Jump to content

Tomb Raider: UnderworldИгра-легенда!!!


9 replies to this topic

#1 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 16 юли 2008 - 11:55

Posted Image

Май е време за тази тема :> Ако не броим римейка от мин. година това е 8-ма поред Tomb Raider игра.
Имаме първи геймплей трейлър който с/д мен изглежда впечатляващо като концепция и графика. По натам ще видим и какви нови неща може да прави г-ца Крофт. Аз чакам с нетърпение (огромен фен съм на поредицата и откакто Crystal Dynamics поеха франчайза не съм останал недоволен). Играта се очаква на 21-ви Ноември в Европа за всички платформи.

site: www.tombraider.com
wiki: http://en.wikipedia....der:_Underworld

страници от превюто на X360 Magazine
1, 2, 3, 4
тук има доста превюта и фийчъри за играта.

малко wallpapers:
http://bestgamewallpapers.com/files/tomb-r...-underworld.jpg
http://bestgamewallpapers.com/files/tomb-r...-underworld.jpg
http://bestgamewallpapers.com/files/tomb-r...cave-egress.jpg
http://bestgamewallpapers.com/files/tomb-r...at-the-pain.jpg

#2 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 16 юли 2008 - 12:24

View PostNosferatu, on Jul 16 2008, 12:55, said:

Posted Image
Аз чакам с нетърпение (огромен фен съм на поредицата и откакто Crystal Dynamics поеха франчайза не съм останал недоволен).
Най-сетне да сме на различно мнение. :P
Точно откакто кристъл дайнамикс я поеха, аз спрях да се интересувам от тази игра, с която дойде и си замина любовта ми към компютърните игри. Графика за сметка на смисъл и идея в играта, нови движения за сметка на ребусите, отвратително управление(включващо мишка :angel: ) за сметка на моите нерви. Не, благодаря. Кълна се, опитах да играя Anniversary - не ми се получи, дори интро-нивото не успях да премина, толкова се отвратих...за Lеgend просто не искам и да говоря...толкова срелба, толкова чудо...то не беше скачане, то не беше въжета по колана, не бе чудо...ми да я прекръстят Princess Of Persia и да оставят Core Design да си правят добрата стара Лара да се управлява с 5-6 клавиша, и да седиш по цяла седмица, псувайки като хамалин, опитвайки се да разбереш откъде, по дяволите, се отваря проклетата врата...И да псуваш двойно повече, като разбереш, че било две нива назад :metal:
Това от мен. Категорично съм разочарован от години вече.

P.S.: На всичко отгоре правят Лара все по-слаба и с по-малки ... гърди...какво - накрая анорексия ли ще й докарат ?!

Edited by Blacky, 16 юли 2008 - 12:27 .

...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#3 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 16 юли 2008 - 12:34

единствения недостатък на Легендата беше, че е доста лесничка :P Историята, графиката, супер освежена поредица от където ид а го погледнеш. Нямало ребуси ли? Ти колко игра? А Аниверсъри си е римейк на добрата стара единица и е направен превъзходно. Също така е и доволно трудна (аз още не съм я минал, да си призная честно). Ребуси си има и са достатъчно заплетени типично като за ТР игра. В този смисъл не те разбирам много. Айде за легенд както и да е, но при римейка виждаме една типична ТР игра. Проблема на старите беше, че пичовете от Core взеха да си лежат на ларвите и да не правят нищо ново и интересно, като дори графичния енджин си беше един от 1-вата до ...5-тата май. Angel Of Darkness май е с друг енджин, ама не съм сигурен. Еми ебаси, не може от сумати игри през годините да си правиш едно и също и да не стане работата каквато стана, т.е фалираха. Аз съм фен на първите три игри. Даже още от 3-та се чувства онова "смукане на пръстите". След това нищо интересно не виждаме.

#4 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 16 юли 2008 - 12:53

ми, да речем, че съм дърт, закостенял фен на ДОС-ерата в игрите и прекалено усложненото управление ме дразни, аз удоволствието в играта ли ще гледам или ще се мъча с две ръце у половин крак да накарам Лара да скочи, едновремнно с това да хвърли някакво си въже, после да се намота с него на майната си, че и да потича малко по стените...
Това ме дразни. За Анивърсъри посменах, че още въвеждащото ниво ме издразни и я махнах, гледал съм я почти цялата какво представлява, но нямам нерви да я играя с това управление. Вярно е светлинни години напред в адвенчъра в сравнение с леджънд(баси и шутъра), но е взаимствана...не само от 1-цата, от всичко до 4, мисля, не съм се интересувал, но на гледане такива неща забелязах.
За 6-цата си прав - мисля, че чак там сменят енджина, усеща се в новите й движения и в това, че почна леко да ме дразни :P
ама е хубаво, че още има хора, които се радват на играта, аз отново само ще я "гледам" :angel:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#5 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 16 юли 2008 - 13:20

ммм. не знам за какво говориш, чесно :P в новите игри управлението е 1000 пъти по-лесно и интуитивни от колкото в старите части (то заради това те бяха толкова трудни). В новите управлението с мишката помага адски много да се ориентираш заради фрий-камерата. Докато преди като застане лара до някоя стена и камерата се забие в гъзЪ и трябва да гадаеш на къде и как да скочиш, не беше много приятно.
А ако играеш с пад също е доста добро управлението.

#6 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 16 юли 2008 - 13:22

View PostNosferatu, on Jul 16 2008, 14:20, said:

ммм. не знам за какво говориш, чесно :angel:

View PostBlacky, on Jul 16 2008, 13:53, said:

ми, да речем, че съм дърт, закостенял фен на ДОС-ерата в игрите
:P просто не харесвам мишки
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#7 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 16 юли 2008 - 13:34

View PostNosferatu, on Jul 16 2008, 14:20, said:

В новите управлението с мишката помага адски много да се ориентираш заради фрий-камерата. Докато преди като застане лара до някоя стена и камерата се забие в гъзЪ...

Подозирам, че това му липсва на Блеки :P

Аз съм заклет адвенчър фен. ТР не ми хареса, не помня защо, май заради многото скокове, катерения, че и някакви оръжия май размахваше каката.

#8 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 22 юли 2008 - 19:33

http://www.gametrail...ayer/36965.html супер концепция! :D

#9 Shellshock

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 17 posts

Posted 16 февруари 2011 - 01:13

Със тази игра Кака Лара окончателно се завърна към корените си! Който е заклет фен на Tomb Raider няма да е разочарован. А това че е трудничка, не е съвсем вярно, просто Legend беше лесна :) Като за Tomb Raider игра няма никакви ядове. Наскоро обявиха Reboot на серията, който е силно интригуващ...

#10 ivelyn georgiev

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 12 posts
  • Gender:Male

Posted 21 май 2014 - 20:55

Изиграх я цялата.Не е никак лоша. :moil:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users