Jump to content

Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!21.06.2011г. - Хиподрум "Банкя"


1563 replies to this topic

#1561 Vaskes

    Contemplator

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 178 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dirty olde towne of Sofia
  • Interests:Post-punk, Industrial, Gothic Rock, Punk, New Wave, Rock'n'Roll, Orchestral, Instrumental, Experimental

Posted 29 март 2012 - 16:03

Ц-ц, от европейските фестивали тази година този най ми допадаше - The Darkness, Fields of the Nephilim, Faith No More, Flogging Molly, Cypress Hill, Tim Minchin, Gojira...
There's a devil crawling along your floor

#1562 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 март 2012 - 16:06

Това значи ли, че имаше намерение да ходиш? Питам без ирония от чисто любопитство. Бих адмирирал всеки, който се вдигне чак до "Юкей" за концерт или фестивал :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#1563 Vaskes

    Contemplator

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 178 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dirty olde towne of Sofia
  • Interests:Post-punk, Industrial, Gothic Rock, Punk, New Wave, Rock'n'Roll, Orchestral, Instrumental, Experimental

Posted 29 март 2012 - 18:49

Ами един приятел ми предлагаше да ходим на Graspop, аз пък му предложих Sonisphere UK или Rock am Ring, защото повечето банди от Graspop, които са ми интересни ще ги гледам в България така и така. Той обаче не живее тук и тоя аргумент не важи за него, та не се нави. Пък и Rock am Ring вече е разпродаден, Сонито няма да го има, пък и аз май ще взема достатъчно пари чак септември, когато няма да има вече летни фестивали, хаха, така че явно никъде няма да ходя. :D

Иначе само за фестивал/концерт сигурно не бих отишъл до Англия, но ако го съчетая с екскурзия дотам - перфектно. :) Но сам не бих тръгнал сигурно. Зависи и с какви пари разполагам, щото Англия и фестивалите там май ще излязат доста по-солено от повечето големи събития на континента.
There's a devil crawling along your floor

#1564 Edwar_77

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 197 posts
  • Gender:Male

Posted 31 март 2012 - 23:03

Помежду другото доста го обмлислях да съм там, тъй като такъв ШАНС да видиш Queen (в каквато и да му е форма напосведък не е за изпускане, предвид годините на който са Основните му Музиканти заради който бих се решил да тръгна на такъв концерт), не ме интересува Adam Lambert или Лили Иванова ако ще да им беше Вокал аз щях да отида заради Brian May и Roger Taylor. Пък и KISS са си легенди, който също са велики за МЕН.:)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users