Jump to content

Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!21.06.2011г. - Хиподрум "Банкя"


1563 replies to this topic

#41 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 13:23

View PostDart Marty Rocks!!!, on Dec 3 2010, 13:21, said:

Май почти сигурно и те ще са тук...в ласт.фм имаше събитие Сонисфиър Турция и с хедлайнери Мейдън и Слипнот...а сега когато се потвърди и това..
Ако е така, за мен фестът автоматично се превръща в еднодневен :harhar: Е, зависи все пак и от подгряващите, де...
I don't know how I managed it...

#42 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 декември 2010 - 13:37

View PostOzzy, on Dec 3 2010, 13:23, said:

Ако е така, за мен фестът автоматично се превръща в еднодневен :(
И за мен... само дето предполагам, че двамата с теб няма да посетим един и същи ден. :harhar:

#43 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 03 декември 2010 - 13:41

View PostOzzy, on Dec 3 2010, 13:06, said:

Чудесно - so far, so good! Сега ако потвърдят и Maiden и вземат да придърпат още поне едно-две модерни имена в листата работата ще "заспи".
ПИСУК!

#44 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 13:57

Браво браво. Не че ги харесвам чак толкова много, но са забавни на концерт. А и ако те са хедлайнер може целият ден да е ориентиран към подобни "модерни" групи. Вземат да докарат едни Disturbed, Godsmack и Machine Head :harhar: Макар че последните би трябва да записват албум по това време.

#45 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 14:00

Тъй като гледам, тоя път с кеф ще пропусна :harhar:
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#46 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 14:19

Аз ще посетя Мейдън-деня, ако има и Бон Джови ден и него, но Слипнот шъ ги пропусна :harhar: Но да видим другите изненади, които са ни приготвили организаторите ...

#47 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 03 декември 2010 - 14:37

И аз се отписвам от Слипнот деня - така и така със сигурност няма да пуснат Tangrine Dream да ги подгряват, че да се тревожа... :harhar:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#48 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 14:46

Аз се надявам да има "по-лек" ден на фестивала - Бон Джови, Глухия Леопард, Бялата змия, Тъмно Пурпурното, Чужденец, Черните Гарги, Извратената сестра, Отрова, Плъх или нещо допълнително подобно хард-рокче, глемче или AOR-че ... :harhar: Да видим ...

#49 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 14:59

С такъв хедлайнер единия ден автоматично отпада за мене. Клоунади не ми се гледат :harhar:

#50 dani1948

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 421 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 15:03

View PostSvil, on Dec 3 2010, 15:59, said:

С такъв хедлайнер единия ден автоматично отпада за мене. Клоунади не ми се гледат :harhar:
Абе тея пък кога сложиха маски, кога хедлайнери станаха <_< Ако няма някой сериозен подгряващ е абсурд да напълнят Васил Левски...
When a Man Lies He Murders
Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which
Men Miscall Their Lives
All this I Cannot Bear
to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation
Take Me Home

#51 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 15:07

View Postdani1948, on Dec 3 2010, 15:03, said:

Ако няма някой сериозен подгряващ е абсурд да напълнят Васил Левски...
За какво напълване ми говориш?! Представи си, че Слипнот дойдат за самостоятелен концерт. Колко хора мислиш, че ще съберат? Че това си е концерт максимум за "Академик"... Да напълнят "Васил Левски"? Може... Да викнат Бон ЖовитУ за подгряващи и може и да стане. :harhar:
I don't know how I managed it...

#52 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 15:17

Не знам дали е абсурд, обаче тях няма да ги гледам със сигурност. Дори и да съм там, а това не е много вероятно, ще си тръгна след подгряващите.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#53 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 03 декември 2010 - 15:39

View PostSvil, on Dec 3 2010, 14:59, said:

С такъв хедлайнер единия ден автоматично отпада за мене. Клоунади не ми се гледат :harhar:

Пууу.... един път да сме на едно мнение.
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#54 garigazari

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 138 posts

Posted 03 декември 2010 - 16:12

Как пък всеобщо отхвърлихте тоя първи ден, малко ми се струва, че натягате лошо настроение с мненията си. Просто определени имена на групи не виреят в тоя форум. И цялото това настроение от 5-6 екземпляра.

