Jump to content

Търся музиканти


5 replies to this topic

#1 madeoffire

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 66 posts

Posted 24 юли 2007 - 14:21

Ами аз съм ритъм китара и си търся музиканти да свирим.Ако няма кой друг мога и вокал да бъда просто за да има :) Търся барабанист,басист най-малко.Може и втора китара и вокал и клавир и всякакви неща готов съм да експериментирам :) От Русе съм.

#2 dfshwsh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 39 posts
  • Location:Land of the Mushroomhead
  • Interests:Mushroomhead!!!!!!

Posted 27 юли 2007 - 00:45

Приятел , много си ми далечко .. аз съм от Стара Загора и аз търся музиканти , но съм само вокалец .. стил metalcore/death/deathcore ... може и grind/grindcore ще си дам зор , стига да има навити..
Но ако си навит и от разтояние можем да пробваме нещо заедно .. можеш да драснеш лично съобщение да се разберем нещо ако си навит .. за някой simple мога да навия барабанист ... но само за simple , щото си има 2 групи човека и почти няма време..

#3 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 27 юли 2007 - 15:53

Madeoffire, айде да ти се пробвам аз за един вокал не щеш ли??? :no: Тъкмо от Русе съм ;)
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#4 Iron Maiden

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 18 posts

Posted 16 октомври 2007 - 18:01

Хах, бая си ми далечко, иначе аз свиря на бас и съм вокал.Ма от София до Русе...

#5 Antifriza

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 6 posts

Posted 15 декември 2007 - 00:23

Еми и аз се оглеждам за човек или група,с която да свиря-барабанист съм,но съм от Сливен и на мен Русе ми е далеч.

#6 ali_sh

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 10 posts

Posted 03 юни 2008 - 18:47

Да се присъединя към компанията - Аз пък съм от Пловдив. Гъдуларка съм, но сега тъкмо правя едни експерименти със стила - получава се мн интересно. хехехе :)
Та ако някой е навит за някоя и др песен, пък защо не и за повече - да казва.
И за вокал мога да се пробвам, но ми е ограничено гласчето. :unsure:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users