Jump to content

Metal Allstars в София! Loud Festival 201423.03.2014 г. - "Арена Армеец"


107 replies to this topic

#21 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 06 март 2014 - 17:01

Нямам нищо против този фестивал, даже имам билет(не покана). Може да не съм се изразил правилно. Идеята ми беше, така и така свирят няколко кавъра на банди, в които не участват, можеха да ударят една Металика. А по-горния ми пост беше пожелателен за публиката. Но това не може да се случи в бг. Ако навия компанията да направим групичка за чантове и да се забавляваме, можем да ударим едно &nation army. Сет листа е много стегнат и е за хедбенгъри основно, можеше да поотпуснат с някоя баладка, за старци като нас.
Събитието е качествено, обаче няма да бъде оценено....пфф. нищо не казах.

#22 stef_lp

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 06 март 2014 - 18:25

Наистина нищо не каза, песните, които ще свирят имат нещо общо с тези имена, Metallica - няма (доста ми е странно, че трябва да го обяснявам на някого тук). Иначе аз ще отида да видя някаква част от Пантера, било то и малка.. по-голяма едва ли ще мине някога.

#23 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 07 март 2014 - 00:56

Quote

PHIL ANSELMO:

CEMETARY GATES - PANTERA FUCKING HOSTILE - PANTERA


Много ми се иска да чуя това може ли още Фил Анселмо да го изпищи или не...
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#24 Grido

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 3 posts
  • Gender:Male

Posted 07 март 2014 - 16:21

Някой разбра ли случайно, дали Cronos ще участва или отпадна от събитието?

#25 dikata

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 21 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 19 март 2014 - 12:25

View PostGrido, on 07 март 2014 - 16:21 , said:

Някой разбра ли случайно, дали Cronos ще участва или отпадна от събитието?

А,де..... :wacko:

#26 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 19 март 2014 - 15:12

View PostGrido, on 07 март 2014 - 16:21 , said:

Някой разбра ли случайно, дали Cronos ще участва или отпадна от събитието?

Ще!

#27 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 19 март 2014 - 17:53

Последни подробности за концерта

http://www.werock.bg...s.php?id=27457

#28 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 23 март 2014 - 14:14

Чак ми става жал за Мартин Стоянов в момента. Какви лайна ще се изсипят по негов и на Loud Concerts адрес. Довечера без Cronos, Nick Menza и Phil Anselmo...... засега.

#29 stef_lp

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 23 март 2014 - 14:16

Добре, че нямам билет още.. няма и да вземам.

#30 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 23 март 2014 - 14:39

Едва ли ще има желаещи след най-новите промени, но все пак - прдавам билет (терен, 35 лв., оригинално:45).

#31 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 март 2014 - 16:01

View PostJimmy Pop, on 23 март 2014 - 14:39 , said:

продавам билет (терен, 35 лв., оригинално:45).

Ако ми дадеш 35 лв., ще го взема. :yes:

#32 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 23 март 2014 - 16:17

View PostEnvy, on 23 март 2014 - 16:01 , said:

Ако ми дадеш 35 лв., ще го взема. :yes:

И на това съм готов, но вече го продадох. :)

#33 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 март 2014 - 16:23

:crying:

#34 Veron

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • Gender:Male

Posted 23 март 2014 - 20:39

Ето заради това вече българският фен си купува билети в последните секунди, а и се убеждавам, че дори и така не е сигурно! Бях решил ако всичко е наред да си закупя билет пред залата в последния възможен момент преди да отворят вратите и точно щях да се редя на касите, когато реших за всеки случай да проверя в интернет дали всичко е наред - БАААМ!!! 70лв в касичката за някой друг концерт :beach:
Cannot the Kingdom of Salvation take me home...

#35 stef_lp

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 128 posts

Posted 24 март 2014 - 01:54

Май започна да става някаква игра между организаторите и нас ;Д Макар, че не съм сигурен дали Лауд имат някаква вина, освен че с недомлъвки днес сякаш случайно се изтърваха, че Фил го няма..
На следващия концерт очаквам да не кажат нищо, след подгряващата българска група просто ще свърши.

Edited by stef_lp, 24 март 2014 - 01:55 .


