Jump to content

Пътуване до Букурещ?


22 replies to this topic

#21 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 21 юни 2008 - 10:06

View PostJavor, on Jun 11 2008, 12:55, said:

Само дето тарикатите на Дунав мост сгубят яко таксичка.

не е яка, бре. към 16 левчета е в едната посока :D
с кола от Русе до Букурещ сте за час. пропускането на границата става изключително бързо. винетки продават на първата бензиностанция след преминаване на моста. пътят до там е добър, изключая дупките непосредствено след влизане в Румъния. директно те води в града на централния булевард (някъв Люлю беше) няма никакви ограничения за паркиране в него, тоест можеш да си намериш място навсякъде. с метрото се движите за по-бързо. ама не се сещам сега колко бяха билетите.... а, де.
общо взето цените им са почти като нашите. няма съществена разлика :bomb:

#22 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юли 2008 - 08:26

View Postwiktory, on Jun 21 2008, 11:06, said:

...винетки продават на първата бензиностанция след преминаване на моста...
Явно сте имали късмет с тези винетки :D Аз така и не успях да се сдобия с такава нито от първата бензиностанция след преминаването на моста, нито от "the next station" и така нататък :no: Следващия път като отивам за концерт на Iron Maiden ще пробвам пак :wub:

#23 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 15 юли 2008 - 16:03

View PostJavor, on Jul 15 2008, 09:26, said:

Явно сте имали късмет с тези винетки :D Аз така и не успях да се сдобия с такава нито от първата бензиностанция след преминаването на моста, нито от "the next station" и така нататък :no: Следващия път като отивам за концерт на Iron Maiden ще пробвам пак :angry:

мхахахаа
винетки - фантомии ии и! : )))

между другото не зареждай по бензиностанциите там. скоро бях в сервиза и поради тази причина... B) ;)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users