Jump to content

CRainbow's Content

There have been 11 items by CRainbow (Search limited from 20-април 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#112992 Kavarna Rock Fest 2016

Posted by CRainbow on 09 февруари 2016 - 10:58 in Концерти и фестивали в България

^
Палатките /по време на феста/ обикновено са в близост до гробищния парк. Явно от постоянните му обитатели са постъпили оплаквания, и общественият ред в тази част на Каварна е под заплаха.

:skull:

Замислям се дали освен с декларации, дечурлигата няма да бъдат задължени и с червени връзки да влизат на стадиона. Ако изобщо фест има, както е тръгнало...



#112981 David Gilmour

Posted by CRainbow on 05 февруари 2016 - 22:00 in Концерти и фестивали в чужбина

^
:drinks: Благодаря!
Дано ме пуснат робовладелците от офиса да хапна два пъти: шницел/бургер в рамките на месец - юни 2016.
Имам вече един на 18.06.2016 в чинията, та...
:superstition:



#112979 David Gilmour

Posted by CRainbow on 05 февруари 2016 - 18:35 in Концерти и фестивали в чужбина

@Marooned: Честито! :yes:
На успелите за юнската сесия започвам да гледам като на хора с паранормални способности. Трима се борихме дружно за Верона днес, нито един не успя. Сайтът беше непробиваем!
:suicide2:



#112753 Queen + Adam Lambert в София

Posted by CRainbow on 27 ноември 2015 - 18:48 in Концерти и фестивали в България

Queen без Freddie Mercury е Queen без короната си. Не омаловажавам останалите членове на групата, ни най-малко.
Адам пее. Пее добре. Но го няма огъня, няма я онази взривоопасна смес от емоция, която прави всяка песен на Mercury неповторима. Точно това, което казва и HeathenHeart - няма душа.
Компромис, и то сериозен дотолкова, че винаги да отварям и слушам клип на тема " Queen без Freddie" - с удоволствие, намирам в това изпълнение с Roger Daltrey.
Гайдите по-горе, са екзотика. Дали би се получило още веднъж и по нашите земи - не знам. Аз лично, ще ги пропусна, както и концерта в цялост. Няма да мога да го изтрая Адам, признавам си. Определено ми навява нещо визуално от Азис. И да, последният изпя Черната овца в някакъв риалити формат, но това рокаджия няма да го направи. Не е работата в коженото яке само, ако и да и има глас ...



#112458 David Gilmour

Posted by CRainbow on 21 септември 2015 - 15:50 in Концерти и фестивали в чужбина

@Ozzy
Недей с лошо, де! На тия заветни кадри, ние сме пред сцената, а вие - отвън!
Накратко - май всички все още сме в Пула....



#112451 David Gilmour

Posted by CRainbow on 21 септември 2015 - 10:00 in Концерти и фестивали в чужбина

Двама от посетилите концерта, вече се открихме на тази снимка
Ако още някой от присъствалите в Пула е бил близо до сцената, може да хвърли едно око в албума на Gilmour
:yes:



#112402 David Gilmour

Posted by CRainbow on 15 септември 2015 - 12:23 in Концерти и фестивали в чужбина

Малко от споделеното в мрежата. Почти няма оцелели клипове от Пула в ютюб, които да са все още достъпни. Качеството не е добро, но какво да се прави...



#112396 David Gilmour

Posted by CRainbow on 14 септември 2015 - 11:14 in Концерти и фестивали в чужбина

@marillion: А мъцнете нещо смислено ...

Не очаквай нищо смислено от мен. Скоро, късно – ТЦ! Смислените отзиви са дело на Ozzy, аз нямам перо за тази работа.
Магията не можеш да я предвидиш, да я напъхаш в рамка, да й сложиш начален и краен час. Връхлита те, стоварва те неподготвен, изсмуква вътрешното ти АЗ и го заплита между струните в китара, запраща те под клавиши, удрят те палки на барабани, и окончателно те довършва, всмукан в бас саксофон… Разпилява те на молекули наоколо. Събира те отново с магнит под формата на огромен кръг, прави те цветен, безплътен, и стихията просто си играе с теб така, както никога не би могъл да си представиш.
Обвивката ти се завръща някъде, и ще минат дни и нощи, преди да се събереш отново. За да се питаш, бях ли там, случи ли се, или участвах в магия с размери на супер нова звезда нейде от висините.
Всичко останало са землянски думи, клишета, празен поглед и нежелание да слушаш музика. Друга музика, освен, само и единствено една. Сещай се коя.
:worship:

ПП. Под смислени отзиви- дело на Ozzy, имах предвид репортаж. Да не обидя някой, без да искам.
:blush:



#112187 Най-добрият вокалист

Posted by CRainbow on 10 юли 2015 - 10:27 in Общ музикален форум

Ronnie James Dio

Повод да събудя темата е, че точно днес ми се слуша предимно неговия глас. Любим ми е.



#112127 TOTO в София

Posted by CRainbow on 30 юни 2015 - 22:13 in Концерти и фестивали в България

Аз може да съм кон с капаци, но чета с предимство тук. И Валентин е още едно доказателство за това, че съм на правилното място, плюс Форума. Останалото е "без коментар", и чакам сеанса с Марк Твен :read: . Колкото до концерта на ТОТО - не съжалявам, че жертвах други изпълнители, за да ги видя и чуя. Звук в залата, какъвто е рядкост напоследък, а това, че публиката не беше достатъчно, е лесно обяснимо. Около мен на трибуните заспали нямаше почти през цялото време, и всички бяха на крака!!!



#111786 David Gilmour

Posted by CRainbow on 16 март 2015 - 10:12 in Концерти и фестивали в чужбина

Още двама за Pulaaaaaaaaaaa!!!
:worship:

marillion, благодаря ти!
:drinks: