 2014 - 15:12

Вярно ли са толкова културни австрийците на фестивал ? Сигурно са се променили през последните десетина година - моите спомени са за калища, припаднали пияници, кални бани, обръщане на химически тоалетни с хора вътре, пикане върху палатки и други екстри :lol2: :lol2: За звука не коментирам - едното няма общо с другото. Но пък чак ние да сме най-големите неандерталци, а западняците да ти се покланят докато пишкаш....

#102 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 19 юни 2014 - 15:26

Измет има навсякъде, не знам защо е тази изненада. Да не би за първи път да виждате мазни коси мятащи се пред лицето ви, пияни, надрусани хора, които се бутат във вас и се опитват да преминат през всеки, който е пред тях. Винаги е било така и ще продължава да бъде (за съжаление). Слава Богу, че има събития, които въпросният типаж хора не посещават, може би не са достатъчно "тру" за тях. Иначе, както написа Ози има и други начини, за да избегнеш такива хора - трибуните.

#103 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 19 юни 2014 - 15:26

Нямаше кал, понеже нямаше и дъжд ;) А за припадналите и нарушителите имаше 10-на линейки и още толкова полицейски коли плюс хеликоптер, които вършаха напред-назад. Не бях на палатка и затова не мога да кажа какви са ги вършили там. Моите впечатления си изцяло от зоната зад загражденията за front of stage. Странното беше, че дори и в навалица от няколко десетки хиляди нямаше блъскане, натискане и прочие. Нещо, което не може да се каже за нашите тълпи...
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#104 satanicart

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts

Posted 20 юни 2014 - 10:17

Front of stage, точно срещу барабаните, грубо казано по средата на зоната - не съм сигурен точно на колко метра съм бил от самата сцена. Звукът си беше доста гаден през цялото време. За пръв път чух китари на Revelations, при това не особено ясни. По-късно нещата се пооправиха малко, съвсем малко. Кънтене от всякакви посоки, открояващи се барабани, бас и вокал, но лошо балансирани, чат-пат се чуват китари, най-вече на солата (което е нормално) и когато остават само китарите. Изобщо гадна работа, поне по отношение на звука - просто беше зле. Емоцията обаче си остава :)

#105 trasholasho

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 193 posts

Posted 20 юни 2014 - 13:46

Някой може ли да отговори на въпроса дали озвучението е било на мейдън или родно ?

#106 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 юни 2014 - 15:00

View PostMetal Heart, on 19 юни 2014 - 14:45 , said:

Не бях виждала толкова възпитани фенове на едно място...........
Нищо, де, ние нека вървим към "Евразия", както искат някои наши "политици" - тъкмо повече няма и да видиш нито толкова възпитани фенове, нито фестивал в Западна Европа :D

View PostJavor, on 19 юни 2014 - 15:12 , said:

Вярно ли са толкова културни австрийците на фестивал ? Сигурно са се променили през последните десетина година....
Не, бе - ти си попаднал на група балканци/руснаци или други евразийци ;)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#107 Earl Of Black

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 202 posts

Posted 20 юни 2014 - 16:48

Зависи си от бандите. На старите легенди отдавна са се нагледали там и хората си се държат възпитано, защото няма онази емоция, която кара цяла Арена Армеец да куфее въпреки гадния звук.
Във Виена гледах 2 пъти Five Finger Death Punch, A7X, BFMV и разните модерни... и все си тръгвах с кръв по ръцете или скъсани блузи без да съм се бутал в пого или нещо такова :D
I will win but never fight
That's the Art of War





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users