Jump to content

Karnivool в София, 21.6.


7 replies to this topic

#1 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 05 May 2014 - 23:50 PM

Виждам, че някак си предстоящият концерт на Karnivool в София за сега убягва и сред новините в сайта, и във форума. :) А австралийците си ги бива. Групата набира все повече популярност и извън родните си граници, като за втора поредна година се връщат за концерти в Европа. Много е яко, че ще можем да ги чуем и видим на живо и тук. И между другото се сетих, че барабанистът на Pain of Salvation беше казал хубави думи за Karnivool в едно интервю за "Metal Katehizis" преди три години:

"- А кои нови групи слушаш напоследък? Кои млади музиканти са те впечатлили или повлияли?
- Бих казал Karnivool, не знам дали си ги чувала - не са толкова нови, но мисля, че издадоха първия си албум преди няколко години. "Sound Awake" е удивителен албум, миналата година май го слушах поне по веднъж всеки ден, бях влюбен в него."

#2 andro

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 48 posts
  • Gender:Male

Posted 06 May 2014 - 16:25 PM

Ами сигурно си имат причина, ето една сравнително добра http://www.karnivool.com.au/tour ...още не е отразено в сайта им :)

#3 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 06 May 2014 - 23:11 PM

Да, тази причина ми е известна. Аз самият проверявам поне веднъж седмично дали софийската дата се е появила в турразписанието на групата. :) В същото време обаче в последния до сега имейл с новини от бандата, с дата 17.4., фигурира следният текст: "Our list of shows for our June European tour continues to grow with festival dates being added in Moscow, Istanbul and new headline shows in Warsaw, Sofia and Bratislava making for a solid month of touring that already includes Rock Am Ring, Rock Im Park, Volt Festival and Sonisphere" Във фейсбук страницата на "Строежа" също има постинг за това, че Karnivool ще имат концерт в София. Та, мисля си и ми се ще такова събитие да има. :)

#4 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 07 May 2014 - 11:23 AM

Причините са точно три:

1. Организаторът не е пратил информация
2. Не следим "Eventim" за новини
3. Не сме абонирани за нюзлетъра на Карнивол
:(
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#5 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 27 May 2014 - 14:36 PM

Концертът вече е в турразписанието на официалната фейсбук страница на Karnivool. :)

#6 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 18 June 2014 - 14:42 PM

http://www.werock.bg...s.php?id=28580

#7 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 21 June 2014 - 10:20 AM

Подгряващи ще бъдат дебютантите Nameless Day Ritual от Пловдив. Дебютанти в този състав имам предвид, иначе доста обиграни лица. ;)
Ето една песничка от предстоящия им албум:


:worship:

В студийния запис всички инструменти са записани от Лъчезар Георгиев от Studio 42, а вокалите са на великолепната Ася Катранджиева. На живо, разбира се, двамата са подкрепени от още музиканти. Дори само заради тях си струва човек да посети концерта. :yes:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#8 Avitohol

    IYI

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • Gender:Male

Posted 22 June 2014 - 00:36 AM

Втората подгряваща група, Default, също си е струвала. Хванах само последното им парче, но от чутото малко ме хвана яд, че реших да си спестя подгрявката.
Иначе Karnivool бяха страхотни! Много, много силен концерт, с изключителна енергия между публика и изпълнители!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users