Jump to content

Т'ва не знам дали за тука......нема


12 replies to this topic

#1 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 31 July 2007 - 09:21 AM

http://news.ibox.bg/news/id_1674533355

Темата е за Каварна и бедствени положения там, но по-интересни са коментарите под темата, от които се разбира, че целия метъл е сатанистка измислица, продуцирана от евреи, пък Джудас Прийст "се тресат по сцените" от името на "адаша" си. :wacko: :P
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#2 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 31 July 2007 - 09:25 AM

View PostOverhate, on Jul 31 2007, 10:21 AM, said:

http://news.ibox.bg/news/id_1674533355

Темата е за Каварна и бедствени положения там, но по-интересни са коментарите под темата, от които се разбира, че целия метъл е сатанистка измислица, продуцирана от евреи, пък Джудас Прийст "се тресат по сцените" от името на "адаша" си. :P ;)


:umnik: :wacko: Мухаха, коментарите са ебаси веселбата :yes:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#3 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2007 - 10:24 AM

Уаааа щях да падна! :D
Ами така е, като кметът кани някакви рокаджии-сатанисти, отиде реколтата от слънчоглед и царевица!
Сега трябва да помисли откъде да намери екзорсист. :no:
Omnia mea mecum porto

#4 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 31 July 2007 - 10:32 AM

Quote

Прочетете класиците, като Джаилз Оукли, напр. - "Дяволската музика" и ще разберете откъде почва работата. После защо да не обърнете внимание на имена на песни като: "Димънз ай" на Пърпл, всякакви там "магистрали до ада", "дяволски жени", "черни сабати" и още хиляди и хиляди
Почвайте да четете класиците и да се образовате :no: :D
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#5 Файона

    addicted to chaos

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 212 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2007 - 10:39 AM

View PostДжуджето_GIMLY, on Jul 31 2007, 11:32 AM, said:

Почвайте да четете класиците и да се образовате :no: :D
Бе аз... за начетен човек се имам общо взето... тоз класик що тъй не съм то чувала?!
Omnia mea mecum porto

#6 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 31 July 2007 - 10:43 AM

почвам да се чувствам виновен за сушата в каварненско, нашествието на скакалци в Нова Зеландия и кризата в отбора на Наполи
обещавам да се подстрижа, да изхвърля всички черни фанелки и да не слушам повече сабат на обратно
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#7 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 31 July 2007 - 10:53 AM

Абе наистина ли има такива хора дето си вярват и пишат подобни глупости ? ;) То вярно, че по света бая народ живурка и луди всякакви, но не е ли време уж да поумняваме - пънем се, че в 21ви век живеем :D

Аз като се замисля в полетата край Вакен как си смърдеше на кравешки фъшкии - явно там ливадите растат тучни тучни, след като са потъпкани от хилядите сатанински кубинки :D И кравите са доволни, и бабите в селото бяха много доволни, че даже караха внучетата си да правят "дяволският знак". Явно немците са си сатанисти по душа :D Пропаднали западни капиталисти сатанисти :no:

#8 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 31 July 2007 - 11:01 AM

View PostФайона, on Jul 31 2007, 11:39 AM, said:

Бе аз... за начетен човек се имам общо взето... тоз класик що тъй не съм то чувала?!
Шшт ти си сатанинско чедо. Като ти казва овека четеш и траеш :no: :D
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#9 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 31 July 2007 - 13:02 PM

:D B) колко простотия бродела по света...колко мъка :blink:

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#10 Morrigan

    ravenhearted

  • Тамплиери
  • PipPip
  • 98 posts
  • Location:Cohkka

Posted 04 August 2007 - 07:54 AM

Е тфа също е баси култа :blink:


Само си спомнете,какъв знак направи Буш,при посещението си в София.Буш направи,същия популярен знак,който изобразява рогата на дявола,така популярен сред рокаджиите.Нащите журналисти,излъгаха,като обясниха,че на езика на глухонемите,този знак означава,обичам ви.Всъщност,знака който направи Буш,а той го прави при всичките си посещения е символ на сатаната (дявола),а самия Буш и всички масони изповядват сатанизма,като религия.Сатанизма е официална религия в САЩ и в армията на САЩ,където служат свещеници сатанисти.
Slow down. God can hear you

#11 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 09 August 2007 - 07:49 AM

View PostOverhate, on Jul 31 2007, 09:21, said:

http://news.ibox.bg/news/id_1674533355

Темата е за Каварна и бедствени положения там, но по-интересни са коментарите под темата, от които се разбира, че целия метъл е сатанистка измислица, продуцирана от евреи, пък Джудас Прийст "се тресат по сцените" от името на "адаша" си. :) :D

Вие се смеете, ама си нямате на идея какви неща могат да причинят тези сатанински концерти под еврейска диктовка. Подобни неща се случваха още преди 3-4 години по Ловешкия край и аз съм свидетел. :) Това е извадка от тогавашния ми репорт в рок клуба на дира, провокиран от подобни христиенски писания:

Quote

А Епизод като идваха да свирят в Ловеч тридесет човека държаха покрития мост да не падне, а Осъма се изнесе временно в Бели Вит. По едно време дори паметника на Васил Левски оживя и тръгна надолу по баира да гони турците в циганската махала с бръснарско ножче и трибагреник. Но ние твова не го забелязвахме, щото бяхме изпаднали в транс от словата на групата и си ги припявахме наобратно. Накрая се събудихме в механата целите оляни в пот и оцет с чесън.
Кошмарна вечер беше, на сутринта си пуснах Руши за успокоение.
Опасно нещо са това концертите.

:harhar: :)

#12 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2007 - 20:33 PM

Абе как може в 21 век да има такива откачалки - "християни"?! Аман от религиозни фанатици по тоя свят! Не разбраха ли тия луди хора, че религията е създадена да манипулира обществото и да го подчинява - вижте резултата в Ирак например, хайде да не влизам в тази тема...
А това за рока още от Цепелин през 70-те тръгва, наште родни кукундрели сега се сетиха да го прокламират! :tease:
Рокът тва, метълът онова - най-лесно е за човек като не разбира нещо, да му лепне етикет. Че в много песни се споменава Сатаната, всички знаем, ама това си е част от жанра и в крайна сметка темата тръгва от самото начало на рока и е израз на желанието да се бунтуваш и да проявиш някаква индивидуалност, да искаш да се разграничиш от точно тия тъпанари, бълващи безсмислици.
Тва за Буш също ми хареса - няма такива малоумни коментари!
На оня дето е писал всички тези безумия, бих му казала само едно - Please to meet you, hope you guess my name! ;)
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#13 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 21 August 2007 - 21:31 PM

ахаха...тоя константин... :>> Юда като предал Христос всъщност не се бил самоубил (обесил) а бил станал юдейски свещенник ( а то по-принцип Judas Priest не означава Юда свещенника, а юдейски свещенник ама аре, пича яко бърка понятията) пък Евреите били превърнали пустиния в градина ;) И после се изказва, сякаш е много наясно с религиозните въпроси, като го гледам и за масоните много компетентно се изказва :>>





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users