Jump to content

Най-дебилните филми ЕВЪР!изреждайте, да се предпазваме от дебилщината един друг.


110 replies to this topic

#81 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1988 posts
  • Gender:Male

Posted 24 юли 2008 - 09:34

View PostSvil, on Jul 23 2008, 21:47, said:

Имаш предвид "The One"? Ако е така, то заглавието се превежда като "Единствен".

Имам предвид "War". Единакът" беше заглавието, с което излезе в България.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#82 Son Of Darkness

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 15 posts

Posted 27 декември 2008 - 19:25

Най дебилния дилм който някога съм гледал е
Jay and Silent Bob Strike Back / Джей и мълчаливия Боб отвръщат на удара
но въпреки че е дебилен е мега смешен :(
Are You Talking To Me?

#83 SteelGod

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 66 posts

Posted 14 януари 2009 - 09:04

Има един "Black Sheep"... Става дума за генно-модифицирани овце, които ядат хора!!!!

#84 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 15 януари 2009 - 15:55

View PostSteelGod, on Jan 14 2009, 09:04, said:

Има един "Black Sheep"... Става дума за генно-модифицирани овце, които ядат хора!!!!
Звучи като Култов тъпизъм :crazy_pilot:

#85 VulturesCry

    drunk frog

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts

Posted 22 май 2009 - 13:40

Някой спомена "Хуманоиди от дълбините" :huh: Никога не съм вярвала, че някой друг ще да се е прецакал да го гледа :)
Не харесвам глупавите американски комедии за тинейджъри, балове и губене на девственост. Извинявам се много, ако обидя някого, но за мен да гледам Американски пай си беше загуба на време... Също така поредицата "Страшен филм" (никой не ги възприема като страшни филми, но те даже като пародии са ужасни), филмите с Адъм Сандлър и оня ненормалник, Роб Шнайдър...
А от филмите на ужасите, всички нови заглавия, чието описание почва с "Група тийнейджъри отиват на къмпинг... и" не стават, от личен опит ви казвам!

#86 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 май 2009 - 14:13

View PostVulturesCry, on May 22 2009, 14:40, said:


А от филмите на ужасите, всички нови заглавия, чието описание почва с "Група тийнейджъри отиват на къмпинг... и" не стават, от личен опит ви казвам!

Искаш да кажеш, че с приятели си отишла на къмпинг, но не ти се е случило нищо ужасно? :huh:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#87 VulturesCry

    drunk frog

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts

Posted 22 май 2009 - 14:37

Точно това исках да кажа! :huh:

#88 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 28 май 2009 - 22:42

Сещам се за "Нинджа от Бевърли Хилс".Страшно дебилен, но от хубавата страна. Яка комедия е :) :metal:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#89 stalkera

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 21 posts

Posted 30 май 2009 - 20:55

Най-дебилния,но с един от най-оригиналните сюжети-"Бед Байолъджи"-заслужава си да му хвърлите едно око!!

#90 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 06 юни 2009 - 14:12

Филмите на Майкъл Дудикоф като Американска нинджа 1,2,3,34, 79, и 53 :comando: :pioneer:

Имаше една серия дето една от нинджите стреля по него с АРБАЛЕТ от 3 метра, той хвана стрелата
със зъби и я заби в окото на нинджата зад него. Хилил съм се около 3 часа след това като умопобъркан :harhar: :metal: :metal: :worship:

Insane in my brain

#91 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 06 юни 2009 - 14:28

Хах, това, щото не си ги гледал, като си бил на 10, тогава всичко изглеждаше съвсем истинско :harhar:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#92 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 06 юни 2009 - 14:51

View PostBlacky, on Jun 6 2009, 15:28, said:

Хах, това, щото не си ги гледал, като си бил на 10, тогава всичко изглеждаше съвсем истинско :metal:


Ооо като бях на 10 гледах каде-къде по нискокачествени кунг-фу филми :metal: .
А споменатата сцена я гледах съвсен на скоро, бяхме с приятели и съвсем случайно
засякохме филма по ТВ 1000, голям смях беше :harhar:

Insane in my brain

#93 Ice-9

    Леко со секирата како

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 190 posts
  • Gender:Male
  • Location:Somewhere in the Heart of the Summer

Posted 06 юни 2009 - 18:57

Кин Дза Дза

#94 Mephistofel

    Инфернален Херцог

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 798 posts
  • Gender:Male

Posted 06 юни 2009 - 19:51

Сега стана интересно...

Posted Image

#95 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 07 юни 2009 - 10:17

View PostIce-9, on Jun 6 2009, 19:57, said:

Кин Дза Дза
Верно е адски тъп, въпреки че много хора са се опитвали да му предадат дълбок смисъл, неразбираем за масовата публика. Един вид елитарност. Според мен си е просто чикия.

