Jump to content

Amorphis в София30.10.2009г. - клуб "Blue Box"


60 replies to this topic

#61 Double-D

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 44 posts
  • Gender:Male

Posted 06 ноември 2009 - 23:16

Като концерт беше супер, но за така хвалената му организация искам да споделя нещо, което досега не виждам някой да е споменал, а за мен не е маловажно. Значи седим си ние пред залата и си пием по бира с приятели и идва един пич и ни разправя "Момчета продавам спешно билет, че имам работа.". Понеже един от нашата групичка в последния момент се оказа без билет и без пари, го помолихме да ни даде 5 минути да решим въпроса. Оня почна да нервничи и ни каза, че нямал време да се занимава с нас. След малко тръгваме да влизаме и на входа си ни джобят всичко точно и аз си давам билета да го късат. Влизам и нищо. Обръщам се и гледам тоя същия дето навън се опита да ни продаде билет държи моя цял и ме пита "Билета трябва ли ти?". Аз естествено веднага му казах "Да" и той изпсува нещо и ми скъса билета. Един друг от нашите се оказа, че му е дал 35лв., за да го пуснат вътре. Та ето такива лайнарски истории развалят на човек кефа от концерта. Поради тая причина вътре не се дишаше и непрекъснато се налагаше да излизаме във фоайето за малко въздух.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users