Jump to content

Световно първенство по футбол 2010Южна Африка


202 replies to this topic

#41 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 16 юни 2010 - 17:06

Така. Деветицата на КНДР плачеше защото играе в Япония. Той се е дърпал и не е искал да напусне прекраснана родина. Но Партията го е пратила с поне една или повече задачи и той се е жертвал. И не щеш ли изненада - въпреки че отдавна е с отбора си за Световното, когато чува великия си химн, носталгията така го хваща за гърлото, че не издържа и се разридава горко :metal:
А химна им бие на соц от Луната. Треньорът им мяза на агент на КНДР-ейското КГБ, половината играчи имат физиономии "Партията ме гледа" и т. н. Мъка... (в социален аспект).

Кукузелите и мен не ме дразнят, най-много по 2-3 пъти на мач си викам "Абе, няма ли да млъкнат", но малко след това забравям.

Мда, слаби мачове. Е и прехвалените испанци цяло полувреме на Швейцария не могат да вкарат, едно-две чисти положения изтърваха и толкоз. Те и германците изтърваха чисти положения срещу Австралия, ама колко им вкараха, а?

А Бразилия за една бройка да завърши наравно с КНДР.

Може да пестят сили, окей. Да им пускат резервите, бе. Що пускат титулярите да се излагат?
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#42 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 17 юни 2010 - 06:14

Мъка, мъка и голям срам вчера. :metal: И правилно испанците не се класират за финалите на световни първенства, с тази игра спокойно могат и да не излизат от групата.

А между другото, германците пуснаха канал с филтър за вувузелите. Аз имам една, подарък ми е, но звука е ужасен, имаш чувството, че стадо слонове нонстоп препуска през стадиона.

Edited by BeerMe, 17 юни 2010 - 06:59 .


#43 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 17 юни 2010 - 08:20

Ако не се лъжа, Германците и на миналото световно отнесоха в първия мач някой с 4:0, много хубав гол на Лам, по мои спомени. Но после не продължиха да мачкат по същия начин. Да се надяваме, че сега ще го направят.
... Through dreams I influence mankind...

#44 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 17 юни 2010 - 15:04

Аааа голям мач голям мач правят Аржентина - Корея :lol: Най-сетне нещо приятно за окото. Добре, че подбрахме един телевизор на работа да гледаме :)

#45 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 17 юни 2010 - 18:30

И Нигерия - Гърция беше интересен. Африканците уж големи, здрави и корави, а с един играч по-малко като останаха и клекнаха...

Първенството навлиза в интересната си фаза :lol:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#46 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 17 юни 2010 - 18:43

А и тук раздават билети за София Рокс и Методи Манченко се опита да изброи групите и вместо Меноуор каза нещо което ме накара да се замисля дали не са поканили нова група :lol:

#47 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 17 юни 2010 - 20:05

Обърни внимание на Манченко, като казва стартовите състави за всеки мач или отделни имена на ключови играчи. Още малко и цяла скороговорка ще се получи. То, бива-бива некомпетентност, ама чак пък толкова ...
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#48 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 юни 2010 - 06:39

Франция - Мексико 0:2

КЕ-Е-Е-Е-Е-Е-Е-Е-ЕФ!!!!!!!!!!! :lol:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#49 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 18 юни 2010 - 07:16

И аз се кефя. Напълно заслужена победа, над отбор който не заслужава да е на това първенство. :lol:

Edited by ping_pong_bitches, 18 юни 2010 - 07:17 .


