Jump to content

MEGADETHKilling Is My Business... and Business Is Good!


56 replies to this topic

#1 Jorko_Beliata

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 132 posts

Posted 25 September 2008 - 22:56 PM

Е, не успях да намеря тема за моята така любима група...
Захващам се да пиша, тогава :wub:

Едва ли има някой, който да се интересува от тежка музика, и да не е чувал за голямата четворка в траша - Мегадет, Металика Слеър и Антракс.

Също толкова известно е кой е "двигателя" на групата от основаването й до ден днешен - "саркастичния" Дейв Мъстейн.
След близо две десетилетия и половина този човек продължава да е "на върха на вълната" (вече точа зъби за нов албум ), но... да се върнем в началото.

Дейвид Скот Мъстейн е роден на 13 Септември 1961г. в Ла Меса, Калифорния, в семейство на банкер и домакиня. Бащата на Дейв - Джон Мъстейн е алкохолик, и със задълбочаването на проблема си започва да малтретира семейството си. Емили Мъстейн, съпрга на Джон в един момент е принудена да го напусне заедно с децата - Дейв и сестрите му. За Дейв и семейството му започват трудни години. С малките си доходи Емили е затруднена да издържа семейството, но успява да събере сума за първата китара на Дейв
Интересен факт:
"Сестра ми казваше, че правя шум, вместо да свиря, и в един момент просто счупи китерата в главата ми! Това прекрати досега ми с китарата за извстно време." - Разказва той самия :metal:

Дейв е с трудно детство и още по - проблемен като младеж. На 15, след като е живял и с майка си, и при семейството на голямата си сестра Мъстейн избира да "се справя сам" - и започва своя живот в престъпните среди и наркотиците...

Едно от положителните неща, които Дейв открива за себе си е музиката - дори създава собствена група "Паника" (Panic), която просъществува известно време без да издаде дори демо касета.
Някъде по това време, Дейв вижда в местен вестник обява, в която нова група от Л.А. търси китарист...
Групата е МеталикА!
Интересен факт:
Дейв отива на прослушване, включва си китарата и започва да загрява с бързи упражнения.
След няколк о минути спира да свири и пита "Започваме ли прослушването?". Отговора е "Започваш работата."
Така започва кариерата на рок-звезда за него.

Металика бързо печелят популярност, но Дейв е всичко друго, освен колегиален към колегите си.
Рон МакГовни - първия басист на Металика (много хора мислят, че Клиф Бъртън е първия) разказва, как веднъж по време на репетиция Дейв изсипва цяла бира в тялото на бас китарата на МакГовни, при адапторите. Когато Рон се опитва да включи баса си в усилвателя, резултата е :metal:
След този случай МакГовни се разделя с Металика. Сега вече се включва Клиф Бъртън (RIP).
Металика гастролират на много места и подготвят пръв албум, но Джеймс Хетфийлд и Ларс Улрих не искат да работят повече с Мъстейн, и когато групата пристига в Ню Йорк Дейв е изгонен от групата - при това най - безцеремонно.
(Тук е момента да отворя интересна скоба - на Дейв се отдава съавторство в голяма част от ранно то творчество на Металика. Но повече за това - ако темата е ви е интересна.)
Дейв е бесен! Връща се в Л.А., където след известно време среща Дейв Елефсън (бъдещия Бас-китарист) заедно с когото основава "МЕГАДЕТ" (1982). Странно е, че създава Мегадет именно с идеята да съперничи, и по този начин да си отмъсти за изхвърлянето си от Металика.
Интересен факт:
Докато текат прослушванията за бъдещ вокалист, на Дейв му писва и се тросва : "Какво толкова, Аз ще пея" :wub:
Състава скоро се попълва от Крис Поланд (соло-китара) и Гар Самюелсън (RIP) - ударни. Но преди да ви разкажа за тях, ще отворя дума за... Първия албум!

