Jump to content

Scorpions в София25.10.2010г. - стадион "Академик - Плиска"


349 replies to this topic

#341 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 28 октомври 2010 - 14:21

View PostWicked Child, on Oct 28 2010, 09:24, said:

"ИСКАМ ТАКА ДА ИЗТРЕЩИТЕ, ЧЕ СВЕТИ ДИО ГОРЕ В НЕБЕТО ДА ВИ ЧУЕ!!!"
:harhar: :) :D :D :D :D :D :D :D

И кое е смешното?

#342 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 28 октомври 2010 - 14:44

View PostTHE DEADMAN, on Oct 28 2010, 15:21, said:

И кое е смешното?

И аз това се опитвам да разбера.

Но си е абсолютна истина, че част от публиката (поне около мен) се изхили или не разбра изобщо смисъла на този призив.
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#343 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 28 октомври 2010 - 15:06

View PostSailing Ships, on Oct 28 2010, 15:44, said:

И аз това се опитвам да разбера.

Но си е абсолютна истина, че част от публиката (поне около мен) се изхили или не разбра изобщо смисъла на този призив.
Както Ахат не бяха особено подходящи за подгряващи на Scorpions, така и този призив на Звезди остана неразбран от маса хора, които не бяха на концерта, за да "изтрещят", а предимно да слушат балади. Тази лека несъобразителност от негова страна предизвика усмивки :harhar:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#344 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 28 октомври 2010 - 15:10

View PostMetal Heart, on Oct 28 2010, 16:06, said:

Както Ахат не бяха особено подходящи за подгряващи на Scorpions, така и този призив на Звезди остана неразбран от маса хора, които не бяха на концерта, за да "изтрещят", а предимно да слушат балади. Тази лека несъобразителност от негова страна предизвика усмивки :)
Нали не ви е нарекъл "шибаняци", кво толкова :harhar:

#345 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 28 октомври 2010 - 16:26

View PostMetal Heart, on Oct 28 2010, 16:06, said:

Както Ахат не бяха особено подходящи за подгряващи на Scorpions, така и този призив на Звезди остана неразбран от маса хора, които не бяха на концерта, за да "изтрещят", а предимно да слушат балади. Тази лека несъобразителност от негова страна предизвика усмивки :harhar:

Съгласен съм.

То излиза на практика, че въобще целият концерт се превърна в една голяма несъобразителност и несъстоятелност - стадионът, организацията, публиката, неподходящата подгряваща група, в известна степен и отношението на Scorpions. За съжаление.
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#346 Wicked Child

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 49 posts

Posted 28 октомври 2010 - 18:57

Прекрасно разбрах "поздрава". Въпросът е, че в един момент отдаването на почит се превръща в палячовщина и позьорщина и Звезди успя да го демонстрира нагледно.

#347 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 30 октомври 2010 - 09:40

Хубава работа ама българска.Нивата не ми пречеше,на вилата ми и по-кални съм виждал :rolleyes: .
Хората за възраста си направиха доста приятен концерт.Е да можеше и 30 парчета да ни изсвирят,но тогава пак щеше да има недоволни,много пяли приспаха ни.Можеше и само балади да изпълнят,ама тогава пак недолни щеше да има.

Сериозно сега,то да не кажа груба дума ама 85% незнаеха защо са на стадиона.Според мен не е нормално да не знаеш 95% от песните и да се въртиш като в небрано лозе и да се чудиш и вайкаш "т'ва па ся кво е",както аз имах честа да чуя от заобикалящите ме хорица.Да кажеш че са на моята възраст или около нея да си кажеш горе-долу ги разбирам.Ама те повечето бяха на възраста на баща ми ужасТ.Аз поне съм израснал в семейство където друго освен рок неможеш да чуеш.Както казах тези 85% бяха жалка картинка,срам ме е че се изложихме по този глупав начин.

Коментари за охраната не давам,те хората с тези заплати ги разбирам горе-долу,само че нормални хора не се хващат за подобни пари,тези ги сабират и аз не знам от къде,но повечето са трагедия,а нормалните си бият камшика доста бързичко.

#348 eXasis

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male

Posted 30 октомври 2010 - 11:19

Абе какво са ви виновни хората, всеки има правото да присъства на концерта, нали? Всеки, който харесва музиката им, независимо дали знае текстовете или не, е там. Например татко ми откъде да ги знае човека - нито е учил английски, нито пък има време да се занимава изобщо с такива неща. Но пък ги слуша, откакто се помни и просто иска да ги види за пореден път. А какво ще се окаже накрая, че с присъствието си пречи на някой си "върл" фен, така ли? Хайде само да не е така! :rolleyes:
Истина е, че теренът не беше прелест, но лично аз не виждах никакъв проблем, след като си беше почти сух. Може би накрая малко се понамокри, но за щастие не беше прекалено и не успя да ни окаля. И е вярно, че не е никак лош за провеждане на концерти лятото.
Според мен цялостният проблем зад "среднистите" ни впечатления идва от самото изпълнение и представяне на групата. Нищо друго.

#349 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 30 октомври 2010 - 11:34

View PosteXasis, on Oct 30 2010, 12:19, said:

Абе какво са ви виновни хората, всеки има правото да присъства на концерта, нали? Всеки, който харесва музиката им, независимо дали знае текстовете или не, е там. Например татко ми откъде да ги знае човека - нито е учил английски, нито пък има време да се занимава изобщо с такива неща. Но пък ги слуша, откакто се помни и просто иска да ги види за пореден път. А какво ще се окаже накрая, че с присъствието си пречи на някой си "върл" фен, така ли? Хайде само да не е така! :rolleyes:
Истина е, че теренът не беше прелест, но лично аз не виждах никакъв проблем, след като си беше почти сух. Може би накрая малко се понамокри, но за щастие не беше прекалено и не успя да ни окаля. И е вярно, че не е никак лош за провеждане на концерти лятото.
Според мен цялостният проблем зад "среднистите" ни впечатления идва от самото изпълнение и представяне на групата. Нищо друго.


Не ме разбра явно.Нямам против такива хора,но да седят и да си говорят за някакъв си мач и от време на време да питат абе няма ли да изпълнят еди коя си песен,е малко дразнещо не мислиш ли?
И баща ми 2 думи на английски не знае,но човека си копунясваше здраво.

#350 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 06 ноември 2010 - 19:22

Цялата пресконференция на Scorpions за българските медии - тук.
I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users