Jump to content

Левски vs. ЦСКАВечното дерби...


655 replies to this topic

#81 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 25 May 2009 - 20:46 PM

//оfftopic//

View Postwolfy, on May 22 2009, 14:33, said:

Като стана дума защо на някои им викали турци, ето тук една много интересна снимка. :metal:

Posted Image
Нищо лично, не знам кои са тези на снимката, но заслужават брутално пребиване и екстрадиране право в обятията на анадолските манафи. :metal: //оfftopic//

#82 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 26 May 2009 - 22:29 PM

Абсолютно.Така гавра с Апостола на свободата няма.Да петнят името на този велик българин. :) :)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#83 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 May 2009 - 15:08 PM

View PostStormWarrior, on May 23 2009, 23:54, said:

Чух обаче, че евреите се оправдават с жегата :)
А дали е възможно тук повече така да не се наричат футболистите на Славия?
I don't know how I managed it...

#84 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 31 May 2009 - 10:05 AM

Хайде фенове, днес може да се реши титлата. :good: Цска гостува на Литекс в Ловеч, а Левски е домакин на Миньор.Тези 2 мача, както и останалите от 29 кръг на "А" група, са от 17 часа. :)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#85 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 31 May 2009 - 23:03 PM

Левски-Миньор 1-1 Литекс-цска 1-0 Така Левски кръг преди края си осигури титлата с 3 точки преднина пред цска.Трети е Черно море. ЛЕВСКИ ШАМПИОН ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ :metal: :fans: :drinks:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#86 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 01 June 2009 - 11:24 AM

Честито! По-слабо играещи грандове никога не е имало - трагедия са и двата отбора, нашите малко повече. Обаче искрено пожелавам неуспех в европа :drinks: :metal:
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#87 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 01 June 2009 - 15:49 PM

View PostStormWarrior, on Jun 1 2009, 12:24, said:

Обаче искрено пожелавам неуспех в европа :fans: :drinks:

Няма нужда от подобни пожелания. Неуспехът в евротурнирите е гарантиран. Все пак говорим за отбора, който френския спортен официоз "Екип" нарече някога "Футболните идиоти на Европа". :metal:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#88 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 02 June 2009 - 00:51 AM

View Postmarillion, on Jun 1 2009, 16:49, said:

Няма нужда от подобни пожелания. Неуспехът в евротурнирите е гарантиран. Все пак говорим за отбора, който френския спортен официоз "Екип" нарече някога "Футболните идиоти на Европа". :yes:

Я ми кажи ти, пиле шарено, какво точно направи славната ЦУРА в Европа в последните 20 години, откакто партията майка - БКП - си замина? Левски поне стигна четвъртфинал за УЕФА. А вие?
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#89 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 02 June 2009 - 08:27 AM

View Postwolfy, on Jun 2 2009, 01:51, said:

Я ми кажи ти, пиле шарено, какво точно направи славната ЦУРА в Европа в последните 20 години, откакто партията майка - БКП - си замина? Левски поне стигна четвъртфинал за УЕФА. А вие?

В темата достатъчно се изписа за колосалните успехи на момчетата от съветския култов сериал "17 мига от пролетта", просто се върни и чети... :yes:

А, това за партията майка БКП, е единственото нещо което не спирате да повтаряте като развалена грамофонна плоча вече двадесет години. Как не ви омръзна? Цола Драгойчева сигурно се върти в гроба в този момент... ;)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#90 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 02 June 2009 - 08:37 AM

Белким "червените" не повтаряте едно и също по n пъти :yes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#91 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 02 June 2009 - 09:01 AM

View PostSatyr, on Jun 2 2009, 09:37, said:

Белким "червените" не повтаряте едно и също по n пъти :yes:

Така е, но поне имаме с какво да се похвалим, за разлика от беларуските трактористи и откриватели на нови футболни географски хоризонти... ;)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#92 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 02 June 2009 - 09:05 AM

С какво да се похвалите имате, да. Всеки човек има с какво да се похвали. Но с какво да ви похвали някой друг - йок :yes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#93 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 02 June 2009 - 09:28 AM

View PostSatyr, on Jun 2 2009, 09:05, said:

С какво да се похвалите имате, да. Всеки човек има с какво да се похвали. Но с какво да ви похвали някой друг - йок :yes:
Е то оставаше и левскар да похвали ЦСКА (дори и да има 100 причини за това)... сигурно ще е второто пришествие ебати ;)

#94 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 02 June 2009 - 09:33 AM

Абе то ако всеки си хвалеше собствения отбор, а не да се заяжда с врага, щеше да е по-красиво. Сега се получава едно злобеене и безсмислени спорове.

На стадиона не ми се пее КЗЛ, не ми се гледа хореография с говеда, нито пък сини шалчета, влачещи се в калта. Имам си отбор и искам него да подкрепям, не да оплювам другите.