#96 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 07 юни 2009 - 11:29

View PostSvil, on Jun 7 2009, 11:17, said:

Верно е адски тъп, въпреки че много хора са се опитвали да му предадат дълбок смисъл, неразбираем за масовата публика. Един вид елитарност. Според мен си е просто чикия.


Хммм Кин-дза-дза никога не е претендирал за елитарност. И филма е много далече от дебилността. По същата логика да кажеш, че "Кит" или "Топло" са дебилни български филми. Хората са се опитвали да заобикалят бариерите на цензурата за да могат по един или друг начин да покажат, че животът който живеят не е цвете за мирисане... В кин-дза-дза има всичко: сатира, ирония, истини...

Като дебилен филм бих определил : "Човекът рак от Марс", макар че... какви наистина са критериите за дебилност при филмите ??? Clerks - също е дебилен, Clerks II - тоже ... само дето не ми пречи да ги гледам по 5-6 пъти в годината за да изпростея на макс :blink:
Човекът рак от Марс

http://lobstermanfrommars.com/

Edited by Tokio Hotel, 07 юни 2009 - 12:53 .


#97 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 07 юни 2009 - 15:47

Когато те водят под строй от училище на кино, за да гледаш Кин Дза Дза, тогава ще имаш друго виждане по въпроса.

#98 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 07 юни 2009 - 18:50

View PostSvil, on Jun 7 2009, 16:47, said:

Когато те водят под строй от училище на кино, за да гледаш Кин Дза Дза, тогава ще имаш друго виждане по въпроса.


Водили са ме под строй, но не за да гледам Кин дза дза :blink: И нямам друго мнение. Когато излезе в средата на 80-те години филма в кината, съм бил на около 12-13години и сам отидох да го гледам. Платих си чинно 50-те стотинки билет и едва изтърпях двете части на филма (без антракт). Да... беше ми досаден, бих предпочел да гледам Хон Гил Дон - момчето с флейтата или Манастирът Шао Лин за Н-ти път...
Гледах Кин дза дза години по-късно и открих в него всичко онова, което ме провокира да го гледам отново и отново когато ме "сгъби" действителността...
Ако твърдиш, че да те водят (за носа) под строй не ти е харесвало едно време, то Кин Дза Дза няма как да е безличен филм, защото в него има и "пионерчета" и "комсомолци" и чичковци със сини панталони и политическо идолопоклоничество... Всичко това брилянтно осмято от гениите на руското кино.

Edited by Tokio Hotel, 07 юни 2009 - 18:54 .


#99 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 07 юни 2009 - 19:11

Гледах го и години по-късно и отново не ми хареса. Безидеен ми е. Аз не откривам тази политическа сатира, за която ми говориш. А и да я открия, по принцип не харесвам този жанр.
Я всъщност ми обясни идеята на трите думи: ку, кю и кц. Нали езика им се състоеше от тях?

#100 Tokio Hotel

    Nigger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 87 posts

Posted 07 юни 2009 - 20:49

View PostSvil, on Jun 7 2009, 20:11, said:

Гледах го и години по-късно и отново не ми хареса. Безидеен ми е. Аз не откривам тази политическа сатира, за която ми говориш. А и да я открия, по принцип не харесвам този жанр.
Я всъщност ми обясни идеята на трите думи: ку, кю и кц. Нали езика им се състоеше от тях?


Значи : Ку - значеше всичко
Кю - псувня
Кцъ - или те както го казваха Ка Це - беше терминът за фосфора на клечките кибрит, който явно струваше майка си и баща си на онази планета, след като с 3 клечки можеше да си купиш сини панталони, пред които всеки пацак (такива дето носеха звънчета) трябваше да ти кляка, да казва ку и да се пляска три пъти по бузите :blink:
Пепелаца - беше нещо като гориво , което позволяваше на онази странна мелница да да прави скокове във вселената (ахаха по-късно я видях сложена в една руска пародия вурху оригиналния Star Wars ep.1)

Относно езикът им : те можеха да четат мисли и за това не им бяха необходими много думи да се разбират помежду си.

Онзи зеалот или как му казваха - дето гледаше за реда н анещата да се случват по законите си беше чиста проба милиционер :P

Не знам .. за мен този филм е култ, но разбира се всеки има право на мнение... и да съгласен съм, че голяма част от хората,които не са живели по времето на "социализма" няма да изпитат голяма наслада от това, което е вътре ;)

Edited by Tokio Hotel, 07 юни 2009 - 20:50 .






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users