Killing Is My Business... and Business Is Good! (1983)
Posted Image
Албума е издаден от "Комбат Рекърдс".
По мое мнение - много добър, но зле разработен материал.
Парчетата са просто убийствени - заглавната Killing Is My Business... and Business Is Good!, къртещите "The Scull Beneath The Skin" и "Rattlehead" (я познайте какво всъщност е ;) ) иоригиналната (по историчаски данни) версия на "The Four Horsemen" - с оригиналното й заглавие "Mechanics". Да това Дейв го е писал в голямата му част...
Много силни парчета, но май са бързали много да ги запишат, на мен ми звучат мааалко недодялано.
Записа за съжаление също не е особено качествен. Третата причина за слабия запис са и самита музиканти - Крис Поланд и Гар Самюелсън са отлични музиканти (за мен Гар е най - добрия гънър - ЕВЪР - просто да вкараш ненормалното джаз темпо в метъла си е жив гений!), но, за съжаление и тотално зависими от дрогата... В комбинация с пристрастията на Дейв и Младши (така наричат Елефсън :no: ) към различни коктейли от хероин и кокаин е странно как въобще са записали албума, всъщност... Както и да е, бурните събития продължават с:

Peace Sells... but Who's Buying? (1986)
Posted Image
Вече под лейбъла на "Кепитъл Рекордс".
Нещата са загладени значително. Стадионите и до ден днешен от рифовете на "Wake Up Death" и култовия текст на "Peace Sells... but Who's Buying?". Рядко добри парчета...
Албума е доволно навъсен - общо взето това ми е еталона за траш и до днес. Другите парчета нито са много добри, нито са зле - просто още от същото. Траш до дупка.
Тук започват и първите раздори - Крис е до такава степен изпаднал за наркотици, че запъчва да разпродава екипировката на групата за да може да се снабдява редовно... И бива изхвърлен от Дейв. Самюелсон също напуска.
Проблемите на Дейв с дрогата тогава също се задълбочават - състоянието му почти непрекъснато е близо до делириум. Тогава напуска и тур мениджъра на Мегадет:
"Непрекъснато сънувах Дейв в ковчег. Просто знаех, че един ден той ще умре и аз не исках да бъда там."
Интересно е, че на абсолютно ВСИЧКИ интервюта, които гледах от този период, Дейв беше здраво... "отнесен" (вие се сещайте за какво говоря...)
Дайв наема Чък Бейлър на мястото на Гар и Джеф Йънг на мястото на Крис, за да създаде:

So Far, So Good... So What! (1988)
Posted Image
В този албум за мен има едно (1) парче - "In My Darkest Hour", което е написано в памет на починалия Клиф Бъртън. Всичко друго в албума изобщо не ми допадна - нито "синглирания" кавър на "Anarchy In The UK", нито "Set The World Afire" (чието първо заглавие е ... MEGADETH!).
Някъде по това време Дейв прави записи на кавъра на Алис Купър "No More Mr. Nice Guy" за филма "Шокър". Тълкова е дрогиран в студиото, че се налага да записват китарите и вокалите ПООТДЕЛНО.... :metal:


Такааа, тук аз си взимам назад думите, че мога с дни да говоря за MEGADEEEEETH и отивам да спя... :P

Ако няой не ми изтрие темата, обещавам продължението скоро ;) А, на който му е интересно - може да се включи междувременно :D
Има нещо, заради което всички биографици на Блек Сабат заслужават да бъдат побити на колове, оставени докато гаргите им гризат карантиите:
Защо всички говорят за "Времето с Ози" и "Времето след Ози"?! В историята на Сабат съществува времето "Преди ДИО" и "Времето след ДИО". Самия ДИО е безпрецедентен и вечен.