Edited by MartinOwaR, 02 June 2009 - 09:40 AM.


#95 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 02 June 2009 - 09:41 AM

View PostMartinOwaR, on Jun 2 2009, 10:33, said:

Абе то ако всеки си хвалеше собствения отбор, а не да се заяжда с врага, щеше да е по-красиво. Сега се получава едно злобеене и безсмислени спорове.

На стадиона не ми се пее КЗЛ, не ми се гледа хореография с говеда, нито пък сини шалчета, влачещи се в калта. Имам си отбор и искам него да подкрепям, не да оплювам другите.
Това май е едно от най-смислените неща, които съм чувал в последно време по темата. Хубаво е да разбереш, че има и други като теб, дето не гледат да си оплюят другарчето, а да си свършат собствените задължения както трябва. :yes:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#96 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2009 - 10:31 AM

Tака и трябва. Всеки да си гледа в собствената паница, да спрем малко с нападките, че още помня как един невинен човек си замина заради хулигански прояви. А колкото до евротурнирите - трябва да се подкрепяме. Защото всяка победа носи точки и коефицент за страната. А не като феновете на цска да ми подкрепят Ливърпул в мачовете срещу Левски през 2004г. :yes:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#97 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 02 June 2009 - 13:56 PM

View Postcliffburton, on Jun 2 2009, 11:31, said:

А не като феновете на цска да ми подкрепят Ливърпул в мачовете срещу Левски през 2004г. :yes:

Това е доста преувеличено по 2 причини - има много хора (вкл. и аз) които не харесват Ливърпул и няма за какво да подкрепят този отбор, а и не го правят. Обаче поради сходството с цветовете, начин на игра в миналото и величието на двата отбора през 80-те години има много фенове на ЦСКА, които много обичат Ливърпул. Техен проблем, но трябва да се има предвид например - ако Челси или Лацио играе с ЦСКА ще има немалко фенове на Левски които да са в трибуната с гостуващия отбор. Марто - разбира се че целта е да подкрепяш отбора си, но в крайна сметка не може да не се радваш и когато основният ти враг губи ;)

И моля, разберете че клубния отбор затова е клубен, защото няма общо с националния, и това че един представител на страната играе в Европа не значи че трябва да е подкрепян само защото е български. Никъде по света не е така и това е извратен патриотизъм.
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#98 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 02 June 2009 - 14:46 PM

Никога не съм твърдял, че ще подкрепям Левски в Европа или където и да е в галактиката. Затова си имат техните привърженици. Ние не можем да огреем навсякъде ;)
Та... точно обратното, радвам се на всяка тяхна загуба. Нека това го наречем спортна злоба (злобеене) :yes: Вътрешно може да се радвам, но не си позволявам да се нахвърля на син фен след тяхна загуба и да го "довърша" с думи, особено пък мой приятел или познат. Най-много да пусна някоя футболна закачка, колкото да го разведря. А на злобата не отговарям със злоба, не ми идва отвътре. Може много да ме е яд, ама предпочитам да не споря с животни (има ги червени и сини) и да не действам като животно.

Криво ми е да виждам сини шалчета! Криво ми е да чувам ****** оле, оле, оле, оле! Криво ми е часът да е 19:14 ;) Къде по-приятно е всичко наоколо да е червено и да пеем за любимия отбор. Това исках да кажа.

#99 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 02 June 2009 - 16:50 PM

View PostStormWarrior, on Jun 2 2009, 14:56, said:

И моля, разберете че клубния отбор затова е клубен, защото няма общо с националния, и това че един представител на страната играе в Европа не значи че трябва да е подкрепян само защото е български. Никъде по света не е така и това е извратен патриотизъм.
Не съм убеден. Сигурен съм, че не е така при големите футболни нации - Англия, Германия, Италия, Франция, Испания и някои не толкова големи, но те си имат колоси и успешни и преуспешни отбори по евротурнирите с лопата да ги ринеш. Но в по-малки държави защо да не се подкрепят? Особено, когато един отбор там прави нещо историческо. Аз в по-далечно минало съм викал "за" ЦСКА, когато са имали успехи. По-късно се запознах с твърде много червени, които правеха обратното на обратното, и това вече обърна и моята позиция :yes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#100 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2009 - 20:46 PM

Сатире, и аз това имам вредвид. Ние сме скромна страна с малки успехи и затова няма да е лошо да се подкрепяме.Едно стискане на палци поне. А не да ходиш на мача и да викаш за противноковия отбор .Било то и Ливърпул. :no: Не да си викаме дано паднете "чорбари" или "говеда", демек да не земете точки и Бъглария да няма добър коефицент. Тъпо е. ;)
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!







1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users