#36 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2014 - 08:45

Quote

Мартин Стоянов е сигурен, че ще се стигне до съдебен иск за пропуснати ползи от страна на LOUD CONCERTS заради "компрометирания концерт“, както той се изрази.
А пропуснатите ползи на тези, които ти пълнят джоба кой ще възстанови бе Мартинчо...Егати наглия тип.

Edited by stivan, 24 март 2014 - 08:47 .

"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#37 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 24 март 2014 - 08:51

От най-очакваното метъл събитие, снощното фиаско ще се превърне в най-големият провал на сезона, при това заслужено. Все си мислех, че съм виждала всякакви циркове, но този надмина всичките ми очаквания, дори не знам от къде да започна. По принцип нямам чувствително ухо, но звука снощи беше титанично зле. След като се помъчих да слушам Макс, който се чуваше все едно ми пее от отвъдното, просто се отказах и реших да си пия.
Първата и последна бира беше цифром и словом три (3) пръста, чак се учудваха като им се скараш да я доналеят. Разбира се на поне трима главоча в последствие се наложи да обяснявам колко са 100 гр докато някой налее без да ме реже по 50-60гр, което беше повече от възмутително. Все бях виждала да наливат по-малко, но това надмина всякакви очаквания.
И не на последно място, кошарата за пушачите... Следващият път направо им предлагам да оградят 1 кв.м и да пускат един по един срещу 50ст. вход, така няма да ми се налага да ходя върху хората, за да постоя малко навън. И изобщо да не се сърдят организаторите, че по едно време хората отсвириха "кошарата" и пушеха във фоайето, просто там място НЯМАШЕ!

Най-зле похарчените 45лв., за Амон Амарт билета ще го купя след първият акорд, освен ако не ми направят услугата да ги обявят за Matal Days и изобщо да не ми се налага да се мъча на концерт в България.

Има неща, които не зависят от промоутъра, както в случая отпадането на изпълнители, но нямат извинение за елементарни неща като храна, напитки, зона за пушачи. По дяволите, 20 години сигурно правят концерти. Всеки път е по формулата, хубава работа ама българска.

Edited by BeerMe, 24 март 2014 - 09:07 .


#38 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 24 март 2014 - 09:15

View PostBeerMe, on 24 март 2014 - 08:51 , said:

Има неща, които не зависят от промоутъра, както в случая отпадането на изпълнители...
Нима промоутъра в неделя сутринта не е знаел, че Анселмо и Кронос не се намират в София, а "задържа" информацията до 14 часа? Знаел е, но важното е да се продадат още няколко билета. Аман от селски тарикатлъци.
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#39 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 24 март 2014 - 09:25

View Poststivan, on 24 март 2014 - 09:15 , said:

Нима промоутъра в неделя сутринта не е знаел, че Анселмо и Кронос не се намират в София, а "задържа" информацията до 14 часа? Знаел е, но важното е да се продадат още няколко билета. Аман от селски тарикатлъци.

Дали е знаел или не само можем да спекулираме, селски тарикати има и извън България. Разбира се, организатора ще си отнесе негативите, дори и да е разбрал 15 мин. преди отварянето на вратите. Работиш с хора все пак, така че си поемаш риска. Но аз говорех за цялостното изпълнение, онези дребни неща, които ти развалят кефа на почти всеки концерт в тази държава и които обсъждаме от години.

За съжаление, в ЕС, от който сме част и ние, едно от много малкото неща, които не можеш да връщаш в 7 дневен срок е именно билети. Сигурна съм, че ако не беше така, доста по-качествено щяха да се случват концертите. Не разбирам това ли ги топли промоутърите? Вика си: с бира без бира, все ми е тая, нали съм взел парите, опъвам 2 разклонителя и съм до там.

Edited by BeerMe, 24 март 2014 - 09:31 .


#40 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 24 март 2014 - 09:27

Отпадането на тримцата се е знаело минимум два, че даже и три дни преди събитието. Никой с нищо не може да ме убеди, че не е така. Това, че го съобщиха в ранния следобед в деня на концерта, някак си между другото, е истински жалък, селски, тарикатски номер.
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users