#2 Lan

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 18 posts

Posted 25 September 2008 - 23:26 PM

Има как да няма фенове :metal: тц тва не ти е коя да е група, мн ме накефи как на 1во място в 4ката веднага постави Мегадетааа ехахе :metal:

Металика ми е номер 1, но почти не се влияя от глупостите около групите и Мегадет също ми е в топ10
Невероятна група, невероятна музика, блъска ме като с чук като си пусна Симфонията, женския вълк, куршумите или горящите мостове и подобни :metal:

За Дейв може много да се говори и добро и лошо, за групата най-вече добро

Другите фенове къде се криете бе!

#3 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 26 September 2008 - 00:39 AM

Аз искам персонална среща с Дейви :metal: Брои ли се за фенщина? :metal:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#4 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 26 September 2008 - 08:23 AM

View Postforeigner, on Sep 26 2008, 01:39, said:

Аз искам персонална среща с Дейви :metal: Брои ли се за фенщина? :metal:
Ех, и ти като мен. :metal:
Someone's gonna love me...

#5 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 26 September 2008 - 08:46 AM

View Postforeigner, on Sep 26 2008, 01:39, said:

Аз искам персонална среща с Дейви :metal: Брои ли се за фенщина? :wub:
Аз съм имал персонална среща с Dave Mustaine. Брои ли се за фенщина? :P
Една от най-любимите ми метъл групи. Винаги съм казвал, че едно от най-хубавите неща случвали се на метъл музиката е изгонването на Mustaine от Металика. Ако не беше това, днес нямаше да я има тази чудесна група :metal: Същото смятам и за изгонването на Ози от Сабат... Ако не го бяха направили, днес нямаше да имаме три страхотни албума на групата с Дио /а се задава и четвърти/ и десетина солови албума на Ози, половината от които са шедьоври :metal:
Най-интересното нещо за мен, свързано с групата Megadeth е, че всичките тези чудесни албуми, песни, успехи, фенове, пълни зали и т.н. са постигнати ГЛАВНО благодарение на отрицателни чувства - омраза, ненавист и злоба към "колегите" от Металика... Желание да им се покаже, че и сам Мъстейн може да направи голяма група. И я е направил. Което доказва, че понякога хубавите неща стават и благодарение на най-лошите чувства и желания, които минават през съзнанието на човек :wub:
I don't know how I managed it...

#6 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 September 2008 - 08:54 AM

Има една случка, която често обичам да разправям:

Преди години, в стария форум, пак имаше тема за Мегадет или обсъждане на Мегадет в друга тема. И аз, и още един потребител пишем в една и съща минути почти един и същ постинг: Абе, не е никак лоша групата, ама само Мъстейн да не пееше :metal:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#7 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 26 September 2008 - 09:12 AM

View PostSatyr, on Sep 26 2008, 09:54, said:

Абе, не е никак лоша групата, ама само Мъстейн да не пееше :diablo:
но, за мое щастие, той пее и това прави групата толкова уникална :)

Edited by Blacky, 26 September 2008 - 09:13 AM.

...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#8 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 26 September 2008 - 14:25 PM

Браво, чудесно поднесена информация, за група, която много харесвам. Аз няма да взема особено участие в темата, защото не ме бива много в биографичните справки за бандите, но ще я чета с интерес.

#9 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 26 September 2008 - 14:30 PM

View PostBlacky, on Sep 26 2008, 10:12, said:

но, за мое щастие, той пее и това прави групата толкова уникална :)
:diablo:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#10 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 26 September 2008 - 14:32 PM

View PostBlacky, on Sep 26 2008, 10:12, said:

но, за мое щастие, той пее и това прави групата толкова уникална :)
Уникалността, сама по себе си, не е достатъчен атестат за качество :diablo:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#11 fantucho_

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 474 posts

Posted 26 September 2008 - 14:34 PM

Хех, накарахте ме да си пусна Rust in Piece. Кофти, че Peace Sells не ми е под ръка иначе щях да посегна към него. :worship:
Харесвам я групата и то много! Гласът на Мъстейн си ми харесва - друг вокал не ща. :)

