Jump to content

fantucho_'s Content

There have been 10 items by fantucho_ (Search limited from 29-март 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#93396 Sofia Rocks 2012

Posted by fantucho_ on 23 февруари 2012 - 18:24 in Концерти и фестивали в България

Quote

Sully Erna и компания ще забият на 7 юли, когато са едни от хедлайнърите, а за 8-и са потвърдени GUNS N' ROSES, IGGY AND THE STOOGES и UGLY KID JOE.

Доколкото разбирам от написаното в новината, задължително ще има още един хедлайнър първия ден. : )



#89415 Amon Amarth в София

Posted by fantucho_ on 18 ноември 2011 - 19:17 in Концерти и фестивали в България

View Postjasta, on Nov 17 2011, 11:57, said:

Който иска да пуши,отвън..та няма да я направят тази забрана за пушенето най-накрая,писна ми където отида да не мога да дишам,заради някакви комини,дето като влизат някъде и първата им работа е да лапнат фаса.Иначе какво се случва с билетите,вчера си взех от Бургас в 14:30,нищо не казаха?И като знам,че един приятел ще си вземе днес..или поне така мислеше.. :rolleyes:

Човек, от около два месеца съм в Англия и, макар още да не съм посетил концерт, се чувствам чудно да вляза в заведение и да не се чувствам като в концетрационен лагер. Наистина се надявам, че скоро ще приемат забраната за пушене, колкото и да им е неприятно на пушачите...

Иначе приятно прекарване тази вечер на който ще ходи! ;)



#86412 Jon Lord в София

Posted by fantucho_ on 09 август 2011 - 22:50 in Концерти и фестивали в България

Много, ама много неприятна новина:
http://jonlord.org/2...ssage-from-jon/

Дано развръзката да е благополучна.

ПП: Съжалявам, не бях видял, че новината е вече пусната в сайта.



#85368 PAIN OF SALVATION - 10 г. "METAL KATEHIZIS"

Posted by fantucho_ on 08 юли 2011 - 18:35 in Концерти и фестивали в България

Малко ми се плаче от факта, че няма да съм в България тогава. :)



#85336 "Spirit of Burgas 2011"

Posted by fantucho_ on 08 юли 2011 - 08:31 in Концерти и фестивали в България

И Anneke van Giersbergen се присъединява към фестивала :rolleyes:

http://spiritofburga.../news/index/510



#84625 Elevation Music Festival - 30 Seconds to Mars и др.

Posted by fantucho_ on 26 юни 2011 - 20:50 in Концерти и фестивали в България

Остави хвърлянето и наподобяването на пари. Най-абсурдното е, че за един малък пакет салфетки се дават към 20-30 лв., за да можеш после да ги подмяташ. :unsure: На мен 30 лв. са ми лещите за очи, те за салфетки ги дават. :D

ПП: Съжалявам, че и аз се включих към оффтопика, но ми е възмутително и не издържах. :lol:



#84231 Kavarna Rock Fest 2011

Posted by fantucho_ on 22 юни 2011 - 07:00 in Концерти и фестивали в България

Да попитам, някой знае ли координати на хазяи в Каварна, тъй като с приятели търсим място, където да пренощуваме покрай фестивала, а никой от нас няма връзка с никого, който дава квартира? Ако може, метнете някакъв телефон на ЛС? Благодарско предварителско. :worship:



#81006 Отдавна търся ...

Posted by fantucho_ on 29 април 2011 - 13:35 in Общ музикален форум

^^ Те това ми направи деня :worship:
Благодаря много :)



#80942 Отдавна търся ...

Posted by fantucho_ on 28 април 2011 - 23:14 in Общ музикален форум

Е, не можах да намеря по-нова тема, а не исках да правя отделна, за да не става спам във форума, но:

Преди извество време някой беше публикувал линк към някаква песен на немска група, която беше със звучното заглавие 'A', 'AAA' или нещо от този порядък. :) Че песента сама по себе си беше майтап, така е, но, поради естеството на заглавието и факта, че, тъй като не знам грам немски, единственото, което помня от припева е въпросното ААА, е абсолютно невъзможно да намеря песента по туби, гугъли, соулсийкове и пр. А и като не помня и групата, нещата загрубяват още повече.

Та, ако някой помни този въпросен линк къде беше публикуван или на коя група беше песента ААА, ще съм много благодарен, защото от месеци ме гложди да я чуя, а резултати от търсенето йок.



#80919 Надъхвам се с...?

Posted by fantucho_ on 28 април 2011 - 18:18 in Общ музикален форум

^ Остави Рейдиохед, началото си е баш като за Comfortably Numb на Флойд. Иначе албума за n-ти път звучи и тук. Поне по моему отстъпва пред предходните им издания, но пък влиза под кожата след няколко завъртания.