Jump to content

Amon Amarth в София18.11.2011г. - зала "Юбилейна"


134 replies to this topic

#1 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 11:55

http://www.katehizis...s.php?id=19028

BeerMe - да почерпиш! ;)
I don't know how I managed it...

#2 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 12:00

Нещо ме излъгаха само с дестинацията. ;) Е, ще почерпя щом трябва. На печелившите честито ще има много ААААААА, ОООО, ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕ сега :)

П.С От сега залагам 1 каса бира + 1 прасе, че тая зала няма да я бъде и ще търсят по-голяма :(

Edited by BeerMe, 01 юни 2011 - 12:03 .


#3 Mor-Rioghain

    bean sídhe

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 451 posts
  • Gender:Female
  • Location:Shallow Grave

Posted 01 юни 2011 - 12:39

Леко са объркали на плаката името на залата... Защо ли не се изненадвам... :blush:

Да ни е честита новината, и дано наистина се съберат повече хора, въпреки адски натоварената програма през ноември.
Don't mistake lack of talent for genius.

#4 morg

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 12:49

Ами, за АМОН АМАРТ специално със сигурност ще се събере много народ, но ще пострадат откъм посещаемост другите, почти сигурно. Така е като се наблъскат 4 концерта (засега) в рамките не на един месец дори, ами в интервал от 10- ина дни. А пък, ако станат и с ПЕЙН нещата, не ми се мисли... :blush:

#5 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 13:33

View PostBeerMe, on Jun 1 2011, 13:00, said:

П.С От сега залагам 1 каса бира + 1 прасе, че тая зала няма да я бъде и ще търсят по-голяма :blush:
Залата е гадна, но има голяма вероятност да я сменят. Иначе АААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!! Posted Image Posted Image Posted Image
Hedniska Blod

#6 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 13:42

View PostHeathenHeart, on Jun 1 2011, 14:33, said:

Залата е гадна, но има голяма вероятност да я сменят. Иначе АААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!! Posted Image Posted Image Posted Image

Е чак пък гадна. И Терион и Епика бяха ок откъм звук, само на Терион сауната беше прекалено финландска :ninja: Мисля, че Микстейпа ще е перфектен, но пък там сцената е доста мижава, няма да се съберат толкова викинги на нея. :blush:

#7 Black Heart

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 120 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 13:43

Защо да е гадна залата? Концерта на Epica беше там и аз останах много доволен от звука.
22.04 - Fury UK

#8 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 13:50

Според мен пък няма да се смени залата :blush:

#9 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 13:56

Предпочитам да има места за сядане, заради това не отидох на Епика. Старост - нерадост, какво да се прави. :blush:
Hedniska Blod

#10 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 13:57

Ммммммм чудесна новинка. Първо Amon Amarth, после Iced Earth. Ако ще обявяват още концерти в София през ноември, моля да са на 19ти или 20ти :blush: :ninja: Ако може да преместят Amorphis с 10 дни няма да е зле, но засега те остават на заден план като вече гледани няколко пъти.

#11 angel

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts

Posted 01 юни 2011 - 15:23

Залата е задушна въпреки глупостите за нови климатични инсталации и ала - бала, сцената е ниска и музикантите едвам се виждат, ако си около средата на залата. Като звук е ОК.

Надявам се да има повече от 800 човека и да го преместят, все пак Викингите и Тими са достатъчно голям дразнител :blush:

#12 Stat1c

    King Nothing

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 174 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 15:49

Amon Amarth хич не ме кефят, ама As I Lay Dying определено ме задължават да си купя билет :blush:

#13 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 01 юни 2011 - 15:50

View PostJavor, on Jun 1 2011, 14:57, said:

Ммммммм чудесна новинка. Първо Amon Amarth, после Iced Earth. Ако ще обявяват още концерти в София през ноември, моля да са на 19ти или 20ти :blush: :ninja: Ако може да преместят Amorphis с 10 дни няма да е зле, но засега те остават на заден план като вече гледани няколко пъти.
+1 цял ден правя умствени гимнастики как да разпределя бюджета и не ми се получава... в крайна сметка отговорът отива все повече и повече към твоето решение...
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#14 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 16:00

View PostBlacky, on Jun 1 2011, 16:50, said:

+1 цял ден правя умствени гимнастики как да разпределя бюджета и не ми се получава... в крайна сметка отговорът отива все повече и повече към твоето решение...
Мани бюджета - него ще го оправя. Жената с тигана ще ме гони вкъщи :blush: Но аз тактически мисля да я пратя нея да гледа Amorphis, а аз да се запиша за двете групи, които все още не съм гледал наживо.

#15 morg

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male

Posted 01 юни 2011 - 16:17

Aз пък предпочитам да отида да гледам пак АМОРФИС. :blush:

Точно това е тъпото, когато наблъскват(което се случва постоянно) много концерти на групи в малък период- някои биват пренебрегнати заради други и в крайна сметка велики групи, заслужаващи да свирят пред колкото се може повече хора, свирят пред шепа народ.
Но, така е, човек трудно отделя пари за 1 шоу, камо ли 5.
Пак ще работи приоритетният принцип.

#16 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 16:39

View PostBlacky, on Jun 1 2011, 16:50, said:

+1 цял ден правя умствени гимнастики как да разпределя бюджета и не ми се получава...
За това дори не ми се помисля, но като си представя, че един урок на кандидат-студента може да е колкото билет за концерт, май Амоните ще са единствената есенна радост. А у нас билетите за всеки концерт са поне 2.
Hedniska Blod

#17 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 01 юни 2011 - 17:00

Мда, кой те е карал да учиш хлапака на хубава музика, ето ти сега още разходи :blush:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#18 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 01 юни 2011 - 17:01

Сега е едва 1 юни. Със сигурност за есенния период ще бъдат обявени още концерти....
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#19 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 01 юни 2011 - 17:23

Blacky и Satyr, така "успокоително" ми прозвучахте, че направо сте радост за мойта душа. :blush:
Hedniska Blod

#20 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 01 юни 2011 - 17:25

Абе я си представете да имаше концерт всеки ден от седмицата, всяка седмица в годината (почти всяка де). И в 70% от случаите да ви харесват групите.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users