ПП: Разгръщайки новия брой на Про-Рока ми в даскало един приятел се застоя на страницата, където е сложена снимката на Мъстейн. Гледа го, гледа го и накрая изтърси "Глей го па тоя къв е женствен и в същото време обрасъл!". Изгледах го подозрително, питайки се в къде ли са отишли мозъчните му клетки. Отговор не получих. :diablo:

#12 NEVERMORE

    Schecterist

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Carramba, Carajo e Wiskey \m/ \m/

Posted 26 September 2008 - 16:38 PM

View PostJorko_Beliata, on Sep 25 2008, 22:56, said:

Някъде по това време Дейв прави записи на кавъра на Алис Купър "No More Mr. Nice Guy" за филма "Шокър". Тълкова е дрогиран в студиото, че се налага да записват китарите и вокалите ПООТДЕЛНО.... :diablo:
:yes: ама то това си е нормалният начин на запис в студио?? Какво му е чудното не разбрах :worship:
Иначе Мегадейв - :) Завинаги в топ 5 откакто преди доста годинки чух Rust-a и останах като поразен. Разни сравнения и дразги с Метлица ми се струват глупави. Грешката на Дейви е че следва една линия на стилово осиране инспириран от бившите си колеги, което е тъпо. Иначе ми е десетки пъти по-любим от тях, и то не само защото музикантите винаги са му били доста по-класови :D

#13 Jorko_Beliata

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 132 posts

Posted 27 September 2008 - 00:44 AM

Добър Вечер от Белята! ;)

Преди всико, да ви Благодаря за интереса по моите скромни писания :no:

Да продължа разказа... докъде бях стигнал? Аха! So Far, So Good... So What! вече е на пазара, "In My Darkest Hour" e саундтрак към "Te Decline Of The Western Civilization", а MEGADETH се стягат за турне в европа (където ще откриват за не кой да е, а за... (туш!) IRON MAIDEN!)!
Тогава идва първия... голям проблем, или, "светлина в тунела", зависи как ще го погледнете. Дейвид Елефсън е съсипан от дозите хероин и Спийдбол и влиза в клиника за лечение на наркомани. Без своя "съучастник", Мъстейн също се предава и влиза в клиника... Състоянието и на двамата е тежко, предстоят месеци рехабилитация...
Джеф Йънг разказва:
"Спомням си, че му казвах, Дейв, избери си едно! Просто едно! Имаше моменти, в котито Дейв беше на СЕДЕМ различни вещества (неща)!"
След враме Дейв и Младиши излизат от клиника, но тежките моменти за Мъстейн тепърва предстоят... :lol:

Следват нови персонали промени (Чък Бейлър май напуска сам, Дейв обвинява Джеф, че сваля тогавашното му гадже Дяна?! и го изхвърля...).
Новите герои са (невротичния по мое мнение) Ник Менца - барабани и, невероятния, по всеобщо мнение Марти Фридман - солокитара (Сега, и аз го смятах за НЕВЕРОЯТЕН, но това беше докато не се научих да държа китара, повече за мнението ми - после)
Какво следва?!!!!!!

НЕВЕРОЯТНИЯ, ЕДИНСТВЕН ПО РОДА СИ:

Rust In Peace!!!!!!! (1990)
Posted Image
Трудно ми у да говоряза този албум!!!!
Не случайно 90% от всички ш..........ни MEGADETH фланелкши са разкрасени с него!!!!
Ако "Seventh Son of a Seventh Son" e Библията в Метъла, "Rust In Peace" е Новия Завет!
Какво да ви кажа... Само две от парчетата НЕ СЪМ ВИЖДАЛ НА КОНЦЕРТЕН ЗАПИС (Poison Was The Cure и Five Magics)!
По ред на номерата:

"Holy Wars... The Punishment Due" - Химн. Една умна глава от музикалните списания каза :
"Хеви-Метъл групите пееха за замъци и магьосници, но МЕГАДЕТ имаха какво да кажат на публиката със своита текстове..." Преведете си текста на това заглавие, и ще разберете за какво говоря!
(Бел. Авт. Предвид токсичния ми статус, изказването на "умната глава" може да бъде преуточнено, състоянието в което съм ми позволява да пиша съмо по памет... За Неверниците - в откриващия пост всичко, което сравних от нета е рождената дата на Дейв... Другото пак е по памет... Хлъц!)