View PostOzzy, on Dec 3 2010, 15:07, said:

Че това си е концерт максимум за "Академик"
Тези пък социологически проучвания са ми най-интересни, аз пък съм на коренно различно мнение. Щом Рамщайн се представиха идеално за хедлайнер, не виждам причина и Слипнот да не го направят. Всяко второ дете по улицата като ги гледам е с тяхна фланелка. Ако трябва да сме честни най-срещаните показни фенове с черните чаршафи (тениски) са или на Слипнот, или Металика. Друг е въпроса колко ще е качествена тази публика, но идеята е, че ще е многобройна и идеално си покрива стандартите за фестивален ден.

Edited by garigazari, 03 декември 2010 - 16:13 .


#55 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 16:18

На хедлайнерството на Rammstein голяма част от публиката беше там заради Alice in Chains и Manowar, все пак. Без "подгряващи" от подобен калибър Slipknot надали биха събрали достатъчно хора.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#56 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 16:21

Тигре, напълно съгласен с теб! И аз лично бях заради Alice in Chains & Manowar, Rammstein просто гледах шоуто почти без да слушам музиката, камо ли да си припявам на немски :harhar:

#57 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 03 декември 2010 - 16:27

View Postgarigazari, on Dec 3 2010, 16:12, said:

Всяко второ дете по улицата като ги гледам е с тяхна фланелка. Ако трябва да сме честни най-срещаните показни фенове с черните чаршафи (тениски) са или на Слипнот, или Металика. Друг е въпроса колко ще е качествена тази публика, но идеята е, че ще е многобройна и идеално си покрива стандартите за фестивален ден.

Прави си за децата и като добавим, че ще им трябва по един придружител, за да влязат на стадиона - хоп, стадиона се напълни. :harhar:

#58 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 03 декември 2010 - 16:28

View Postgarigazari, on Dec 3 2010, 16:12, said:

Как пък всеобщо отхвърлихте тоя първи ден, малко ми се струва, че натягате лошо настроение с мненията си. Просто определени имена на групи не виреят в тоя форум. И цялото това настроение от 5-6 екземпляра.
Ми не влизай бе, участието още не е станало задължително. Пък лошото настроение къде го видя, аз лично си се радвам, че може би ще успея да спестя стотина лева от идния Сонисфиър :harhar:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#59 garigazari

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 138 posts

Posted 03 декември 2010 - 17:54

Мисълта ми беше, че и със, и без злобните ви коментари, стадиона ще си е пълен. Изнервящото в цялата обстановка е колко си вярвате, че не са достойни за хедлайнери.

View PostТигър, on Dec 3 2010, 16:18, said:

На хедлайнерството на Rammstein голяма част от публиката беше там заради Alice in Chains и Manowar, все пак.
Не знам коя публика за къде е била, но стадиона се напълни след изпълнението на Manowar, моите уважения колега, но хората тогава бяха дошли да гледат Рамщайн, голяма част от "уориърите" се изнизаха внезапно след любимците си, чак към 9 без 15 разбрахме защо се състои този втори ден.

Edited by garigazari, 03 декември 2010 - 18:08 .


#60 Inflicted

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 91 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 17:58

...Аз лично се надявам да видим най-после `Slipknot` и тук в България..!!. Виждам по писанията Ви,че сте доста закостенели и тесногръди!! Повечето т.нар. ФЕНОВЕ,тук в България(или пък Булгаристан) сте си поставили клеймо-за Вас има само няколко групи,които уважавате,възхвалявате и прочие.Може би Вие сте най-голямата причина,групи от рода на-`Slipknot`,`System of A Down`,`Godsmack`,`Hatebreed`,`Lamb of God` и тн.,да не бъдат канени в нашата страна!.! Обиколил съм Европа(с нейните най-големи и стойностни фестивали) и мога да кажа,че хората там не се делят,а напротив-всички заедно уважават и подкрепят по-новата генерация от групи.След всичко това мога да кажа в заключение-бъдете широкоскроени и уважавайте труда на гореспоменатите.!.





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users