Jump to content

Masters of Rock 2012


6 replies to this topic

#1 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 13 December 2011 - 15:05 PM

Някой да му се пътува за натам - http://www.mastersof...dex.php?view=82
75 лв е билета.
Бандите:
WITHIN TEMPTATION (NL), SABATON (Swe), THIN LIZZY (Irl), KAMELOT (USA) , ARCH ENEMY (Swe) , KORPIKLAANI (Fin) , STRATOVARIUS (Fin) , DEATHSTARS (Swe), PAIN (Swe), UNISONIC (Ger) , EXODUS (USA) , TIAMAT (Swe) , PAUL DI ANNO (UK) , FREEDOM CALL (Ger) ????
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#2 Joacim

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 194 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2011 - 11:59 AM

View PostScardust, on Dec 13 2011, 16:05, said:

Някой да му се пътува за натам - http://www.mastersof...dex.php?view=82
75 лв е билета.
Бандите:
WITHIN TEMPTATION (NL), SABATON (Swe), THIN LIZZY (Irl), KAMELOT (USA) , ARCH ENEMY (Swe) , KORPIKLAANI (Fin) , STRATOVARIUS (Fin) , DEATHSTARS (Swe), PAIN (Swe), UNISONIC (Ger) , EXODUS (USA) , TIAMAT (Swe) , PAUL DI ANNO (UK) , FREEDOM CALL (Ger) ????
Ами аз съм навит ,само трябва да уточним кога ще взимаме билетите :yes:

#3 Sirocco

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 3 posts

Posted 20 December 2011 - 13:57 PM

И аз смятам да го посетя, даже днес си направих заявка за билет от самия сай на фестивала.
Като там просто си попълних адреса и името получих mail, че ще ми изпратят билетите на адреса.
Сигорно ще трябва да се плати по кориера?
Аз до сега не съм си купувал билети за концерти извън България, вие как смятате да ги купите.

Edited by Sirocco, 20 December 2011 - 14:01 PM.


#4 Joacim

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 194 posts
  • Gender:Male

Posted 20 December 2011 - 22:35 PM

View PostSirocco, on Dec 20 2011, 14:57, said:

И аз смятам да го посетя, даже днес си направих заявка за билет от самия сай на фестивала.
Като там просто си попълних адреса и името получих mail, че ще ми изпратят билетите на адреса.
Сигорно ще трябва да се плати по кориера?
Аз до сега не съм си купувал билети за концерти извън България, вие как смятате да ги купите.
И аз не съм поръчвал досега от там,като дойдат ще споделиш ли как точно е протекла процедурата ? Пък живот и здраве ако се съберем повечко хора може да пътуваме заедно натам :worship:

#5 Sirocco

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 3 posts

Posted 16 January 2012 - 12:01 PM

Поръчах си ги от сайта на фестивала, след което, те ми пратиха e-mail с координати за банков трансфер или плащане чрез PayPal.
Тъй като до момента нямах PayPal и не съм използвал подобни методи на плащане, реших да използвам банков трансфер.
Отидох в банка (в която има сметка) попълвах половин час някаква бланка и накрая ми казаха че то мяй не може от частно лице на фирма да превеждам,
а и да превода ми струва 20евро (като един билет е 40евро), при което на бързо се отказах от тази технология за вечни времена.
Оказа се да си направя PayPal е много лесно (има дебитна карта), единствено като си регистрираш акаунта, поради техническа проверка им превеждаш 1,5 евро (може и да се връщат по късно - не знам).
Но чрез PayPal плащането стана много лесно(посочваш мeйла на получателя) и не ми струва нищо допълнително.
Билетите ги получих по пощата, около седмица по късно, препоръчано и си ги взех от пощенският клон който бях посочил,
като за писмото не съм плащал нищо.
Агентите на фестивала с които си писах бяха много отзивчиви и мили, като ми обясниха всичко за което съм ги питал,
може би ще им пиша пак за да ги разпитам за транспорта около самия фестивал, но за сега има доста време.

Бил в Чехия и Словакия по друг повод и съм с много добри впечатления като цяло. Самите държави мога да ги препоръчам за екскурзия.
На такъв фест не съм ходил до сега (Каварна само ако я броим за нещо подобно.)

Аз ще ходя с една приятелка, като все още не сме решили как, с кола, автобус или самолет (ниско тарифен през Италия), като всеки от вариантите ще включва нещо като малко екскурзиика, ако има други, запътили се към Чехия, може да обсъдим варианти.

#6 dilycat

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 1 posts

Posted 03 July 2012 - 14:43 PM

Търсим още двама спътници само за фестивала, по възможност единия шофьор.

#7 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 04 July 2012 - 20:48 PM

View PostSirocco, on 16 January 2012 - 12:01 PM, said:

Да, после тези 1,5 евро ти ги връщат по картата, те са само за проверка, че е твоя.
А банката, която ти е казала, че частно лице не може да превежда на фирма... Нямам думи... :shok:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users