Hangar 18...
Теми за извънземни...? Hypocrisy?! Ето от къде са се учили! Съмнителното текстово присъствие в това парче просто го превръща в Най - Добрата - Китарна - Работа в историята на Метъла! Белята СеZ! :yes:
Тук баш-манияци като мен ще намерят арпежи от парче на МеталикА, в коато Дейв е съавтор... Но за това - после! ;)

Take No Prisoners
Буквално. Каса ледена бира по избор на човека, който възпроизведе с китара и ефект по негов избор рифовете до първия куплет... В РЕАЛНО ВРЕМЕ!
А си мислех, че след "Мир Продава" по - ТРАШ не може да стане...

Lucretia
Отново невероятна китарна игра... Дори не съм се пробва да възпроизвеждам рифовете... Още... :lazy2:
Невероятно живо парче, направо да се чуди човек какво е! Много интересна музикална тема, много добро соло (браво, Марти, съмнителното усещане на не пръст, ами ръка на Дейв се появява!). Любимо!

Tornado Of Souls!!!!!!!!

Това е Песента на Мегадет! За Мен!
Любимо парче за слушане, любимо парче за упражнение! :lazy2: (ТОВА Е МОЕТО ПАРЧЕ!)
Не е "синглирано"! :yes:
Мога да си играя с него докато и двата ми ръце се схванат! Солото на Марти Кърти (но всъщност не е трудно)!
Спирам да пиша!

RUST IN PEACE... POLARIS!

По - свирепо от "Holy Wars"! По - Сложно от "Lucretia"! Пощадете Траш - Беля! Първия път, като си играх да изсвиря на китара входящия риф го докарах само на бавни обороти! Няколо променящи се теми, записани с невероятен финес от Дейв и Ко! Още веднъж невероятна китарна работа!

...

Белята отново Ви Благодари... и отива да спи... :D
Предвид алкохолния ми статус и Дефектната Бира в "Стро...ежа" искрено се съмнявам да се справя адекватно с "Countdown" ...

Затова, до утре... и служайте MEGADEEEEEEEEEEEEEEEEEETH :lazy2:

ПП. Ozzy, виждам, че си имал директен контакт с Дейв - моля те да ни представиш подробнисти около случая (или поне линк с интервю), всички фенове на Мегадет "ще цвилим от кеф" относно което!

Edited by Jorko_Beliata, 27 September 2008 - 01:13 AM.

Има нещо, заради което всички биографици на Блек Сабат заслужават да бъдат побити на колове, оставени докато гаргите им гризат карантиите:
Защо всички говорят за "Времето с Ози" и "Времето след Ози"?! В историята на Сабат съществува времето "Преди ДИО" и "Времето след ДИО". Самия ДИО е безпрецедентен и вечен.

#14 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 27 September 2008 - 06:37 AM

View PostJorko_Beliata, on Sep 27 2008, 01:44, said:

ПП. Ozzy, виждам, че си имал директен контакт с Дейв - моля те да ни представиш подробнисти около случая (или поне линк с интервю), всички фенове на Мегадет "ще цвилим от кеф" относно което!
и снимки, и снимки! :lazy2:

@Беля, много свеж преглед на биото на бандата :lazy2:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#15 Jorko_Beliata

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 132 posts

Posted 27 September 2008 - 07:59 AM

View PostNEVERMORE, on Sep 26 2008, 17:38, said:

:lazy2: ама то това си е нормалният начин на запис в студио?? Какво му е чудното не разбрах :lazy2:

