Jump to content

darksorrow's Content

There have been 4 items by darksorrow (Search limited from 26-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#47374 Последният филм, който гледах...

Posted by darksorrow on 14 May 2009 - 00:07 AM in Кино

Posted Image

Рон Фрике е гений.

Гледайте, ако не сте.



#47373 Търся художник за обложка

Posted by darksorrow on 14 May 2009 - 00:02 AM in Други

това отдавна не е актуално, предполагам, но все пак да питам, тъй като авторът не е казал, че темата е приключена?



#40618 Терминатор 4

Posted by darksorrow on 29 December 2008 - 19:55 PM in Кино

T2 за мен е един от най-епохалните екшъни евър криейтед (наред с А2 - Alien 2). И определено по-знаков от втория Пришълец.

Т3, абстрахирайки се от тотално другата насока и практически - концепция, в която тласна поредицата, според мен беше един съвсем приличен филм, макар че абсолютно не мога да се съглася с горното твърдение за яките визуални ефекти, от които принципно нелошото ми впечатление беше тотално смазано от последната, очевидно апокалиптична сцена на летящите ядрени глави, която изглеждаше като че аз ъм я правил...

Трейлърът на Т4 изглежда реално покъртително як, имайки предвид осезаемо занижените ми очаквания преди да го видя. А Крисчън Бейл определено знае как да прави запомнящи се водещи роли, това ме прави оптимист. МcG е фактор, който мен лично малко ме притеснява, но... тоя филм най-вероятно ще го видя и на голям екран какъвто и да е резултатът. Дължа го на поредицата.



#40533 Последният филм който гледах беше...

Posted by darksorrow on 27 December 2008 - 14:09 PM in Кино

Let the Right One in е определено много силен, според мен... запомнящ се, различен на фона на вичко вампирско, що съм гледал, а то не е като да е твърде малко. препоръчвам определено.

последно... Harold and Kumar Escape From Guantanamo Bay

след първата част имах сравнително завишени очаквания, до голяма степен се оправдаха. много приятна комедия, когато човек не е в настроение за нещо сериозно. аз лично се накефих.