Jump to content

Концерти/фестивали в Англия през август?


21 replies to this topic

#21 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 15 август 2011 - 14:58

Абе да така е, не се хващайте сега за това - просто споменах, че цената след 110£ билет и 50-60£ транспорт от уж близко място ми дойде достатъчно за да не пия по повече от 2 бири на ден. Аз най-много се радвам че не валя щото бях с един спален чувал само и даже като се разположих между едни палатки един дойде да види добре ли съм :worship:

За групите - аз почти се придържах към главната сцена, че другите когато минех все бяха някви дето много ги дерат и повечето групи ми бяха непознати. Последния ден се подредих от обяд на оградата, че имаше доста готини за мен групи и беше размазващо. Хванах и една палка и няколко перца да има. Интересно беше, че на Primodial вокала буквално му изчезна гласа след 3-тата песен, дори дума не можеше да каже, но стана яка импровизация с инструменти и публика. Моторхед само като че леко отбиха номера...
За анархията доста от групите включиха по някои думи, Барни от Напалм Дет най-ми хареса че решението е просто малко напалм :yes:

На мен атмосферата ми хареса, хората бяха отишли да се забавляват и не им пукаше от нищо... Блекарите след Имортал примерно почнаха да се шегуват като ходеха наляво-надясно като групата по сцената и по едно време идеята прихвана доста от хората и настана голяма забава. Аз от време на време изключвах, че не съм в България.

#22 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 17 август 2011 - 09:28

Ето ви една снимка на част от фестивалната зона от един хълм наблизо:
Posted Image





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users