Като се замисля - имаш право... :yes: Не мога да си спомня какво точно е било събитието, (запис или представяне или откриване), но се е налагало Дейв да си изпълни цялото нещо в реално време. Имам го в едно филмче, ама не мога да ровя сега точно :yes:
Това са думи на една дама от музикалния бизнес, с която Дейв е работил тогава:
"Трябва да свъшим ... еди какво си ... а този не може да ходи и дъвче дъвка едновременно!" :lazy2:
Има нещо, заради което всички биографици на Блек Сабат заслужават да бъдат побити на колове, оставени докато гаргите им гризат карантиите:
Защо всички говорят за "Времето с Ози" и "Времето след Ози"?! В историята на Сабат съществува времето "Преди ДИО" и "Времето след ДИО". Самия ДИО е безпрецедентен и вечен.

#16 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2008 - 08:56 AM

View PostJorko_Beliata, on Sep 27 2008, 01:44, said:

ПП. Ozzy, виждам, че си имал директен контакт с Дейв - моля те да ни представиш подробнисти около случая (или поне линк с интервю), всички фенове на Мегадет "ще цвилим от кеф" относно което!
Ами аз съм го разказвал и преди, а и то не е кой знае колко интересно... Не е интервю или някаква по-специална среща. Исках поне за миг да се видя с един от любимите ми изпълнители. Отидох зад зала "Фестивална" с надеждата, че това може да се осъществи. И вероятно нямаше да стане, ако не беше Васко Катинчаров, който ми каза точно къде да отида и точно къде да вляза. Отидох, почаках известно време и изведнъж Мъстейн минава покрай мен заедно с някакъв човек от екипа им /вероятно мениджъра/ и си говорят. Аз отидох до тях и казах: "Г-н Мъстейн, за мен е чест да разговарям с Вас. Музиката Ви значи много за мен." След което си подадох билета и поисках автограф. В този момент онзи с него започна да ми говори неща от сорта на: "Сега не може, ела след пресконференцията." Без изобщо да му обръщам внимание казах отново на Мъстейн: "Едва ли ще имам някога шанса да Ви видя пак." На което той каза: "Да, разбира се, че ще ти разпиша билета." Взе го, разписа го, стиснахме си ръцете и това беше...

View Postforeigner, on Sep 27 2008, 07:37, said:

и снимки, и снимки! :lazy2:
Имах фотоапарат в джоба и......... нямам снимка. Бях се шашнал и забравих да питам и за това, а и вероятно нямаше да стане.
Имам снимка обаче с Хетфилд :lazy2: По едно стечение на обстоятелствата тази снимка стана отново благодарение на........ Васко Катинчаров. Ако не беше той щях да си остана само със спомените от срещата :lazy2:
I don't know how I managed it...

#17 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 27 September 2008 - 09:18 AM

View PostOzzy, on Sep 27 2008, 09:56, said:

Имам снимка обаче с Хетфилд :lol:
знаем :yes: благодарение на нея всичките ми приятели те мразят страстно :lazy2: :lazy2: :lazy2:

а иначе този шашнат момент ми напомня на един мой, когато Айоми излезе от един асансьор, аз застанах пред него и започнах да пелтеча по най-кретенския възможен начин, добре че баща ми спаси положението-той не знае грам английски и действа, без да приказва :yes:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#18 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2008 - 11:21 AM

View Postforeigner, on Sep 27 2008, 10:18, said:

когато Айоми излезе от един асансьор, аз застанах пред него и започнах да пелтеча
А ето заради тази снимка, както и заради снимката ти с Ричи, аз те мразя страстно :lazy2: :lazy2: :lazy2:
I don't know how I managed it...

#19 Lan

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 18 posts

Posted 27 September 2008 - 12:18 PM

Мразя те ОЗИИИИ хехаехае сериозно искам и аз мразяя те

#20 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 27 September 2008 - 12:23 PM

View PostOzzy, on Sep 27 2008, 09:56, said:

Имах фотоапарат в джоба и......... нямам снимка.
Ако бях напуснал "Про-Рок" през 2005 г. - и снимка с Мъстейн щеше да имаш :lazy2:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users