#50 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 18 юни 2010 - 07:39

Франсетата са ми антипатични. Станаха ми още по-антипатични с начина, по който се класираха за световното. Затова се кефих доста, като паднаха снощи.
Познайте как ще свърши мачът Мексико - Уругвай. Не вярвам някой да се заблуди и да заложи на различно нещо от хикс ха-ха.
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#51 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 18 юни 2010 - 10:36

Малко хумор относно играта на някои отбори на световното :harhar:

#52 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 18 юни 2010 - 14:25

Сърбите ми харесаха как си използваха шанса след червения картон на Клозе, да видим натам :harhar:

#53 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 18 юни 2010 - 15:27

отекоха дойчовците, ама не са виновни само те. сърбите направиха страшен мач. дано не им е последен на това световно, щото те са доста непостоянен отбор
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#54 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 18 юни 2010 - 15:29

Въпреки че съм фен на германците, очаквах да се прецакат по някое време, но не и толкова скоро.... Нищо общо с първия мач. А Подолски ми скъса нервите :harhar: Вече се чудя ще преборят ли Гана (по-скоро не), кофти, че мачът съвпада с концерта на Рамщайн и няма да мога да го видя.

Edited by Rebel, 18 юни 2010 - 15:30 .

The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#55 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 19 юни 2010 - 14:24

Гана е колония на Германия ;) - ше ги бият :)
По-добре в началото да се поизложат, а не после.


Току-що в студиото Манченко каза на един от гостите вместо "Една малка забележка" - "Една малка ремарка". ТРЯБВА ДА ГО СВАЛЯТ ОТ ЕКРАН ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА ЗА ТОВА!!!! ;)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#56 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 19 юни 2010 - 15:35

Толкова много се надявах на Англия и Рууни. Не мога да повярвам че така се изложиха. Има теоретични шансове, само ме е яд че ще слушам Меноуор най-вероятно когато стане ясно това :D Чудя се дали да използвам Ви-Фи-то да си развалям настроението там... :)
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#57 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 19 юни 2010 - 17:18

БНТ1 ме изненада неприятно. Директно предават само първото полувреме на Гана - Австралия. За да пуснат Световната лига по волейбол - България - Холандия... Дано не правят такива номера като започне елиминационната фаза. Тръгнах по каналите, за да намеря някъде другаде пряко предаване на Световното и бях изненадан приятно. Някаква френска телевизия го предава с образ много по-качествен от този на БНТ-то... Не става дума за HD или нещо подобно, дори си чисто 4:3, няма ивици отгоре и отдолу. Но и телевизорът ми е 4:3 и това ме урежда много повече. На коментаторите нищо не им разбирам, което не е непременно лошо :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#58 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 19 юни 2010 - 17:45

Аз пък съм за да погледаме волейболистите ни, добре се представят засега :)

#59 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 юни 2010 - 18:02

Италия - Нова Зеландия 1:1

КЕ-Е-Е-Е-Е-ЕФ!!!!

Коментаторчето толкова се беше объркал, че повтори няколко пъти как Н. Зеландия взела първата си точка на СП, въпреки че вече взеха една и от Словакия :ninja:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#60 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 21 юни 2010 - 11:09

Италианците отново се мъчат, но в последния мач вероятно ще победят Словакия и ще се класират за 1/8 финалите ... А Бразилия и Кот Д'Ивоар изиграха наистина хубав мач, ама съдиите големите некадърници бре -
първо - втория гол на Фабиано беше пример не за футболно майсторство, а за хандбално, топката 2 пъти го удари в ръката и дори и да приемем, че първия път не бе умишлено, то втория път си беше чист фаул!
второ - на Елано може би трябваше да му счупят крака, за да свири фаул срещу него съдията!
трето - футболистът на Кот Д'Ивоар така симулира за удара от Кака, че трябваше и него да изгонят!
четвърто - не съм очаквал точно от Кака такива простотии - да, червения картон беше малко пресилен, но той все пак удари противников състезател с лакът в гърдите, не е като да е стоял мирно и онзи сам да се е ударил в него ...
пето - надявам се сега бразилейросите да бият и Португалия, а не да им пуснат някой хикс, за да прецакат Кот Д'Ивоар, че ще ми е много гот ако португалците не се класират за следващата фаза, въпреки че и да се класират, то там най-вероятно ще ги чака Испания и те пак ще си заминат от световното ... :lol:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users